Okulista dziecięcy w Kaliszu

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
Marta82
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 21 wrz 2018, 18:29

Okulista dziecięcy w Kaliszu

Postautor: Marta82 » 21 wrz 2018, 18:45

Szukam dobrej poradni w okolicach Kalisza. Przeglądając internet natrafiłam na kilka ciekawych ofert, szczególnie moją uwagę przykuł ten okulista dziecięcy http://www.kidsclinic.pl/poradnia/okulistyczna i sądząc po ich ofercie jest do jeden z najlepszych kandydatów do badań kontrolnych mojego dziecka. Niewiele osób jednak sprawdziło do tej pory kidsclinic (zdaje się, że to całkiem nowa przychodnia) i chciałabym spytać czy ktoś mógłby coś więcej napisać na ich temat.
MonikaRab
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 69
Rejestracja: 02 sty 2019, 14:05

Re: Okulista dziecięcy w Kaliszu

Postautor: MonikaRab » 09 sty 2019, 08:55

Cześć Marta,
niestety nie znam tego lekarza. Jeśli przychodnia jest nowa to raczej poszukałabym kogoś sprawdzonego. Moje dziecko od lat bada okulista dziecięcy pszczyna. Ma konkurencyjne ceny i świetne podejście do najmłodszych.
wschodnia5
Level 2
Level 2
Posty: 602
Rejestracja: 19 paź 2017, 12:32

Re: Okulista dziecięcy w Kaliszu

Postautor: wschodnia5 » 22 lut 2019, 18:04

Z dzieckiem to tym bardziej musimy byc regularnie na wizytach i wlasnie kontrolowac wzrok. Nie mozna tego bagatelizowac. Jesli beda potrzebne okulary to w salonie je wybierzemy. Patrzylam na okulary ray ban https://www.twojesoczewki.com/111-okula ... ne-ray-ban Takie wlasnie tez dzieciom mozna kupic, a sa solidne.
pieknyolek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 194
Rejestracja: 29 sty 2019, 13:14

Re: Okulista dziecięcy w Kaliszu

Postautor: pieknyolek » 05 lip 2019, 10:47

Zapraszam na stronę okulista Szczecin
Puszczyk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 10 lip 2019, 14:06

Re: Okulista dziecięcy w Kaliszu

Postautor: Puszczyk » 10 lip 2019, 14:17

Choć nie Kalisz, ale sąsiednie województwo poleca bardzo przychodnie wco.com.pl, gdzie lekarze podchodzą indywidualnie do każdego przypadku, czy to u dziecka, czy u osoby starszej. Leczy się tam cała moja rodzina i póki co nikt nie narzeka na bóle oczu :)

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość