Jak znaleźć tego najlepszego okuliste

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
jankamor
Level 1
Level 1
Posty: 366
Rejestracja: 07 maja 2018, 13:11

Re: Jak znaleźć tego najlepszego okuliste

Postautor: jankamor » 24 lip 2019, 12:15

Do którego wy chodzicie?
trik01
Level 1
Level 1
Posty: 342
Rejestracja: 24 mar 2018, 20:25

Re: Jak znaleźć tego najlepszego okuliste

Postautor: trik01 » 28 lip 2019, 10:44

To fakt, że trzeba trafić na dobrego specjalistę. Ja takiego znalazłam w szpitalu Medicover w Warszawie. Zapisałam się tam na konsultację, ponieważ słyszałam o wykonywanej przez nich laserowej korekcji wzroku. Bardzo chciałam, żeby też mieć taki zabieg i pozbyć się okularów. Moja wada mogła być w ten sposób leczona, co mnie niezmiernie ucieszyło. Takie metody są bardzo mało inwazyjne, a jaki rezultat.
bella3
Level 1
Level 1
Posty: 441
Rejestracja: 15 kwie 2013, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak znaleźć tego najlepszego okuliste

Postautor: bella3 » 26 sie 2019, 08:36

Przede wszystkim polecam kierować się opiniami. I znajomych i takimi które można znaleźć na przykład w sieci. W Rybniku bardzo dobra poradnia okulistyczna to Pryzmat Okulistyka. Znam kilka osób które tam chodzą do lekarza, szczególnie chwalą dr Bolka. W takich nowoczesnych klinikach stosują więcej metod leczenia różnych chorób. Na przykład plamki żółtej http://pryzmat-okulistyka.pl/zolta-plamka-leczenie/. Osoba chora ma w ten sposób większe szanse na zachowanie widzenia i powstrzymanie rozwoju choroby. Z czasem każdemu w mniejszym bądź większym stopniu osłabia się wzrok, trzeba być pod kontrolą sprawdzonego okulisty.
Kasiaaa
Level 1
Level 1
Posty: 287
Rejestracja: 29 sie 2016, 23:45

Re: Jak znaleźć tego najlepszego okuliste

Postautor: Kasiaaa » 04 wrz 2019, 14:48

Ja zazwyczaj pytam po znajomych, im więcej osób poleca danego specjalistę tym jest on dla mnie bardziej wiarygodny i na pewno sprawdzony. Ostatnio sporo słyszę o ich okulistach https://www.mavit.pl kilku znajomych było u nich na wielu zabiegach i bardzo sobie chwalą.
eduardo77
Level 1
Level 1
Posty: 226
Rejestracja: 02 lip 2019, 00:53

Re: Jak znaleźć tego najlepszego okuliste

Postautor: eduardo77 » 15 wrz 2019, 20:24

U mnie od lat bardzo dobrze sprawdza się doktor Hanna Twardosz Pawlik z Gabinetów Pawlik z Poznania https://gabinetypawlik.pl Mam u niej dobrą opiekę okulistyczną i cenię ją za fajne podejście do pacjentów.
kozlowskiczeslaw1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 82
Rejestracja: 20 sie 2018, 12:05

Re: Jak znaleźć tego najlepszego okuliste

Postautor: kozlowskiczeslaw1 » 23 lut 2020, 16:00

Ja długo szukałem sprawdzonego okulistę, na szczęście natrafiłem na klinikę spektrum.wroc.pl. Pomogli mi wiele razy z problemami ze wzrokiem.
KarolK44
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2020, 15:47

Re: Jak znaleźć tego najlepszego okuliste

Postautor: KarolK44 » 27 lip 2020, 15:48

Polecam Ośrodek Okulistyki Klinicznej Spektrum. Najlepsi specjaliści na jakich trafiłem do tej pory.

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość