studium psychodietetyki - gdzie ?

Edukacja Forum: nauka, edukacja, szkoly, uczelnie, nauczyciele.
dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

studium psychodietetyki - gdzie ?

Postautor: dusia » 09 cze 2021, 10:45

Hej hej wszystkim :) ostatnio coraz częściej zastanawiam się nad tym by znów iść do szkoły :) mam już magistra z dietetyki ale moją pasją od lat jest też psychologia :) chciałabym to ze sobą połączyć i dlatego pomyślałam o tym by poszukać jakiejś szkoły czy szkolenia, które będzie uczyło podstaw psychodietetyki właśnie. Czy wiecie gdzie mogę znaleźć coś ciekawego ? z góry dzięki!
anettka
Level 1
Level 1
Posty: 354
Rejestracja: 22 sty 2018, 09:30

Re: studium psychodietetyki - gdzie ?

Postautor: anettka » 09 cze 2021, 12:21

wiesz co ja kiedyś byłam na prelekcji na temat psychodietetyki właśnie i zajęcia były prowadzone przez panią Olgę Rymkiewicz, z tego co wiem to ona na co dzień wykłada na Uniwersytecie Przyrodniczym. Ma ogromną wiedzę i co najważniejsze, potrafi się nią dzielić z innymi a wręcz zaraża tą pasją :) z tego co wiem to od września ma ruszyć jej studium psychodietetyki właśnie. poczytaj, może to coś czego szukasz :)
opolla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 126
Rejestracja: 04 lip 2019, 22:58

Re: studium psychodietetyki - gdzie ?

Postautor: opolla » 14 cze 2021, 09:42

ja byłam n a psychoterapii własnie w poradni Pani Rymkiewicz we Wrocławiu. wcześniej zaliczyłam już kilka takich spotkań w innych miejscach ale dopiero te spotkania dały wymierne efekty. także ja z perspektywy pacjenta też polecam :)
dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: studium psychodietetyki - gdzie ?

Postautor: dusia » 15 cze 2021, 14:41

dzięki dziewczyny za odpowiedzi. anettka poczytałam sobie trochę o tej pani Rymkiewicz i faktycznie widać, ze ma ogromne doświadczenie w tej dziedzinie także jest się od kogo uczyć. a wiesz już moze kiedy rusza rekrutacja na to studium ? muszę się temu blizej przyjrzec.
anettka
Level 1
Level 1
Posty: 354
Rejestracja: 22 sty 2018, 09:30

Re: studium psychodietetyki - gdzie ?

Postautor: anettka » 28 cze 2021, 12:15


Wróć do „Edukacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość