restauracje warszawa-oceny

Restauracje Forum i inne lokale - opinie, gdzie warto zjeść, tanie jedzenie, dobre jedzenie, niedobre jedzenie, drogie jedzenie.
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: restauracje warszawa-oceny

Postautor: Ela78 » 25 paź 2018, 22:21

Znajomi polecili mi restauracje Bubbles w Warszawie, bardzo chwalili sobie ich kuchnię oraz duży wybór w alkoholach, są to nie tylko szampany wina czy koktajle. Czy wy również możecie polecić ten lokal? Czy Wy również tam byliście? Chciałabym tam się wybrać z narzeczonym, myślicie, że będzie mu się tam podobać? Słyszałam tez o ofercie happy Hours na babelkowe szaleństwo.
zilion
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 84
Rejestracja: 27 paź 2016, 13:39

Re: restauracje warszawa-oceny

Postautor: zilion » 19 sty 2019, 07:25

Dużo sal weselnych z Warszawy jest na https://www.planujemywesele.pl/sale/warszawa więc tam bym zaczął poszukiwania. Jeśli masz już określony budżet to możesz sobie odsortować niepasujące oferty i zaoszczędzić dużo czasu na przeglądaniu miejsc, których i tak byś nie wybrał.
bella3
Level 1
Level 1
Posty: 441
Rejestracja: 15 kwie 2013, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: restauracje warszawa-oceny

Postautor: bella3 » 20 maja 2019, 17:10

Nie wiem czy znacie tą restaurację https://restauracjapapu.pl/, jeśli nie to koniecznie warto odwiedzić. Serwują regionalne, polskie dania ale w nowoczesnym wydaniu i genialnie doprawione. Desery to niebo w gębie a cała atmosfera miejsca zasługuje na uznanie. Lokal już długo działa, jakieś 14 lat i mają stałe grono klientów, są cenieni za jakość produktów i szybkość w podawaniu dań. Obsługa zawsze sympatyczna, dokłada wszelkich starań by każdy gość wyszedł zadowolony.
Leszek29
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2021, 13:55

Re: restauracje warszawa-oceny

Postautor: Leszek29 » 21 cze 2021, 13:56

Po najlepsze rekomendacje otwartych lokali gastronomicznych zapraszam na profil #wspieramgastro - wpisz w pole wyszukiwania na facebooku wspieram gastro:) - na pewno znajdziesz coś dla siebie, a w dodatku wespresz działanie resturacji w tym trudnym czasie :)
Misia_Mania
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2021, 10:28

Re: restauracje warszawa-oceny

Postautor: Misia_Mania » 07 lip 2021, 10:30

Od kiedy mieszkam w warszawie to korzystam ze strony roomservice którą poleciła mi przyjaciółka. W aktualnych czasach przy pandemii wolę nie ryzykować jedzeniem w środku restauracji, a roomservice jest bardzo wygodną opcją. Jedzenie jest tanie i szybko dostarczone.
Czarek568
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 29 lis 2021, 13:13

Re: restauracje warszawa-oceny

Postautor: Czarek568 » 29 lis 2021, 13:17

Ja za to lubię chodzić do Restauracji u Wieniawy, wiadomo zjeść można w wielu miejscach w warszawie dobrze, ale tam zawsze jest mega klimat i obsługa na wysokim poziomie :) Warto odwiedzić, polecam w ciemno bo raczej każdy powinien znaleźć coś dla siebie
kisana
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2021, 20:55

Re: restauracje warszawa-oceny

Postautor: kisana » 29 lis 2021, 20:55

Jeśli chodzi o restauracje w Warszawie to jedną z moich ulubionych jest Creme de la Creme na św. WIncentego :) To miejsce ma klimat, a obsługa jest bardzo sympatyczna. Co do jedzenia - to dla mnie obłędne. Wszystko do tej pory mi smakowało i zawsze jest estetycznie podane.
Paulina8412
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 30 lis 2021, 11:58

Re: restauracje warszawa-oceny

Postautor: Paulina8412 » 30 lis 2021, 12:01

Fajnym całkiem klimatycznym miejscem jest Restauracja Bubbles, oprócz spoko jedzenia maja tam całkiem spory wybór róznego rodzaju alkoholi więc fajnie sie nada tez na jakiś wypad na weeknd :) Zawsze zwracam szczególna uwagę na to aby oprócz dobrego jedzenia był tez fajny klimat i to akurat miejsce bardzo wpasowuje się w moje gusta :)

Wróć do „Restauracje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość