przedszkole Kraków

Edukacja Forum: nauka, edukacja, szkoly, uczelnie, nauczyciele.
elacara
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 04 lut 2019, 10:01

przedszkole Kraków

Postautor: elacara » 18 wrz 2019, 15:19

Cześć witam! Niepubliczne przedszkole w Krakowie jest mi potrzebne. Macie namiar na jakąś fajnie prowadzoną nowoczesną placówkę?
Awatar użytkownika
Inso
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 03 lut 2020, 13:26
Lokalizacja: Limanowa

Re: przedszkole Kraków

Postautor: Inso » 03 lut 2020, 13:44

Wiele placówek korzysta teraz z przyjaznej aplikacji jaką jest Inso https://inso.pl. Każdy z nas szuka teraz jak najbardziej nowoczesnych rozwiązań. Przekazywanie rodzicom ważnych informacji czy ogłoszeń z życia placówki bywa problematyczne. Często rodzice odbierający pociechy spieszą się, mogą zapomnieć o rozmowie, a sam opiekun grupy w zamieszaniu może pominąć któregoś z rodziców. Inso jest więc najlepszym rozwiązaniem dla dyrekcji i rodziców!
MagdalenaObreczarek89
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 56
Rejestracja: 30 paź 2019, 12:16

Re: przedszkole Kraków

Postautor: MagdalenaObreczarek89 » 15 kwie 2020, 12:38

Wiele pozytywnych opinii słyszałam o tym przedszkolu w Sosnowcu https://www.elfik.pl/ i dlatego tam zapisałam swoją córkę. Jestem spokojna o opiekę nad nią bo wiele dzieci moich znajomych chodziło tam i mamy były naprawdę zadowolone.
Awatar użytkownika
upton.shaylee
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 07 maja 2020, 18:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: przedszkole Kraków

Postautor: upton.shaylee » 07 maja 2020, 18:26

Czyli co? Większość z Was jest za prywatnym przedszkolem?
ludwik6787
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 07 wrz 2019, 00:35

Re: przedszkole Kraków

Postautor: ludwik6787 » 28 maja 2020, 05:33

Niestety nie wiem jak w Krakowie, ale jeśli chodzi o Warszawę to osobiście mogę polecić Tequeste - to prywatne przedszkole dwujęzyczne, z wysokim poziomem nauczania :) Co z pewnością ucieszy wielu rodziców to fakt, że grupki są kameralne a maluchy dodatkowo mogą rozwijać swoje talenty na zajęciach pozalekcyjnych (balet, karate)
Awatar użytkownika
mdubuque
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 09 cze 2020, 18:28
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: przedszkole Kraków

Postautor: mdubuque » 09 cze 2020, 18:35

Ja na pewno wybrałabym przedszkole prywatne, wolę trzymać rękę na pulsie i płacić za edukacje dziecka.
Awatar użytkownika
Kario
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 89
Rejestracja: 13 lut 2017, 09:26

Re: przedszkole Kraków

Postautor: Kario » 12 cze 2020, 11:46

W Krakowie jest jedno naprawdę świetne przedszkole, zarówno córka jak i syn tam uczęszczali i byli bardzo zadowoleni. Mi także się podobało, gdyż komunikacja i współpraca z paniami była naprawdę świetna. To przedszkole prywatne Kraków Nowa Huta, mogę polecić Ci z czystym sumieniem. ;)
niebieskiorzel
Level 2
Level 2
Posty: 767
Rejestracja: 24 cze 2017, 19:35

Re: przedszkole Kraków

Postautor: niebieskiorzel » 13 paź 2020, 18:41

Wybór odpowiedniego, zaufanego przedszkola rzeczywiście nie należy do najprostszych, ale dobrze, że dzielicie się swoimi doświadczeniami.
jollkkaawilko
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 19 paź 2020, 10:16

Re: przedszkole Kraków

Postautor: jollkkaawilko » 19 paź 2020, 10:30

Dobre przedszkole jest na Łepkowskiego -Malutowo. Moja córeczka tam chodzi. Jest ładnie i kolorowo, fajna atmosfera i bardzo dobra opieka. Mają tez fajne zajęcia. Także się nie nudzą i poznają nowe rzeczy.

Wróć do „Edukacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość