Gdzie w Polsce spędzić wakacje?

Kultura, Życie Nocne Forum
polina7
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 17 mar 2018, 23:24

Re: Gdzie w Polsce spędzić wakacje?

Postautor: polina7 » 05 sty 2021, 15:40

Jeśli chcecie wyjechać z rodziną i wykorzystać bon turystyczny, to myślę, że tutaj https://www.hotelstbruno.pl/bon-turystyczny jest ciekawe miejsce na wakacje. Przede wszystkim można tam wypocząć. Mają tam wiele atrakcji. Na pewno plusem jest to, że znajdziecie się tam coś dla aktywnych oraz dla leniuchów. Wiadomo bowiem, że każdy z nas preferuje inne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
miastowy
Level 1
Level 1
Posty: 212
Rejestracja: 08 lis 2013, 10:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie w Polsce spędzić wakacje?

Postautor: miastowy » 11 sty 2021, 09:39

Zastanawiam sie już nad zabukowaniem sobie czegoś w Chorwacji w tym roku. Gdzie konkretnie się wybieracie czy jednak jeszcze nie planujcie wypadów? Licze na to ,ze wiosną już coś się poruszy w temacie podrózy oraz przynajmniej częściowo te wszystkie lock downy zostaną poluzowane.

Jakies opinie na temat wyspy Korcula? Ktoś był? Pytam się głównie pod katem sportowych aktywności, interesuje mnie nurkowanie w okolicy jak rowniez kajaki. Bierzemy pod uwagę wypad na kajaki z M Canoe https://www.m-canoe.pl/
zoila.miller
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2021, 15:43
Lokalizacja: Katowice

Re: Gdzie w Polsce spędzić wakacje?

Postautor: zoila.miller » 12 sty 2021, 15:46

W Polsce jest wiele ośrodków wypoczynkowych, gdzie można wybrać się na wakacyjny wyjazd. Warto zwracać uwagę na lokalizację, tak aby mieć dostęp do jakiegoś kąpieliska i różnych atrakcji w okolicy.

______________________________________
noclegi Lubiatów
malvina48
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 19 sty 2021, 15:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie w Polsce spędzić wakacje?

Postautor: malvina48 » 19 sty 2021, 16:00

Szkoda, że tak ciężko trafić na ładną pogodę nad polskim morzem.
Anulaa21
Level 1
Level 1
Posty: 405
Rejestracja: 02 cze 2020, 13:16

Re: Gdzie w Polsce spędzić wakacje?

Postautor: Anulaa21 » 24 sty 2021, 12:33

Ale przecież mamy w Polsce wiele bardzo ciekawych miejsc, w których można się zatrzymać i wypocząć. Pytanie, czego konkretnie oczekujecie pod tym kątem. Wiem, że na przykład w https://hthouseboats.com/ znajdziecie luksusowe domki nad morzem. To może być świetny wybór na wypad dla całej rodziny. Warto przyjrzeć się temu bliżej, bo chodzi w końcu o to, byście wrócili z takich wakacji radośni i zrelaksowani. Powinniście już teraz mieć to na uwadze, bo w przeciwnym razie możecie żałować źle podjętych decyzji pod kątem wyjazdu.
bazylia17
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 70
Rejestracja: 23 lis 2020, 15:01

Re: Gdzie w Polsce spędzić wakacje?

Postautor: bazylia17 » 26 sty 2021, 13:58

Moje dzieci uwielbiają spędzać aktywnie czas a ja chcę im dać to co najlepsze dlatego bardzo często jeździmy w ciekawe miejsca gdzie można coś zoabczyc i się czegoś dowiedzieć. Jednym z takich miejsca jest dla nas Hotel Zamek Ryn. Tam jest chyba wszystko. Można wędkować, spacerować, jeździć na motorowerach, rejsami statkiem. Grać w tenisa a nawet latać mtolotnią. Dla dzieciaków jest też park linowy i super podziemny basen w gotyckim stylu. W tym roku jeśli się uda chcemy zwiedzić zamek i przelecieć się balonem.
pavetta
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 76
Rejestracja: 08 mar 2020, 23:41

Re: Gdzie w Polsce spędzić wakacje?

Postautor: pavetta » 27 sty 2021, 21:00

Fajne jest grzybowo, ja właśnie zastanawiam nad https://villaantoja.com/o-pensjonacie/?lang=pl maja genialne i solidne podejście do klienta, super pokoje, czysto miły personel i dobre ceny, co bardzo mi się już od samego poczatku spodobało.
robertz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 27 lis 2020, 02:40

Re: Gdzie w Polsce spędzić wakacje?

Postautor: robertz » 31 sty 2021, 00:58

Szczególnie teraz, gdy panuje covid, taki wymarzony wypoczynek może być niemożliwy. Wtedy zostaje niestety (i to też w okrojonym zakresie) lato w mieście. Jakkolwiek brzmi.
Dzieciaki nie chcą siedzieć w domu, są aktywne, szczególnie że ich rówieśnicy także chcą się bawić. Z kolei jak to u dzieci, często w grę wchodzi plac zabaw, piłka.
Warto na ten letni ( i nie tylko) czas pomyśleć o dobrym obuwiu piłkarskim np. takim:
Ten sklep gorąco polecam, mają spory wybór firm, rozmiarówki, oraz podeszwy z różnym przeznaczeniem: halówki, korki, turfy (na orlik).
Zresztą nawet jak jest wyjazd wakacyjny to dzieci też lubią się bawić z innymi.
Woczer
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 31 sty 2021, 10:19

Re: Gdzie w Polsce spędzić wakacje?

Postautor: Woczer » 31 sty 2021, 10:42

Można całe życie zwiedzać Polskę i nie zobaczyć wszystkiego :)
avon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 02 lut 2021, 13:38
Lokalizacja: Szczecin

Re: Gdzie w Polsce spędzić wakacje?

Postautor: avon » 02 lut 2021, 13:43

Według mnie są takie dwa kierunki, gdzie można się wybrać, a mianowicie morze albo góry.
Roxi
Level 2
Level 2
Posty: 837
Rejestracja: 29 maja 2017, 11:17

Re: Gdzie w Polsce spędzić wakacje?

Postautor: Roxi » 02 lut 2021, 16:12

Może wakacje na jachcie? Myślę, że to będzie niezapomniane przeżycie. Polecam rzucić okiem na przykład na czarter jachtu Jeziorak Iława Tempesta Jachty: http://tempesta-jachty.pl/ . Sama chętnie spędziłabym wakacje w ten sposób.
Amelia23
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 05 lut 2021, 09:43

Re: Gdzie w Polsce spędzić wakacje?

Postautor: Amelia23 » 05 lut 2021, 09:47

My zawsze wybieramy kierunek ---> Morze :) Ostatnimi laty upodobaliśmy sobie stronę półwyspu Helskiego, z roku na rok coraz więcej się tam zmienia na plus i każdy się tam odnajdzie od imprezowiczów, sportowców po rodziny z dziećmi :) My lubimy popływać na Kite więc nasz kierunek to Chałupy, z racji tego, że jednak cenimy wygodę to na pobyt wybieramy prywatne apartamenty, polecamy w szczególności : posiadają fajne i dobrze wyposażone apartamenty :)
OlgaMaria
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 06 lut 2021, 07:30

Re: Gdzie w Polsce spędzić wakacje?

Postautor: OlgaMaria » 06 lut 2021, 07:46

Jesli chodzi o wspaniałe miejsce do spędzenia wakacji i nie tylko to osobiście polecam nad morzem ,ale w górach http://www.willa-bryza.pl W górach bo w Gdyni a Gdynia leży na wzgórzach , do morza jest ok 700m przez rezerwat przyrody,, Kępa Redłowska '' magiczne miejsce w trójmieście.
Joana
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 23 paź 2020, 21:23

Re: Gdzie w Polsce spędzić wakacje?

Postautor: Joana » 12 lut 2021, 12:27

Co rok jeździliśmy nad morze bo bardzo to lubimy. W ubiegłym roku musieliśmy zmienić plany bo baliśmy się covida i mąż wymyślił Kamper na wakacje Było fajnie bardzo. Byliśmy bardzo niezależni, odwiedzaliśmy nieodkryte i mało znane miejsca. Zjeździliśmy całe wybrzeże. Taki kamper to super sprawa - pełna wygoda i komfort podróży. Marzy mi się taka wyprawa tylko po Europie, ale to na razie tylko plany.
Paulina L
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 16 lut 2021, 09:44

Re: Gdzie w Polsce spędzić wakacje?

Postautor: Paulina L » 16 lut 2021, 09:48

My 2 razy w roku jeździmy w to samo miejsce - Willa u Marty Tylicz :serce: Sam pensjonat i właściciele są cudowni, mają besen, sauny, pokój zabaw dla dzieci io inne atrakcje, pyszne jedzenie i fajne pokoje z łazienkami. A Tylicz sam w sobie jest piękną miejscowością i bazą wypadową do wielu miejsc w okolicy - Krynica, Nowy Sącz, Zakopane i Słowacja :) W lecie na baseny, w zimie na narty :]

Wróć do „Kultura, Życie Nocne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość