Warszawskie kawiarnie, puby, restauracje- Recenzja

Strefa Klubowa, Puby Forum: opinie, uwagi, porady, gdzie warto się wybrać, co omijać. Wasze opinie i porady.
Awatar użytkownika
abrakadabra
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 572
Rejestracja: 07 lip 2012, 15:15
Lokalizacja: Warszawa

Warszawskie kawiarnie, puby, restauracje- Recenzja

Postautor: abrakadabra » 13 gru 2012, 18:24

Warszawskie kawiarnie, puby, restauracje

Starbucks w Warszawie

Od niedawna warszawiacy mogą poczuć się w swojej stolicy odrobinę nowojorskiego stylu. Przy Nowym Świecie została otwarta kawiarnia Sturbucks. To już nie tylko kawiarnia, to także marka, styl bycia charakterystyczny dla mieszkańca wielkiego miasta, jakim jest niewątpliwie Warszawa. Doskonałe latte waniliowe, espresso czy mocha ze Starbucksu wydają się smakować lepiej. Ten wyjątkowy fenomen, jakim jest kawiarnia Starbucksa, stał się od teraz osiągalny także dla mieszkańców Warszawy.
Puby przy Foksalu.

Warszawa, jak przystało na stolicę kraju, oferuje bardzo bujne życie kulturalne. Ale niewątpliwą zaletą tego miasta, jest fakt, że każdy może znaleźć coś specjalnego dla siebie. Dobre jedzenie, dobrą zabawę, ale także miejsca, które uwodzą swoją niezwykłością. Puby przy Foksalu. Kilka niewielkich pubów zlokalizowanych na tyłach ulicy Foksal. Pozornie nic nadzwyczajnego, niezachęcającego, a jednak warto wstąpić. Magiczna, kameralna atmosfera, opary dymu tytoniowego i niezwykle ciekawi ludzie. Indywidualiści, których do tego miejsca zwabiła dobra muzyka, różna w zależności od tego, do którego z pubów wstąpimy.

Obrazek

Kluby przy ul. Dobrej

Najpiękniejszy w warszawskim życiu nocnym jest fakt, że w ciągu jednej nocy możemy zwiedzić miejsca naprawdę w różnych klimatach. Bardzo interesującym punktem na kulturalnej mapie Warszawy był, niestety zlikwidowany już, klub Diuna przy ulicy Dobrej. Ciekawa atmosfera, miejsce magnetyczne, które przyciągało nietypową energią. Szczególnie interesujące były organizowane tam imprezy tematyczne. W środy gościł tam Bollywood, klimat rodem z hollywoodzkiego filmu. Piątkowe wieczory to powrót w szalone lata osiemdziesiąte, soboty w rytmie disco. Ale także coś dla bardziej wybrednych , czyli kultowa impreza, gdzie panie przebierają się za panów, a panowie za panie. Dobra zabawa i świetna muzyka.

Źródło: <a href="http://www.webshock.com.pl/warszawskie-kawiarnie-puby-restauracje/">Warszawskie kawiarnie, puby, restauracje</a> - strona10

autor: strona10
raniadoll
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2013, 17:16
Lokalizacja: new york

Postautor: raniadoll » 07 wrz 2013, 17:19

bobeb
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 10 wrz 2013, 11:13
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: bobeb » 10 wrz 2013, 11:16

A co by było do wygrania ? :D
MoniaBest
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 68
Rejestracja: 21 gru 2016, 13:46

Re: Warszawskie kawiarnie, puby, restauracje- Recenzja

Postautor: MoniaBest » 22 gru 2016, 13:04

Green Caffe Nero to elegancka kawiarnia .Jedna z lepszych moim zdaniem.
Kasiaaa
Level 1
Level 1
Posty: 287
Rejestracja: 29 sie 2016, 23:45

Re: Warszawskie kawiarnie, puby, restauracje- Recenzja

Postautor: Kasiaaa » 11 wrz 2018, 14:12

Fajne imprezy można zorganizować w miejscu o nazwie "Piękno". Jaks ama nazwa mówi za siebie, jest tam naprawdę pięknie. ;D Ostatnio byłam tam na wernisażu i było super! Sami zobaczcie jak to wygląda https://piekno.com.pl/przestrzen/. Ja byłam w szoku. :D
Pyskata13
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 22 sty 2019, 23:11

Re: Warszawskie kawiarnie, puby, restauracje- Recenzja

Postautor: Pyskata13 » 22 sty 2019, 23:19

Kochani, a jak oceniacie Restaurację Akademia w Warszawie ? Moim zdaniem to jedna z lepszych w naszej stolicy. Bardzo spodobało mi się ich dobre nastawienie do dzieci. Wiedzieliście o tym, że co weekend lokal odwiedzają fantastyczne animatorki, które rozbawiają wszystkie dzieciaki ? Na co dzień , najmniejsi klienci, też się nie nudzą , dzięki specjalnemu kącikowi na pierwszym piętrze.
Unika
Level 1
Level 1
Posty: 373
Rejestracja: 04 wrz 2018, 14:01

Re: Warszawskie kawiarnie, puby, restauracje- Recenzja

Postautor: Unika » 08 lut 2019, 17:55

Na najwyższą liczbę gwiazdek oceniam restaurację Bubbles Bar w Warszawie. Jest to unikatowe miejsce, w którym idealnie połączono wyśmienitą kuchnię z wybornymi bąblami z całego świata. Dwa dni temu rezerwowałam do nich stolik przez Tripadvisor i gdy przyszłam na kolację z przyjaciółką to dostałam za to gratis lampkę szampana :) Zerknijcie na ich stronę, jakie mają smakowitości w karcie i jakie oferują ciekawe promocje.
o.krysia70
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 28 gru 2018, 18:49

Re: Warszawskie kawiarnie, puby, restauracje- Recenzja

Postautor: o.krysia70 » 27 mar 2019, 13:56

Jak dla mnie kawiarnia Etno Cafe jest świetna. Podoba mi się wystrój i to, że jest spójny w każdym miejscu w Polsce, jest czysto estetycznie i świeżo, dużo zieleni i drewniane wnętrza. No, ale przede wszystkim pyszna KAWA! Zdarza mi się chodzić z przyjaciółką wypić ją w warszawskiej kawiarni na Marszałkowskiej, a często też kupuję ziarna by parzyć kawę w domu. Lubię nasze polskie biznesy i zawsze będę je wspierać. Koniecznie odwiedź w Wrocławiu Okrąglak przy placu Kościuszki, który był ich pierwszą kawiarnią (w miejscu kiosku) i tam to wszystko się zaczęło :))

Wróć do „Strefa Klubowa, Puby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość