Edukacja dziecka

Forum Studenta, Studia: polecane akademiki, opinie, akademik, nocleg, mieszkanie, wynajem.
Vectra34
Level 1
Level 1
Posty: 362
Rejestracja: 19 lis 2017, 15:00

Re: Edukacja dziecka

Postautor: Vectra34 » 02 sty 2021, 14:37

W pandemii nauczanie na każdym poziomie zostało pogrzebane. T co dzieje się dziś z edukacją, nie śniło się nam nawet w najgorszych snach. Wiele musimy my jako rodzice dać teraz z siebie. Proponuję zaglądać na blogi, na przykład takie jak ten https://alamama.pl/inspiracje/ Myślę, że ta strona Was zainspiruje.
ludwik6787
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 07 wrz 2019, 00:35

Re: Edukacja dziecka

Postautor: ludwik6787 » 27 sty 2021, 02:06

W edukację dzieci, a zwłaszcza naukę języków obcych należy dbać już od najmłodszych lat. Świetnym rozwiązaniem w tej sytuacji jest wybór przedszkola językowego. Osobiście mogę polecić Tequestę na Mokotowie - super kadra, zapewniona pomoc logopedy i psychologa, ciekawa oferta zajęć dodatkowych - syn jest bardzo zadowolony :)
exii90
Level 1
Level 1
Posty: 201
Rejestracja: 10 kwie 2019, 08:00

Re: Edukacja dziecka

Postautor: exii90 » 11 lut 2021, 01:38

Jak wybierzecie sobie dobrą i odpowiednią szkołę, to absolutnie nie ma żadnego problemu z tym, aby języka uczyć się tylko i wyłącznie w szkole bez żadnych dodatkowych zajęć. Tak wysoki poziom zapewnia szkoła https://wawer.tevizja.pl/oferta-edukacyjna/ , ponieważ realizują rozszerzony program edukacyjny. Jest to szkoła bardzo ceniona! Myślę, że będziecie zadowoleni!
Frycz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 11 lut 2021, 10:50

Re: Edukacja dziecka

Postautor: Frycz » 11 lut 2021, 10:55

To jest najważniejsze!
magdazawias
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 22 sty 2019, 13:22

Re: Edukacja dziecka

Postautor: magdazawias » 28 kwie 2021, 12:33

W sumie to racja.
ŁukaszeQ
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 14 maja 2021, 17:46

Re: Edukacja dziecka

Postautor: ŁukaszeQ » 14 maja 2021, 17:55

Ja dla mojego dziecka wybrałem świetny kurs językowy online "SixPack" na questfe pl. Syn jest bardzo zadowolony z kursu językowego. W dzisiejszych czasach warto rozwijać swoje dziecko na różne kursy językowe. Polecam ten kurs językowy dla waszych dzieci i myślę ze będzie zadowolony. :)
Quark
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 31
Rejestracja: 16 paź 2020, 10:38

Re: Edukacja dziecka

Postautor: Quark » 22 maja 2021, 19:41

Oprócz wiedzy ogólnej o świecie , każdy powinien przede wszystkim rozwijać swoje talenty i umiejętności - to dziecko (mały człowiek) ma zdecydować czego się chce uczyć , co go interesuje a nie rodzic ! To NIE rodzic ma decydować czy dzieciak zostanie kiedyś lekarzem (czy kimkolwiek) , bo o tym mają decydować PREDYSPOZYCJE . Zauważcie , że najłatwiej nauczyć się tego co nas interesuje - dlaczego ? Bo to nasze "przeznaczenie" - coś do czego mamy talent .
Dlaczego w XIX wieku był taki "wysyp" wynalazców , odkrywców i naukowców ? - bo nie było przymusu edukacyjnego czyli PRESJI "naumienia" się tego co chce nauczyciel - ciemiężca umysłu , przerabiający jakiś tam wymyślony przez kogoś "program nauczania". Nauczyciel ma UCZYĆ dzieci umiejętności , wiedzy i wartości (oraz zdolności do ich samodzielnego nabywania) a nie wciskać do głów formułki do zapamiętania !
Strelka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 128
Rejestracja: 29 kwie 2018, 10:07

Re: Edukacja dziecka

Postautor: Strelka » 22 lip 2021, 06:59

Dla dzieci zawsze to co najlepsze, z tym się chyba każdy zgodzi co nie. Warto wybrać dobre przedszkole, dobrą szkołe i być spokojnym o edukacje dzieci. Ja chyba dobrze wybrałam, bo szkołe prywatną, z dużą ilością godzin lekcyjnych poświęconych na języki. W Te Vizji Morena tak wygląda właśnie nauczanie.

Wróć do „Akademiki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość