W jakiej sieci masz telefon ?

Telefony Komórkowe. Operatorzy: Plus, Era, Orange, Play, Heya. Gadżety komórkowe.
Masz problem z fonem ? wbijaj śmiało :)
Baltroni
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 10 lis 2016, 09:32

Re: W jakiej sieci masz telefon ?

Postautor: Baltroni » 10 lis 2016, 09:35

Orange (i żałuję)
AndrzejLech
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 23 sty 2017, 19:56

Re: W jakiej sieci masz telefon ?

Postautor: AndrzejLech » 23 sty 2017, 20:05

Dziś sieci mało czym się różnią. W ofertach abonamentowych połączenia i smsy praktycznie bez dodatkowych opłat. Właściwie warto patrzeć tylko na ilość transferu i roaming. Reszta bez różnicy bez względu na operatora. Sam mam Play i zbliża mi się koniec umowy, więc przeglądam oferty, ale nie wiem czy jest sens zmieniać. Chyba tylko dlatego, że nowi klienci mają przez pół rok za darmo u większości operatorów.
Azada
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 23 maja 2016, 23:59

Re: W jakiej sieci masz telefon ?

Postautor: Azada » 28 lut 2017, 10:04

Miałam już telefon chyba we wszystkich możliwych sieciach i najlepszy jest wg mnie t-mobile. Lubię ich obsługę klienta, nigdy nie odsyłają klienta z kwitkiem i nie obiecują gruszek na wierzbie. Zaproponowali mi ten Samsung galaxy J3 http://www.t-mobile.pl/telefony-i-urzad ... 1110.phtml i chyba się skuszę :P
aleksandra1977
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 21 gru 2016, 20:55

Re: W jakiej sieci masz telefon ?

Postautor: aleksandra1977 » 21 kwie 2017, 21:01

U mnie jest tak, że praktycznie na koniec każdej umowy przechodzę do innej sieci. Teram ma t-mobile i jest póki co bardzo w porządku. Telefon mam na kartę więc mogę go doładowywać w razie konieczności w internecie: https://bm.pl/#!/doladowanie-telefonu/doladowanie-do-t-mobile. Jest to bardzo wygodna opcja i dzięki niej nie przekraczam już abonamentu i wiem ile mogę wydać. Lepiej mi się w ten sposób kontroluje wydatki, bo w przypadku abonamentu często miewałam przekroczenia i musiałam dopłacać...
Awatar użytkownika
jenny1
Level 2
Level 2
Posty: 891
Rejestracja: 23 wrz 2015, 15:02

Re: W jakiej sieci masz telefon ?

Postautor: jenny1 » 06 lis 2017, 13:30

Trzeba być bardzo ostrożnym w kwestii wyboru odpowiedniego operatora. Ja się nie raz sparzyłam, zanim wreszcie trafiłam na operatora z którego jestem zadowolona. Ale wcześniej musiałam się nieźle handryczyć z operatorem. Ostatecznie udało mi się wywalczyć moje prawa mimo że prawo telekomunikacyjne jest skomplikowane i działa zwykle na korzyść operatora. Ale dzisiaj wiele osób może liczyć na fachową pomoc w tym zakresie i ogromne wsparcie prawne dobrych specjalistów.
Awatar użytkownika
yaska
Level 1
Level 1
Posty: 295
Rejestracja: 26 sty 2010, 14:34

Re: W jakiej sieci masz telefon ?

Postautor: yaska » 30 lis 2017, 13:11

W Play, bo najtaniej wychodzi. Ale mam na kartę, bo taniej mi wyszło kupić telefon w sklepie niż płacić za niego w abonamencie.
poziomka
Level 1
Level 1
Posty: 216
Rejestracja: 07 lip 2017, 14:46

Re: W jakiej sieci masz telefon ?

Postautor: poziomka » 02 lut 2018, 11:30

My teraz zmieniamy sieć, bo weszła ta nowa sieć komórkowa Folx i mają bardzo dobrą ofertę, fajne jest też to że na terenie Warszawy nam dowożą nawet w 15 minut kartę ;D
LAdySPeed
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 63
Rejestracja: 03 lut 2018, 11:13

Re: W jakiej sieci masz telefon ?

Postautor: LAdySPeed » 03 lut 2018, 11:20

Ja mam w playu i wydaje mi się, że to mają najlepsze oferty na abonament z telefonem ;)
bierendaa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 29 gru 2017, 16:36

Re: W jakiej sieci masz telefon ?

Postautor: bierendaa » 08 lut 2018, 15:50

Ja też mam w playu i bardzo sobie chwalę tą sieć. Nie jest idealna ale i tak jestem zadowolona. Mam tam pakiet telefonu na karte, sam telefon kupiłam w sklepie internetowym https://www.sferis.pl Oplaca się w sumie wziąć taką opcję, jak traficie na fajną promocje to możecie sporo zaoszczędzic na takim wyjściu. Nie rozmawiam dużo więc opcja telefonu na kartę jest dla mnie idealna
Ptaszek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 10 kwie 2018, 10:55

Re: W jakiej sieci masz telefon ?

Postautor: Ptaszek » 10 kwie 2018, 11:01

Ja posiadam telefon w sieci T-Mobile ale nie polecam, bo słabiutki zasięg. Czekam tylko aż skończy się umowa i uciekam do Play.
anettka
Level 1
Level 1
Posty: 354
Rejestracja: 22 sty 2018, 09:30

Re: W jakiej sieci masz telefon ?

Postautor: anettka » 01 cze 2018, 15:08

od niedawna mam telefon w sieci Otvarta https://otvarta.pl/abonament. Są nowi na rynku ale moim zdaniem ich oferta jest najlepsza a już na pewno najtańsza :) Zdecydowałam się na abonament O! Korzystna! za 17,99 zł miesięcznie. Umowa na czas nieokreślony, nielimitowane rozmowy krajowe do wszystkich sieci i SMS-y i 6 GB internetu w pakiecie.
Asmodeusz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 25 cze 2018, 11:22

Re: W jakiej sieci masz telefon ?

Postautor: Asmodeusz » 25 cze 2018, 11:33

Ja w Mobile Vikings. Mają bardzo fajne stawki i dużo GB internetu.
LAdySPeed
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 63
Rejestracja: 03 lut 2018, 11:13

Re: W jakiej sieci masz telefon ?

Postautor: LAdySPeed » 09 lip 2018, 16:03

W play i tylko w play, jestem od lat i oferty jakie mi proponują przy zakończeniu umowy są nie do przebicia....
Obecnie zastanawiam się nad zakupem lg v30 ze świetnym ekranem i przetwornikiem audio. A do tego co mnie najbardziej kupuje to akurat bateria która rtrzyma 2 dni mimo ciągłego korzystania! Obecny telefon firmowy Wiko trzyma mi jedynie pół dnia, idzie ześwirowac https://www.play.pl/telefony/lg/lg-v30/
icon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 02 sie 2016, 11:19

Re: W jakiej sieci masz telefon ?

Postautor: icon » 11 lip 2018, 15:01

Ja do niedawna miałam w Plusie, ale ostatnio sprawdziłam przez Komórkomat i znalazłam ofertę Virgin i przeniosłam się na kartę, bo mi się umowa właśnie kończyła.
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: W jakiej sieci masz telefon ?

Postautor: kitka66 » 26 wrz 2018, 11:47

anettka ja też korzystam z oferty sieci Otvarta :) wybrałam abonament za 13,99 zł bo tu mam nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i 2 gb internetu. Smów nie piszę w ogóle więc na tym kompletnie mi nie zależało :) fajna jest też ta umowa na czas nieokreślony.

Wróć do „Telefony Komórkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość