Sala konferencyjna nad morzem

Hotele Forum: forum wakacyjne: opinie, Egipt, Tunezja, Grecja, porady dla wszystkch planujacych wakacje, wspomnienia, opinie. Hotele w Polsce: tanie, drogie, warte uwagi, omijaj.
Alicja3185
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 16 lis 2018, 14:07

Re: Sala konferencyjna nad morzem

Postautor: Alicja3185 » 20 lis 2018, 14:05

W tamtym roku szef zabrał nas na wyjazd integracyjny nad Morze Bałtyckie. Jest tam fajny hotel w Krynicy Morskiej https://www.nat.pl/nasze-obiekty/hotel-nat-w-krynicy-morskiej Oprócz wypoczynku mieliśmy też tam kilka spotkań w obiekcie. Bardzo nowoczesny hotel, a sala konferencyjna po generalnym remoncie. Polecam jak najbardziej
Anna1984
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2018, 20:37

Re: Sala konferencyjna nad morzem

Postautor: Anna1984 » 14 gru 2018, 16:57

Jak konferencje nad morzem to tylko Hotel SPA Faltom! Wracam już tam kilka razy. Od jakiegoś czasu organizuje duże konferencje lub szkolenia dla różnych ludzi i zdecydowanie mogę polecić to miejsce. Z tego co wiem w hotelu jest aż 10 sal konferencyjnych. Ja jednak korzystałam zazwyczaj z tej, która mieści aż 800 osób. Mimo moich podejrzeń, okazało się, że wszyscy słuchacze są wygodnie usadowieni i każdy ma dostęp do materiałów wyświetlanych na projektorze. Właśnie! Na sali konferencyjnej jest i projektor i ekran i bardzo dobre nagłośnienie. Byłam naprawdę zadowolona z jakości dźwięku. Poza tym jest to ekstra miejsce do kilkudniowych szkoleń. Hotel ma mnóstwo miejsc noclegowych i to pokoi w naprawdę świetnym standardzie. Do tego zaplecze gastronomiczne godne samych pochwał. Chyba nie było dania, z którego nie byłabym zadowolona. Choć ceny mogą się wydawać niektórym dość spore, to tak naprawdę są one godne jakości hotelu. :) ;)
przyszlazonkaa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 14 gru 2018, 22:35

Re: Sala konferencyjna nad morzem

Postautor: przyszlazonkaa » 16 gru 2018, 21:18

Cześć, widzę, że interesują Cię hotele ze SPA. Ja polecam coś z Gdańska. Chyba mieści się w Twoich wymaganiach ;-) Wpadnij do Almond na Toruńskiej. Zlokalizowany jest przy samym przystanku Tramwaju Wodnego. To może być ciekawa odskocznia od trwającej konferencji. Do największych atrakcji Starówki i samego Gdańska dzieli hotel kilkuminutowy spacer. Lokalizacja w Centrum daje wiele możliwości dojazdu, nie tylko samochodem. Dworzec Główny niedaleko, dobre połączenie z lotniskiem. Pokoje są w kilku standardach> o Ile pamiętam to wyposażone były całkiem przyzwoicie: telefon, klimatyzacja, kosmetyki, ręczniki, szlafrok. W części konferencyjnej znajduje się 9 sal w tym jedna ala mały pokój biznesowy. Są dobrze wyposażone, nawet w super najnowocześniejsze oświetlenie. Spa też jest super. Nowoczesny basen bez chloru, sauny: sucha i parowa, jacuzzi, i profesjonaliści w gabinetach. Jak najbardziej polecam. Do tej pory czuję się odprężona po zabiegach,
Roxi
Level 2
Level 2
Posty: 837
Rejestracja: 29 maja 2017, 11:17

Re: Sala konferencyjna nad morzem

Postautor: Roxi » 08 sty 2019, 08:34

Ja wiem, że to nie typowe "nad morze" ale może Szczecin? To też jest ciekawe miasto, do morza można sobie dojechać samochodem, za to znajdziecie tam na przykład taki trzygwiazdkowy Hotel Rycerski: https://amwhotele.pl/hotele/szczecin-hotel-rycerski/. Do dyspozycji gości są tu aż trzy sale konferencyjne. Myślę, że się spodoba.
bianca14
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 74
Rejestracja: 28 mar 2019, 14:42

Re: Sala konferencyjna nad morzem

Postautor: bianca14 » 28 mar 2019, 14:44

Ostatnio robiłam mały research i zdecydowanie pod względem jakości do ceny najlepiej prezentuje się https://nadmorski.pl/ - świetna lokalizacja (nad samym morzem) blisko centrum Gdyni.
Arkes212
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 05 sie 2019, 20:53

Re: Sala konferencyjna nad morzem

Postautor: Arkes212 » 05 sie 2019, 21:08

Ile kosztuje wynajem sali konferencyjnej?
Kasia.W221
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 08 sie 2019, 15:29

Re: Sala konferencyjna nad morzem

Postautor: Kasia.W221 » 08 sie 2019, 15:46

Nie wiem dokładnie, jaki to koszt, bo zawsze zajmują się tym inne osoby w firmie, ale ostatnio mieliśmy zorganizowane szkolenie w Krakowie w http://hotel-centrum.pl/biznes/
Sale naprawdę odpowiednio przygotowane, eleganckie a hotel zapewnił nam dodatkowo jeszcze fajne atrakcje integracyjne. Jeżeli szukacie czegoś w Krakowie to polecam gorąco :D
ewelina101
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 21 sie 2019, 08:59

Re: Sala konferencyjna nad morzem

Postautor: ewelina101 » 21 sie 2019, 09:01

Polecam to miejsce :)

Wróć do „Hotele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość