Która sieć jest najlepsza?

Telefony Komórkowe. Operatorzy: Plus, Era, Orange, Play, Heya. Gadżety komórkowe.
Masz problem z fonem ? wbijaj śmiało :)
Awatar użytkownika
Wesoły żniwiarz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 157
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:28
Lokalizacja: Górny śląsk

Re: Która sieć jest najlepsza?

Postautor: Wesoły żniwiarz » 13 kwie 2016, 12:27

Dokładnie, stwierdzenie, że wybór operatora jest kwestią indywidualna w teorii wyczerpuje temat, ale to ma głębszą filozofię jakby się temu przyjrzeć pod innym kontem - każdy ma inne wymagania, "kodeks wartości" ect. dlatego w takich przypadkach warto korzystać z porównywarek. To daje komfort, zwłaszcza jeśli ktoś się gubi w lesie najlepszych ofert.
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: Która sieć jest najlepsza?

Postautor: trylogia » 14 kwie 2016, 10:29

Też jestem zdania, że warto korzystać z porównywarek. Ja sama dzięki temu już dwa razy zmieniałam dostawcę.
AinEingarp
Level 3
Level 3
Posty: 1132
Rejestracja: 24 wrz 2015, 14:10

Re: Która sieć jest najlepsza?

Postautor: AinEingarp » 22 kwie 2016, 14:11

Tak naprawdę każdy oczekuje czegoś innego od operatora. Dlatego nie da się obiektywnie wybrać jednej sieci.
Awatar użytkownika
miastowy
Level 1
Level 1
Posty: 212
Rejestracja: 08 lis 2013, 10:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Która sieć jest najlepsza?

Postautor: miastowy » 16 maja 2016, 07:49

Nie warto jest brać telefonu na abonament. Mozecie sobie wszystko przeliczyć i okazuje sie,ze abonament wcale nie jest taki tani jak o tym piszą.

Wiele osób kupuje w taki sposób telefon bo nie maja kasy na to aby kupić go za gotówkę a to jest błąd bo sa sklepy, w których mozna kupić sobie taki sprzęcik na raty. Na przykład w rtv Euro agd:
http://www.euro.com.pl/
Raty są tam bez obowiązkowego ubezpieczenia.
Pocieszna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 26 cze 2016, 18:04

Re: Która sieć jest najlepsza?

Postautor: Pocieszna » 04 lip 2016, 21:14

Wydaje mi się, że obecnie taką siecią jest Orange, ponieważ ma w swojej ofercie bardzo przystępny abonament bez limitu, dzięki któremu można teraz rozmawiać ze znajomymi i z bliskimi bez żadnych ograniczeń :) Właśnie czegoś takiego potrzebuje ludzie, a nie pilnowania się, czy rozmowa nie będzie ich dużo kosztować :hyhy:
Awatar użytkownika
innocent
Level 1
Level 1
Posty: 408
Rejestracja: 16 paź 2011, 20:52
Lokalizacja: warszawa

Re: Która sieć jest najlepsza?

Postautor: innocent » 22 lip 2016, 21:44

Ja wybrałam sieć głównie przez internet, a w t-mobile jest najlepszy lte . Dobrałam sobie do abonamentu iphona https://www.t-mobile.pl/telefony-i-urza ... T190.phtml . wychodzę z założenia, że najlepiej inwestować w wiodące marki - są najpewniejsze
mantra
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 23 gru 2016, 12:07

Re: Która sieć jest najlepsza?

Postautor: mantra » 23 gru 2016, 12:16

Ja od lat mam tą samą sieć ,ale chciałam bym już zmienić. Czy znacie Premium Mobile?, jak szukałam jakieś sieci komórkowej to trafiłam na ten blog o tej sieci,http://premiummobileopinie.pl/ ale dalej się zastanawiam, bo nikt ze znajomych tej sieci nie ma.
berni99
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 153
Rejestracja: 23 lut 2017, 07:07

Re: Która sieć jest najlepsza?

Postautor: berni99 » 19 kwie 2017, 19:13

Ja od jakiegoś czasu mam Niumobile i jestem bardzo zadowolony, wcześniej w innych sieciach bywało różnie. Generalnie przerzuciłem się na telefon na kartę. Nie mam już problemów z doładowaniem. Kolega polecił mi ten serwis https://bm.pl/#!/doladowanie-telefonu/doladowanie-do-njumobile. Czynny non stop, szybko i wygodnie.
felicja44
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 28 lis 2016, 12:16

Re: Która sieć jest najlepsza?

Postautor: felicja44 » 05 cze 2017, 20:07

Ja miałam w Plusie historie z takimi wiadomościami, ale sms premium plus udało mi się na tej stronie o której piszesz wyłączyć i już mam spokój
DominikaSika
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 148
Rejestracja: 06 lut 2017, 13:07

Re: Która sieć jest najlepsza?

Postautor: DominikaSika » 17 cze 2017, 21:53

100 razy lepsze jest teraz Orange. Moim zdaniem. Mają naprawdę korzystne oferty, ja tak naprawdę mam u nich wszystkie usługi (internet mobilny, telewizja, telefon, konto w banku oraz światłowód). Ten światłowód wzięłam ostatnio, bo Gorzów Wielkopolski uruchomił naprawdę niesamowitą ofertę. Zresztą, poczytajcie sobie o tym: http://swiatlowod.orange.pl/gorzow-wielkopolski - moim zdaniem to coś naprawdę niesamowitego. Super szybki internet, a na dodatek w korzystnej cenie, czego chcieć więcej?
Awatar użytkownika
module
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 36
Rejestracja: 07 mar 2017, 12:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: Która sieć jest najlepsza?

Postautor: module » 05 lip 2017, 15:45

Ja się przerzuciłem ostatnio na sieć VoIP https://zadarma.com/pl/ - jeśli dzwonicie dużo, szczególnie za granicę, to polecam :)
Awatar użytkownika
jeżozwierz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 07 sie 2017, 14:07
Lokalizacja: Sieradz

Re: Która sieć jest najlepsza?

Postautor: jeżozwierz » 11 sie 2017, 12:46

Po długoletniej przygodzie z T-Mobile, przerzuciłem się na Play. Chociaż mój tata ma ciągle z nimi jakieś problemy i walczy praktycznie o wszystko, ja nigdy nie doświadczyłem problemów z ich obsługą, co najwyżej mogę narzekać na brak zasięgu bądź roaming w niektórych miejscach w mojej okolicy. Może wynika to też z faktu, że nie mam abonamentu, więc nie próbują mnie naciągnąć na zmianę oferty i nie muszę odrzucać połączeń od konsultantów. Mam święty spokój, odkąd przeszedłem na kartę i kupuję sobie pakiet internetowy. Fakt, trzeba pamiętać o zasilaniu konta, żeby móc korzystać, ale dla kogoś, kto mało dzwoni to idealne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Frog89
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 11 sie 2017, 18:37

Re: Która sieć jest najlepsza?

Postautor: Frog89 » 11 sie 2017, 19:20

Może zapytaj o to znajomych? Moim zdaniem to jest bardzo dobre źródło wiedzy...
quadrat
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 111
Rejestracja: 19 maja 2017, 12:46

Re: Która sieć jest najlepsza?

Postautor: quadrat » 23 mar 2018, 14:18

Mnóstwo przydatnych informacji ze świata smartfonów widziałam u nich https://android.com.pl Ciężko określić, która sieć jest najlepsza, bo zdanie jest podzielone na kilku operatorów. Nie mniej jednak warto poczytać sobie kilka ciekawych testów czy poradników na ten temat, które można znaleźć u nich.
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: Która sieć jest najlepsza?

Postautor: kitka66 » 06 cze 2018, 13:09

a ja polecam nowego polskiego operatora sieć Otvarta. Niedawno przeniosłam do nich numer ( cały prices błyskawiczny ). Zachęciły mnie przede wszystkim niskie ceny dostępnych abonamentów. Najtańszy kosztuje zaledwie 7,99 zł miesięcznie, najdroższy ,,aż" 28,99 zł :) Sami przyznajcie, że oferta mega atrakcyjna :) Czytałam też, że jak się u nich kupi 2 abonamenty to trzeci dostaje się za niecałą złotówkę miesięcznie :)

Wróć do „Telefony Komórkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość