Komórka z androidem.

Telefony Komórkowe. Operatorzy: Plus, Era, Orange, Play, Heya. Gadżety komórkowe.
Masz problem z fonem ? wbijaj śmiało :)
zuczek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 60
Rejestracja: 21 wrz 2017, 15:18

Re: Komórka z androidem.

Postautor: zuczek » 01 paź 2020, 12:04

Samsung jest super telefonem na Androidzie żona bardzo lubi ten system, ja zdecydowanie preferuję iphone z systemem IOS. Warto też sobie sprawdzić najkorzystniejszą ofertę operatora komórkowego i sobie wybrać, ponieważ można dużo przepłacić. Ja przejrzałem sobie oferty kilku operatorów i okazało się, że gdzie indziej płacilibyśmy mniej, konkretnie w Heyah no więc przeniosłem numer i teraz jest super.
budynia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 20 mar 2018, 20:37

Re: Komórka z androidem.

Postautor: budynia » 24 paź 2020, 16:54

Mam od niedawna nowy telefon alcatel 3X202, ma najnowszego androida, działa świetnie, wszystkie aplikacje działają płynnie, można obejrzeć sobie netflixa, yt, gry teżd ziałają dobrze.
Awatar użytkownika
yaska
Level 1
Level 1
Posty: 295
Rejestracja: 26 sty 2010, 14:34

Re: Komórka z androidem.

Postautor: yaska » 30 paź 2020, 00:31

To ten model z ładowaniem zwrotnym? Nie wiem czy dobrze pamiętam, jak się nazywa ta funkcja. Ale chodzi o to, że może działać jako powerbank. Sprawdza się?
Roxi
Level 2
Level 2
Posty: 837
Rejestracja: 29 maja 2017, 11:17

Re: Komórka z androidem.

Postautor: Roxi » 30 paź 2020, 13:40

Jeśli telefon nie jest na gwarancji, to niektóre naprawy mogą być drogie. Jeśli zależy nam na jakości usługi, to warto poszukać opinii o serwisie. Ja znalazłam ich https://zbitytelefon.pl/ . Mają niezłe opinie, a klienci ich chwalą za to, że używają oryginalnych części, a nie najtańszych. Wykonują naprawy najpopularniejszych marek, takich jak Samsung czy Apple.
pgraham
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 11 lis 2020, 10:38
Lokalizacja: Poznań

Re: Komórka z androidem.

Postautor: pgraham » 11 lis 2020, 10:42

Obecnie nie korzystam z systemu android, więc zdecydowanie się od tego odzwyczaiłem.

Wróć do „Telefony Komórkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość