Jak często rozstajecie się z telefonem?

Telefony Komórkowe. Operatorzy: Plus, Era, Orange, Play, Heya. Gadżety komórkowe.
Masz problem z fonem ? wbijaj śmiało :)
honoku
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 09 sie 2016, 14:36

Re: Jak często rozstajecie się z telefonem?

Postautor: honoku » 06 lut 2019, 23:36

Pisząc pojemniejszy sprzęt, masz namyśli telefon o pojemniejsze baterii, czy większy pawerbank? Bo jak patrzę na tego Nova 3, to nie mogę powiedzieć, że ma słabą baterie. Nie jest największa, ale jak na flagowca i tak dobrze się prezentuje.
Awatar użytkownika
katorga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 26 kwie 2016, 16:14

Re: Jak często rozstajecie się z telefonem?

Postautor: katorga » 07 lut 2019, 00:02

Nie wiem, co byś musiał robić, żeby ją szybko wyładować. Chyba, że przez 6 godzin non stop siedziałbyś na internecie. Po drugie, nawet dajmy jakbyś gdzieś jechał komunikacją miejską, czy pociągiem, to przecież są gniazdka i możesz w każdej chwili podłączyć telefon. Zwłaszcza, ze ten Huawei Noca 3 ma wsparcie szybkiego ładowania. Pawer Bank, to ma dobrą pojemność. Na dwa ładowania Ci wystarczy, a na pewno na jedno całe.
honoku
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 09 sie 2016, 14:36

Re: Jak często rozstajecie się z telefonem?

Postautor: honoku » 11 lut 2019, 11:36

Wiesz, ja potrafię swój telefon w kilka godzin wyładować, ale głównie dlatego, że wtedy non stop na nim gram. Jeśli oglądam seriale, czy jakieś filmy w trasie, to bateria potrafi naprawdę długo wytrzymać. A też, tak jak podkreśliłeś, zawsze warto mieć przy sobie ładowarkę. Ja teraz zastanawiam się nad zmianą telefonu na nowszy model. Na matrix media widziałem, że z okazji walentynek mają fajne oferty i zastanawiam się, czy nie wybrać telefonu dla siebie i przy okazji czegoś dla dziewczyny ;) Widziałem fajną ofertę Samsunga Galaxy S8 z tabletem
Awatar użytkownika
majkel
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 25 mar 2016, 09:00

Re: Jak często rozstajecie się z telefonem?

Postautor: majkel » 15 lut 2019, 12:27

Dla Ciebie fajny telefon, a dla niej dobry tablet :) Można sie zastanowić. A wracając do tematu, ja jakoś specjalnie do telefonu przywiazany nie jestem. Dale zdarza mi się, że wychodzę do pracy, a telefon zostaje w domu, albo w samochodzie.
Awatar użytkownika
masza
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 30 maja 2016, 11:23

Re: Jak często rozstajecie się z telefonem?

Postautor: masza » 22 lut 2019, 12:01

U mnie to różnie wygląda. W tygodniu, przeważnie jestem pod telefonem. W weekendy staram się od niego trochę odpocząć, chyba że czasem w coś tam pograć :) ale to też nie zawsze. Głównie smartfona wykorzystuje do pracy, rzadziej do rozrywki ;)
bella3
Level 1
Level 1
Posty: 441
Rejestracja: 15 kwie 2013, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak często rozstajecie się z telefonem?

Postautor: bella3 » 01 cze 2019, 21:59

Sporadycznie, najczęściej w nocy jak idę spać. Dużo korzystam z telefonu i jak nie mam go w zasięgu wzroku to mi jest jakoś dziwnie. Postawiłam teraz na markę huawei http://telefonywodoszczelne.pl/smartfony-huawei/dche/, mają naprawdę dobre telefony jak za takie sensowne pieniądze. Mój obecny model kosztował 40% mniej niz model konkurencji z podobnymi parametrami. Nie widziałam sensu przepłacać.
Inspiration
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:01

Re: Jak często rozstajecie się z telefonem?

Postautor: Inspiration » 12 wrz 2019, 11:49

Etui Huawei P10 pozwoliło mi na ochronę mojego telefonu, przed upadkiem, ale także sprawiło, że mój telefon wygląda na prawdę dobrze. :cool: Każdy powinien mieć obudowę na smartfon, gdyż dobrze dobrana obudowa ma same korzyści. :hurra:
niebieskiorzel
Level 2
Level 2
Posty: 767
Rejestracja: 24 cze 2017, 19:35

Re: Jak często rozstajecie się z telefonem?

Postautor: niebieskiorzel » 26 lut 2020, 22:18

Odkąd kupiłam sobie na https://www.neonet.pl/smartfony/alcatel ... zarny.html smartfona Alcatel to nie rozstaję się z nim prawie w ogóle :D Ma tyle świetnych funkcji, że zawsze jest na nim co robić. Super sprawa, bo ostatnio muszę dojeżdżać do pracy godzinę autobusem, więc mam czym zająć sobie czas. No i zdjęcia robi naprawdę świetnie!
pgraham
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 11 lis 2020, 10:38
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak często rozstajecie się z telefonem?

Postautor: pgraham » 11 lis 2020, 10:45

Obecnie chyba większość osób nosi telefon ze sobą wszędzie, więc można powiedzieć, że praktycznie w ogólnie się nie rozstajemy z telefonami.
Elunia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 15 lip 2020, 16:59

Re: Jak często rozstajecie się z telefonem?

Postautor: Elunia » 12 lis 2020, 18:38

Ja przyznam szczerze, że z moim smartfonem nie potrafię się rozstać. To już chyba zbyt mocne przyzwyczajenie. Co do zmiany telefonów to średnio co 2 lata zmieniam na nowszy model, bo po aktualizacjach telefon często przymula a bateria też już nie trzyma zbyt długo. Ostatnio spodobał mi się bardzo ten smartfon https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/iphon ... ecyfikacja . Nie miałam nigdy Iphona i bardzo mnie kusi jego zakup. Co myślicie?
Nesi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 159
Rejestracja: 29 mar 2019, 20:59

Re: Jak często rozstajecie się z telefonem?

Postautor: Nesi » 16 lis 2020, 00:42

Szczerze powiem, że rzadko rozstaję się z telefonem, ale to też w dużej mierze ze względu na wykonywaną przeze mnie pracę. Dlatego też dość często muszę zmieniać telefony, ale mam nadzieję, że obecny zostanie ze mną na dłużej, bo jestem w nim zakochana :) To TCL 10 Plus, w pięknym niebieskim kolorze (chociaż wiem, że to nie jest najwazniejsze, ale przecież jestem kobietą);) Działa płynnie, szybko, ma bardzo mocną baterię - co jest ważne szczególnie w moim przypadku, bo jak mówię, telefon jest moim narzędziem pracy.
Tachi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 16 lis 2020, 20:45

Re: Jak często rozstajecie się z telefonem?

Postautor: Tachi » 16 lis 2020, 20:50

Bardzo rzadko, ale to nie świadczy o niczym dobrym
Awatar użytkownika
Wesoły żniwiarz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 157
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:28
Lokalizacja: Górny śląsk

Re: Jak często rozstajecie się z telefonem?

Postautor: Wesoły żniwiarz » 29 lis 2020, 22:49

Awatar użytkownika
Karina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: 19 mar 2018, 22:38

Re: Jak często rozstajecie się z telefonem?

Postautor: Karina » 02 gru 2020, 07:58

Z każdego telefonu można korzystać i na abonament i na kartę, więc na pewno. W sumie w tym modelu TCL 10 plus możesz korzystać z jednego i drugiego, bo on jest Dual sim.
Moraes
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 03 gru 2020, 12:09

Re: Jak często rozstajecie się z telefonem?

Postautor: Moraes » 03 gru 2020, 12:16

Niestety bardzo rzadko, wszędzie ten ekran mam ze sobą

Wróć do „Telefony Komórkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość