aranżacja wnętrza

Aranżacja wnętrz, wystrój wnętrz, ciekawe pomysły na aranżacje, dekoracje, inspiracje, galeria jak urządzić wnętrza, porady, farby, kolorystyka kuchni, pomysły na aranżację łazienki.
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: aranżacja wnętrza

Postautor: Ela78 » 29 sie 2021, 16:00

Wiecie co, jeśli o mnie chodzi, to ja bardzo często tego typu produkty zamawiam przez internet. Ostatnio udało mi się zamówić ślizgi plastikowe bardzo atrakcyjnej cenie, na stronie sklepu Prosperplast. Jeżeli jeszcze ich nie znacie, to zachęcam was do przejrzenia ich asortymentu. Myślę że na pewno coś wam się spodoba.
Iris
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 114
Rejestracja: 05 lis 2020, 18:20

Re: aranżacja wnętrza

Postautor: Iris » 17 lis 2021, 00:22

Od zawsze lubiłam piece żeliwne typu koza i wreszcie sobie taki w nowym domu sprawiliśmy i powiem wam, że nie tylko ogrzewa nas w zimne dni, ale i pięknie wygląda, dodaje klimatu wnętrzu, także jestem zachwycona nim. Idealnie nadaje się do wnętrz w stylu skandynawskim, loftowym czy retro. Tego rodzaju piece kupicie w przyjaznych cenach w firmie TanieKominy. U nas konkretnie jest model KOZA K6 PW FI 130 8KW i działa jak trzeba, także po całości to był dobry wybór.
orator
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 10 gru 2017, 22:05

Re: aranżacja wnętrza

Postautor: orator » 28 sty 2024, 21:25

Myślę, że czasy gdy sami aranżowaliśmy swoje wnętrza z tego co udało się w miarę korzystnie kupić, możemy zaliczyć do przeszłości i teraz trzeba skorzystać z profesjonalisty, który odpowiednio dobierze wszystkie elementy wyposażenia. Polecono nam Salon Des Concept Space w Radomiu ze względu na bardzo szeroką ofertę doskonałej jakości materiałów do wyposażenia domu oraz współpracujących z Salonem projektantów. Podjechaliśmy z żoną do Salonu i przy smacznej kawie, w świetnej atmosferze dokonaliśmy podstawowych ustaleń co do wyposażenia i oczekujemy na wstępny projekt, który uwzględni nasz gust i spełni nasze oczekiwania.

Wróć do „WNĘTRZE- ARANŻACJA I WYSTRÓJ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość