endokrynolog

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
Zdrowa-kobieta
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:57

Re: endokrynolog

Postautor: Zdrowa-kobieta » 18 kwie 2019, 15:03

Ja szukałam w obszarze endokrynologia Łódź i znalazłam świetnego specjalistę na stronie https://multiclinic.pl/o-klinice/nasi-lekarze/endokrynolog/ :) lekarka jest naprawdę godna polecenia, jednak przyjmuje tylko raz w tygodniu :)
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: endokrynolog

Postautor: monikabert90 » 23 kwie 2019, 09:52

A na jakim terenie dokładnie szukasz takiego specjalisty? Jeśli interesuje Cię teren Śląska, a dokładniej Bielsko-Biała, to polecam wybrać się do Centrum Medycznego Danea, które znajduje się na ulicy Jaworzańskiej 40 właśnie w tym mieście. Możesz tam liczyć na bardzo profesjonalne i indywidualne podejście, miły personel i fachową pomoc, a na wizytę możesz się omówić telefonicznie :)
bella3
Level 1
Level 1
Posty: 441
Rejestracja: 15 kwie 2013, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: endokrynolog

Postautor: bella3 » 23 kwie 2019, 23:48

Jak w Warszawie to na pewno dr Anna Lewandowska z przychodni KEN na Ursynowie. Złoty lekarz, tak jak ona mnie przebadała to nigdzie nie miałam a na tarczycę choruję od zawsze praktycznie. Dobrała leki tak, że wreszcie nie tyję a czuję się świetnie. Jestem jej bardzo za to wdzięczna i szczerze ją polecam, jestem pewna, że z wizyty i leczenia będziecie zadowoleni.
eduardo77
Level 1
Level 1
Posty: 226
Rejestracja: 02 lip 2019, 00:53

Re: endokrynolog

Postautor: eduardo77 » 19 sie 2019, 20:15

Ja się leczę endokrynologicznie w Sofimed w Krakowie i jestem zadowolony z wyboru , to bardzo dobra placówka, poziom opieki medycznej jest na wysokim poziomie. Tu ich strona internetowa https://sofimed.pl/oferta/endokrynolog-urolog-krakow/ Mają bardzo dobrych lekarzy, nie tylko do endokrynologa tu chodzę.
Miami1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 24 sie 2019, 23:24

Re: endokrynolog

Postautor: Miami1 » 24 sie 2019, 23:31

Możecie polecić takiego lekarza w okolicach Wrocławia ?
polina7
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 17 mar 2018, 23:24

Re: endokrynolog

Postautor: polina7 » 07 sty 2021, 08:46

Jeśli poszukujecie naprawdę dobrego endokrynologa, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://febumed.pl/oferta_/1018-Endokrynologia . Macie tam bowiem namiar na specjalistów. Warto się do niego udać, jeśli nasza gospodarka hormonalna nie działa tak jak powinna. Dzięki temu niewątpliwie można sobie pomóc. Objawy mogą być różne. Na pewno wskazaniem do takiej konsultacji jest gwałtowne tycie lub utrata masy ciała.
lubowitz.mackenzie
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 12 sty 2021, 15:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: endokrynolog

Postautor: lubowitz.mackenzie » 12 sty 2021, 15:42

Czy ktoś z Was boryka się z haszimoto?

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość