Sprawdzony okulista Kraków

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
Heliodor12
Forumowicz
Forumowicz

Re: Sprawdzony okulista Kraków

Postautor: Heliodor12 » 14 maja 2019, 13:44

Chyba każdy jest dobry, więc nie ma co wybrzydzać.
___
https://egarwolin.pl/artykul/kozaki-dam ... kie/612443
kozlowskiczeslaw1
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kozlowskiczeslaw1 » 28 sty 2020, 19:52

Od siebie mogę zdecydowanie polecić centrumoculus.pl. Sam chodzę do nich od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony!
kalinka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kalinka » 28 sty 2020, 22:57

ja moze nie w Krakowie, ale kawalek dalej, w Czestochowie, polecam centrum medyczne Alfa Medica,okuliste maja super, ja sama jestem pacjentka tej poradni i bardzo sobie chwale,mialam niedawno robione badanie tomografii siatkowki. dyspounja tam dobrym, nowoczesnym sprzetem
janette
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: janette » 24 maja 2020, 13:59

Jeśli mamy wadę wzroku to okulistę trzeba odwiedzać regularnie. Jeśli jest taka potrzeba - zmieniać szkła w okularach. Można tez zastanowić się nad wybraniem soczewek kontaktowych. Jeśli chcecie zamawiać online to na https://www.twojesoczewki.com/38-soczew ... miesieczne jest naprawdę duży wybór. Soczewki miesięczne wychodzą ekonomicznie i wcale nie jest trudno zadbać o ich pielęgnację. Wystarczy płyn dodatkowo i pojemniczek mieć do przechowywania.
dexter27
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: dexter27 » 18 cze 2020, 07:13

Od kilku lat noszę okulary. Właśnie się zastanawiam nad małą zmianą. Powiedz mi czy soczewki kontaktowe muszą być specjalnie dobrane przez okulistę czy mogę je kupić od ręki? Nie bardzo wiem w jaki sposób powinno się je zakładać.

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”