Jak zaczynacie wakacje w tym roku?

Kultura, Życie Nocne Forum
marek3333
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: 03 sie 2017, 15:52

Jak zaczynacie wakacje w tym roku?

Postautor: marek3333 » 27 maja 2019, 11:58

Jak zaczynacie wakacje w tym roku? Może macie namiary na jakieś fajne wydarzenia. Disco polo mile widziane :)
Lukrecja
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 30 maja 2019, 13:40
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak zaczynacie wakacje w tym roku?

Postautor: Lukrecja » 30 maja 2019, 13:48

Ja jeszcze jestem absolutnie bez żadnego planu.
miki789
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 147
Rejestracja: 08 sty 2018, 15:56

Re: Jak zaczynacie wakacje w tym roku?

Postautor: miki789 » 25 cze 2019, 10:59

Akurat, jak mi urlop wypada to organizujecie Balonowe Disco :D No, dziękuję bardzo. Nie było chyba nigdy tak dużej imprezy lokalnie, do tego z prawdziwymi gwiazdami. Cieszę się, że w końcu coś się ruszyło :) Namawiam powoli koleżanki :) Bilety brałam przez www.balonowedisco.pl .
Mermagda0
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 94
Rejestracja: 07 sie 2017, 21:31

Re: Jak zaczynacie wakacje w tym roku?

Postautor: Mermagda0 » 06 lip 2019, 16:02

Najlepiej to zacząć od jakiegoś fajnego wyjazdu i tak samo skończyć. Jednak nie każdego na to stać, też wiadomo, że urlop nie jest z gumy. Zazwyczaj wybieramy jakąś jedną wycieczkę jako nasze plany wakacyjne. Ja to jednak wole zwiedzać więcej miejscu i raczej stawiam na weekendowe wyjazdy. Barcelona, Praga, Ateny, czy też wypoczynek na Balatonem. Jest wiele fajnych miejsc, więc staram się też jak najwięcej zobaczyć ;) Tu wiadomo, że najwygodniej podróżuje się samolotem, jednak w niektóre miejsca, w zależności od terminu, bilety potrafią być bardzo drogie. Warto znać takie miejsca jak esky.pl. Przez ten portal będziecie mogli łatwo wyszukać tanie loty, najlepiej w pakiecie z noclegiem ;)
angelika9022
Level 1
Level 1
Posty: 264
Rejestracja: 24 maja 2018, 13:47

Re: Jak zaczynacie wakacje w tym roku?

Postautor: angelika9022 » 08 lip 2019, 11:47

U nas zawsze to samo, czyli pakowanie, wyjazd i odpoczywanie. Od kilku lat jest to raczej wyjazd nad polskie morze, bo klimat jaki tutaj panuje podoba się nam najbardziej i najczęściej wybór pada na Kołobrzeg, bo mamy tutaj swoje ulubione miejsce odkrywane przez lata. Lubimy bardzo promenadę, a na promenadzie znajduje się nasza ulubiona restauracja - My Fish, w której zawsze jemy przepyszne desery i dobrze przyrządzone ryby.
muffy87
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 19
Rejestracja: 20 paź 2018, 18:33

Re: Jak zaczynacie wakacje w tym roku?

Postautor: muffy87 » 21 lip 2019, 17:45

ja zaczynam od weekendu w apartamencie mogilany :D https://grand-house.pl/rooms-apartments/
Roarrra
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 167
Rejestracja: 29 kwie 2018, 11:23

Re: Jak zaczynacie wakacje w tym roku?

Postautor: Roarrra » 22 lip 2019, 19:54

Ja już jestem po wakacjach. Zawsze staram się zaliczyć je przed sezonem, albo i po, w tym roku wypadło na maj :) Postawiłam na polskie morze i nie jestem zawiedziona. Dużo podróżuje po całej Europie, dobrze jest raz na jakiś czas pojechać nad Bałtyk. Szczególnie tu polecam zachodnie wybrzeże. Porozglądajcie się po apartamentach w Międzyzdrojach na stronie https://www.baltichome.pl/miedzyzdroje W tym mieście zawsze coś się dzieje ;)
Dissi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 29 lip 2019, 15:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak zaczynacie wakacje w tym roku?

Postautor: Dissi » 29 lip 2019, 16:00

Ja niestety w tym roku urlop spędzę w domu.. nie udało mi się nic zaplanować.
Awatar użytkownika
Munia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 05 sie 2019, 18:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak zaczynacie wakacje w tym roku?

Postautor: Munia » 05 sie 2019, 18:46

W tym roku czekają mnie jeszcze trzy wyjazdy :)
Awatar użytkownika
Tacoos
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 12 sie 2019, 18:33
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak zaczynacie wakacje w tym roku?

Postautor: Tacoos » 12 sie 2019, 18:36

W tym roku zdecydowałam się, że pieniążki wydam na przeróżne koncerty i wydarzenia w Poznaniu. W te wakacje przyjeżdża wiele ciekawych gwiazd. Wystarczy spojrzeć na rozpiskę wydarzeń https://gopoznan.pl/. Muszę przyznać, że ten portal jest strasznie pomocny, szybko i sprawnie można znaleźć wydarzenie, które nas najbardziej interesuje.
kbolek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 19
Rejestracja: 07 lut 2019, 10:39

Re: Jak zaczynacie wakacje w tym roku?

Postautor: kbolek » 19 sie 2019, 11:45

Przyznam szczerze, że ja wakacje w tym roku rozpocząłem od wczasów w Czarnogórze. Spędziłem tam dwa tygodnie i z ręką na sercu, mogę powiedzieć Wam, że zakochałem się w tym kraju. Jest to prawdziwa skarbnica niesamowitych krajobrazów, niezwykle smacznej kuchni oraz specyficznych, ale bardzo przyjaznych dla turystów obyczajów (więcej o niej można poczytać tutaj - https://www.europol.com.pl/czarnogora). Jeśli wybieracie się do Czarnogóry, to polecam Wam zakwaterować się w pięknym nadmorskim kurorcie Bar. Dlaczego? Niedaleko niego znajduje się Jezioro Szkoderskie, które uznawane jest za największe na całych Bałkanach. Ponadto kilkadziesiąt kilometrów od regionu BAR znajdują się malownicze i pełne zabytków miasteczka (np. Sutomore, Petrovac czy też Budva). Polecam każdemu ten kraj! Ja w przyszłym roku również zamierzam się tam wybrać.
Bertanka9
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 30 lis 2018, 08:36

Re: Jak zaczynacie wakacje w tym roku?

Postautor: Bertanka9 » 24 paź 2019, 17:50

W tym roku to już raczej kończymy wakacje;) Jesień trwa w najlepsze, a temperatury bardzo zaskakują, oczywiście na plus. Jeżeli chodzi o podróżowanie jesienią to oczywiście jest sporo ciekawych kierunków, które warto zaliczyć, nawet jeszcze w listopadzie. Ja bardzo lubię wycieczki do większych miast w Europie. Kto by nie chciał zobaczyć Barcelony, Pragi, Wiednia, Paryża? Jest jeszcze wiele przepięknych miast wartych odwiedzenia. Z pomocą takich miejsc jak https://www.biletylotnicze.pl/porty-lot ... -niemczech ich zobaczenie bedzie nie tylko łatwe, ale i także tanie. Wyszukiwarki lotów są bardzo popularne.
rybka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 19 lip 2016, 21:12

Re: Jak zaczynacie wakacje w tym roku?

Postautor: rybka » 24 paź 2019, 19:58

Na ten rok planuję jeszcze tylko jeden wyjazd na Sylwestra. Będę go spędzała w Bukowel na nartach, a sama impreza sylwestrowa to będzie biesiada ukraińska z muzyką na żywo. Dodatkowo będzie można posmakować lokalne przysmaki i trunki. Wyjazd ten zarezerwowałam w Wytwórni Wypraw, która jest znakomitym organizatorem swych wycieczek i imprez Sylwestrowych.
Harmo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 24 paź 2019, 21:32

Re: Jak zaczynacie wakacje w tym roku?

Postautor: Harmo » 24 paź 2019, 21:33

W tym już nic nie zaczynam niestety...
Madameadame2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 29 kwie 2018, 09:01

Re: Jak zaczynacie wakacje w tym roku?

Postautor: Madameadame2 » 26 paź 2019, 18:06

Opcji na podróżowanie jest bardzo dużo, każdy spędza swój wolny czas na wakacjach jak mu się to podoba. Ja preferuje zwiedzanie większych miast, ale swego czasu to nie ruszałam się w ogóle z plaży. To też było spowodowane moją pracą, bardzo mnie męczyła zarówno psychicznie jak i fizycznie, więc nie miałam czasu ani ochoty na aktywne wakacje. Jeżeli też lubicie krótsze wycieczki do większych miast to zajrzyjcie sobie na stronę https://turystyka360.pl/turystyka,ac432 ... break,7348 Z tego bloga dowiecie się jak praktycznie zwiedzać Rzym, na co zwracać uwagę.

Wróć do „Kultura, Życie Nocne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość