Luksusowy hotel nad Morzem

Hotele Forum: forum wakacyjne: opinie, Egipt, Tunezja, Grecja, porady dla wszystkch planujacych wakacje, wspomnienia, opinie. Hotele w Polsce: tanie, drogie, warte uwagi, omijaj.
TomaszB
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2018, 12:13

Luksusowy hotel nad Morzem

Postautor: TomaszB » 17 wrz 2018, 12:36

Cześć, chciałbym wszystkim gorąco polecić hotel Dune w Mielnie, w którym spędziliśmy z żoną rocznicę. Odłożyliśmy trochę pieniędzy, dzieci zostawiliśmy u babci na tydzień i pojechaliśmy. Jestem człowiekiem, który nie wpada łatwo w zachwyt, ale z ręką na sercu, naprawdę ten hotel to jest coś. Luksus się po prostu wylewa drzwiami i oknami. Obsługa pierwsza klasa, restauracja praktycznie styczna z plażą, a jedzenie przepyszne. Następnym razem pojedziemy jeszcze z dziećmi, bo widziałem, że było kilka rodzin z dziećmi. Polecam serdecznie!
marocki
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2018, 09:02

Re: Luksusowy hotel nad Morzem

Postautor: marocki » 25 wrz 2018, 09:14

Szczerze to jakoś nie widzę nic specjalnego w Helu... Nie wiem, jakoś brakuje mi tam tego czegoś. Jak jadę przez całą Polskę, to zależy mi na tym, żeby odpocząć w fajnym miejscu. Na Helu zawsze jest za dużo ludzi. :przestraszony: Tomek, możliwe, że się widzieliśmy w Dune haha, w tym roku byliście? Ja z moją byliśmy 21.07-28.07. Tylko ja w sumie standardowo, pierwszego dnia się trochę spaliłem na plaży i siedzieliśmy potem 2 dni tylko na basenie ha ha. Ogólnie dla zainteresowanych, sam hotel świetny, komfortowy, a do tego okolica super. Jedyne czego brakuje, to pobyt all inclusive, tak to byśmy chyba nie wychodzili z restauracji haha! :D
Awatar użytkownika
Medina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 27 sie 2019, 18:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Luksusowy hotel nad Morzem

Postautor: Medina » 27 sie 2019, 18:13

Dzięki za polecenie, szukam własnie hotelu nad morzem.

Wróć do „Hotele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość