Przedszkole Warszawa

Edukacja Forum: nauka, edukacja, szkoly, uczelnie, nauczyciele.
Awatar użytkownika
kacej
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 06 maja 2020, 19:14

Re: Przedszkole Warszawa

Postautor: kacej » 20 maja 2020, 21:48

Myślicie, że jest to warte swojej ceny? Ktoś się wypowie na ten temat?
ludwik6787
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 07 wrz 2019, 00:35

Re: Przedszkole Warszawa

Postautor: ludwik6787 » 28 maja 2020, 05:27

Jeśli chodzi o Warszawę to my serdecznie polecamy prywatne przedszkole dwujęzyczne Tequestę - na chwile obecną jesteśmy bardzo zadowoleni, grupki są kameralne, poziom nauczania jest wysoki, ale dopasowany pod kątem maluchów, polecamy
Awatar użytkownika
mdubuque
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 09 cze 2020, 18:28
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Przedszkole Warszawa

Postautor: mdubuque » 09 cze 2020, 18:36

Ja również wybrałabym przedszkole prywatne, wydaje mi się, że dziecko będzie pod lepszą opieką i w lepszych rękach.
queen.witting
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2020, 13:53

Re: Przedszkole Warszawa

Postautor: queen.witting » 14 cze 2020, 13:58

Ja swoje dziecko również zapisałam do przedszkola prywatnego w Warszawie, a nie publicznego. Myślę, że była to dobra decyzja, gdyż w większym stopniu skupią się na każdym dziecku z osobna.


____________
niepubliczne przedszkole w Warszawie
Mari
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 11 lip 2018, 07:22

Re: Przedszkole Warszawa

Postautor: Mari » 18 sie 2020, 06:48

Bardzo ważne jest by w przedszkolu do którego posyłasz dziecko, były podawane zdrowe posiłki, bo niestety bywa z tym różnie, a dzieci właśnie w tym wieku uczą się zdrowych nawyków żywieniowych. Moje dzieci chodzą do przedszkola, gdzie posiłki dostarcza firma Smakuś - http://www.smakus.eu/ i bardzo jestem zadowolona z ich usług. Przygotowują oni posiłki wyłącznie dla dzieci i obsługuje placówki typu żłobki, przedszkola, szkoły . Pracują tam doświadczeni kucharze, dietetyk, dzięki czemu przygotowują zdrowe i pełnowartościowe posiłki z najwyższej jakości produktów i oczywiście z uwzględnieniem różnego typu potrzeb, czyli np. dietę bezmleczną, bezglutenową, bezjajeczną itp. Nie używają żadnych półproduktów. Posiłki są kolorowe, smaczne, zdrowe. Dzieci chętnie je zjadają.
eduardo77
Level 1
Level 1
Posty: 226
Rejestracja: 02 lip 2019, 00:53

Re: Przedszkole Warszawa

Postautor: eduardo77 » 21 sie 2020, 22:35

Nasz mały chodzi do przedszkola w Wesołej - Robuś. https://robus.pl/ To fajne przedszkole, pod każdym względem nam odpowiada - od opieki przez program po lokalizację - w bezpiecznej i cichej okolicy przy lesie. Sprawdźcie sobie szczegóły na ich stronie internetowej.
marialis
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:05

Re: Przedszkole Warszawa

Postautor: marialis » 01 wrz 2020, 08:07

W przedszkolu https://montessori-academy.pl w Łomiankach aktywność i dynamizm pracy dzieci łączy się z ciszą i skupieniem. Dzieci mają czas na samodzielne odkrycia. To miejsce, gdzie dzieciństwo jest czasem spokojnego wzrastania. Zapraszam do zapoznania się z ofertą tego przedszkola gdzie dzieci uczą się we własnym tempie według własnych zainteresowań.
nthompson
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2020, 16:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedszkole Warszawa

Postautor: nthompson » 23 wrz 2020, 16:58

System co miesiąc wygeneruje opłaty dla dziecka na podstawie czesnego, stawek żywieniowych, zajęć dodatkowych, obecności dziecka i konfiguracji. Wszystko poprzez jedno kliknięcie. Warto wybrać przedszkole z odpowiednim systemem do zarządzania.
________
program do zarządzania przedszkolem
ludwik6787
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 07 wrz 2019, 00:35

Re: Przedszkole Warszawa

Postautor: ludwik6787 » 22 gru 2020, 02:43

Jedna z moich pociech uczęszcza do Tequesty. To prywatne przedszkole językowe z ciekawą ofertą zajęć dodatkowych i co najważniejsze dobrym podejściem do dzieci. Panuje tutaj bardzo sympatyczna atmosfera co pozytywnie przekłada się na przyswajanie wiedzy przez dzieci.
Iris
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 114
Rejestracja: 05 lis 2020, 18:20

Re: Przedszkole Warszawa

Postautor: Iris » 24 gru 2020, 13:36

Bardzo dobre warszawskie przedszkole to mokotowski Miś Koala http://miskoala.edu.pl/ przy Cybernetyki. Przedszkole jest kameralne, ma świetne opiekunki no i bardzo ciekawe zajęcia, w tym także naukę angielskiego. Spodoba wam się tam, ja jestem bardzo zadowolona z wyboru no i najważniejsze, że synek jest przedszkolem zachwycony.
mekintosz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 130
Rejestracja: 14 paź 2020, 19:24

Re: Przedszkole Warszawa

Postautor: mekintosz » 24 gru 2020, 15:53

W Warszawie na Mokotowie mieści się przedszkole Niezapominajka, na Wołodyjowskiego w pobliżu stacji Metro-Wilanowska. https://niezapominajka.net.pl/ Bardzo jesteśmy zadowoleni, że wybraliśmy tę placówkę, bo to świetne przedszkole, z kameralnymi grupami, dobrą opieką i ciekawym programem nauczania. Sprawdźcie ich sobie, to zdecydowanie warte uwagi przedszkole.
dannie.marquardt
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 05 sty 2021, 12:39
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: Przedszkole Warszawa

Postautor: dannie.marquardt » 05 sty 2021, 12:43

Z pewnością poślę dziecko do prywatnej placówki.
exii90
Level 1
Level 1
Posty: 201
Rejestracja: 10 kwie 2019, 08:00

Re: Przedszkole Warszawa

Postautor: exii90 » 14 lut 2021, 23:53

Dość długo zastanawiałam się nad prywatnym przedszkolem dla córek i cieszę się, że wybraliśmy Te Vizję. To przedszkole z świetnym programem i profesjonalnym gronem pedagogicznym. Podoba mi się podejście nauczycieli to sposób prowadzenia zajęć. Dzieci są nimi zafascynowane.
Madziulka1234
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 26 lut 2021, 12:19

Re: Przedszkole Warszawa

Postautor: Madziulka1234 » 26 lut 2021, 13:26

Jak Warszawa to tylko fantbi.pl ) Dziecko super przygotowane do szkoły jestem zafascynowana. Wybralis,y szkołe do której bardzo ciężko było się dostac limitowane miejsca, Dziecko pisze i czyta super po angelsku a ma dopiero 6 lat, Hiszpąńksi na fantastycznym poziomie!
Luizka56
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 30 kwie 2021, 17:22

Re: Przedszkole Warszawa

Postautor: Luizka56 » 30 kwie 2021, 17:29

Serdecznie polecam Wam Tequestę - prywatne przedszkole językowe. Pani Magda i Docey z 5 latków, stanowią super team, zawsze przygotowane do zajęc, pelne kreatywności. Maluchy się nie nudzą :) W okresie lockdownu zajęcia odbywały się zdalnie, a co najważniejsze przebiegały bez zarzutu.

Wróć do „Edukacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość