Edukacja dziecka

Forum Studenta, Studia: polecane akademiki, opinie, akademik, nocleg, mieszkanie, wynajem.
kameleon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 31
Rejestracja: 14 wrz 2019, 10:31

Re: Edukacja dziecka

Postautor: kameleon » 29 maja 2020, 12:24

karol332676
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 38
Rejestracja: 02 cze 2020, 14:32

Re: Edukacja dziecka

Postautor: karol332676 » 03 cze 2020, 10:00

Może państwo zainteresują się bardzo dobrą stroną https://www.dlaucznia.pl .Na tej stronie każde dziecko bardzo szybko przygotuje się do sprawdzianu.Im dziecko wie więcej tym lepiej.
niebieskiorzel
Level 2
Level 2
Posty: 767
Rejestracja: 24 cze 2017, 19:35

Re: Edukacja dziecka

Postautor: niebieskiorzel » 12 cze 2020, 13:36

Ja polecam Wam opcję jaką są zajęcia z rysunku dla dzieci. Na stronie: https://www.rysunekdladzieci.pl/ znajdziecie szczegółowe informacje na temat tych warsztatów. To świetne rozwiązanie - dzieciaki nie tylko będą się świetnie bawić, ale także rozwijać. W mojej opinii to jedna z najlepszych ofert dostępnych obecnie na rynku, bardzo polecam ;)
Mermagda0
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 94
Rejestracja: 07 sie 2017, 21:31

Re: Edukacja dziecka

Postautor: Mermagda0 » 16 cze 2020, 12:02

Prywatna, państwowa szkoła? Ja miałam spory dylemat, ale ostatecznie postawiliśmy z mężem na zapisanie córki do prywatnej szkoły podstawowej - Te Vizji. Oferta na ich stronie bardzo nas przekonała i w rzeczywistości bardzo dużo nam zaoferowała, naszej córce oczywiście;) Już bardzo dużo fajnie mówi po angielsku, też chodzi na różne zajęcia dodatkowe i koła tematyczne.
Ania333
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 24 cze 2020, 11:41

Re: Edukacja dziecka

Postautor: Ania333 » 24 cze 2020, 12:14

Zestaw edukacyjny - Spacer w Zoo :hurra:
Jeżeli Twoje dziecko nudzi się w czasie epidemii kup mu zestaw edukacyjny Spacer w Zoo. Dziecko nauczy się w ciekawy sposób wiedzy o zwierzętach, będzie mogło pobawić się samo lub wspólnie z rodzeństwem, nauczy się wyszukiwania wiadomości o zwierzętach przez internet. Do zestawu dołączona jest książeczka z wierszykami - zagadkami i 6 obrazków zwierząt do ułożenia z puzzli. Najlepsze dla 4,5,6 latków. Zestaw można obejrzeć i kupić na stronie: http://spacerwzoo.panuszhenryk.eu/
Kusznik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 28 cze 2020, 23:44

Re: Edukacja dziecka

Postautor: Kusznik » 28 cze 2020, 23:47

Dla nas, rodziców, temat edukacji dziecka trwa od jego 3 roku życia do co najmniej 25 roku ;) To ważny temat, dlatego trzeba o tym czytać ile się da, warto też popatrzeć jak to wygląda z perspektywy uczących, są specjalne strony dla nauczyciela, to też otwiera oczy na wiele aspektów i dzięki temu możemy podejmować lepsze decyzje.
Awatar użytkownika
jenny1
Level 2
Level 2
Posty: 891
Rejestracja: 23 wrz 2015, 15:02

Re: Edukacja dziecka

Postautor: jenny1 » 07 lip 2020, 10:25

To, jakie postępy będzie osiągało dziecko w nauce, zależy w dużej mierze od rodziców i od tego, w jakim stopniu wpoją dziecku chęć uczenia się i poznawania świata. Kształtowanie opinii i światopoglądu dziecka jest bardzo trudnym i wymagającym procesem. Pomocy w tym zakresie można szukać w tym poradniku, kliknij tutaj. Zobacz, w jaki sposób możesz usprawnić ten proces i pomóc dziecku w prosty sposób zrozumieć, dlaczego coś funkcjonuje tak, a nie inaczej i zachęcić go do dalszego poznawania innych zjawisk.
Awatar użytkownika
Alicja194
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 18
Rejestracja: 01 mar 2017, 16:21

Re: Edukacja dziecka

Postautor: Alicja194 » 07 lip 2020, 18:30

Warto być nie bieząco i doskonale wiedzieć co w trawie piszczy, aby być przygotowanym na różne sytuacje. Polecam zatem ten skondensowany informator edukacyjny https://ckpwaw.pl/ w którym znajdziesz wszystkie interesujące Cię wątki oraz kwestie. Warto sprawdzać go na bieżąco i dowiadywać się co w danym momencie dzieje się w oświacie.
uvandervort
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 12 lip 2020, 15:43
Lokalizacja: Szczecin

Re: Edukacja dziecka

Postautor: uvandervort » 12 lip 2020, 15:46

Warto stawiać na formy nauki poprzez zabawę, można wybrać różne materiały do nauki angielskiego dla dzieci https://englishbookclub.pl/ciekawe-mate ... la-dzieci/. Karty obrazkowe z angielskimi słówkami i ilustracjami przyciągają uwagę dziecka i ułatwiają zapamiętywanie, klocki z literami uczą alfabetu, można też postawić na czytanie książek dopasowanych tematyką do zainteresowań maluchów.
wadzianka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: 31 paź 2019, 11:18

Re: Edukacja dziecka

Postautor: wadzianka » 15 lip 2020, 12:51

Mój syn sam mi wysłał stronkę https://iloraz.com/ i zapytał czy bym mu nie zasponsorowała takiego kursu żeby mógł szybciej czytać i przyswajać kolejne tomy wiedzy. Byłam w takim szoku, że bez wahania od razu zrobiłam przelew :rotfl:
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: Edukacja dziecka

Postautor: ewelina8393 » 28 lip 2020, 01:19

A może jest tutaj jakiś nauczyciel? Jestem bardzo ciekawa, czy zainteresuje Was blog nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej , który w pewnym sensie może podpowiedzieć, w jaki sposób pracować z dziećmi. Można się przecież dzielić swoimi spostrzeżeniami. Dzięki temu praca może okazać się łatwiejsza i mniej wymagająca, więc też przyjemniejsza.
wschodnia5
Level 2
Level 2
Posty: 602
Rejestracja: 19 paź 2017, 12:32

Re: Edukacja dziecka

Postautor: wschodnia5 » 25 sie 2020, 16:31

Szkoły prywatne są dzisiaj popularne i Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie to jedna z lepszych placówek. Właśnie tutaj uczą doświadczeni nauczyciele i program nie jest przeładowany materiałem. Warto wybrać tę szkołę.
exii90
Level 1
Level 1
Posty: 201
Rejestracja: 10 kwie 2019, 08:00

Re: Edukacja dziecka

Postautor: exii90 » 25 sie 2020, 20:11

Kładziemy bardzo duży nacisk na edukację naszego dziecka i bardzo zależy nam na tym, aby wybrać dla niego bardzo dobrą szkołę już od 1 klasy szkoły podstawowej. Przejrzeliśmy wszystko w okolicy i na Okopowej można znaleźć Te Vizję, czyli szkołę na bardzo dobrym poziomie. Zdecydowanie będziecie zachwyceni.
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Edukacja dziecka

Postautor: jjusti18 » 14 gru 2020, 17:28

Warto też tutaj zaznaczyć, że teraz bardzo fajne mamy kursy chemia https://www.chemmaster.pl/ . Jak i też z innych przedmiotów, jak dobrze się rozglądniemy w sieci. Kiedyś nie było, aż takich możliwości. A teraz można wygodnie uczyć się nawet zdalnie i nadrobić w ten sposób wszystkie luki w wiedzy.
Kaila
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 25
Rejestracja: 14 gru 2020, 09:25

Re: Edukacja dziecka

Postautor: Kaila » 14 gru 2020, 23:52

Jak najbardziej jestem za! Ja teraz zaczęłam znajdować kreatywne zajęcia dla dzieci. Moim zdaniem jest to lepsze spędzanie czasu, niż gdyby dziecko miało tylko grać na komputerze. Aktualnie robimy domowe eksperymenty, dzieci są zachwycone, dodatkowo mogę pokazać im, że nauka wcale nie musi być nudna.

Wróć do „Akademiki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość