Adwokat - prawo rodzinne

Forum Prawne: bezpłatne porady prawne, pomoc prawna.
elizax
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 83
Rejestracja: 10 maja 2018, 17:09

Re: Adwokat - prawo rodzinne

Postautor: elizax » 13 lut 2021, 12:09

Ja miałam przyjemność korzystać z oferty tej kancelarii: https://ozminkowski.pl/ Dzięki nim uzyskałam konkretne porady w takiej tematyce jak władza rodzicielska. Mają ogromne doświadczenie w branży i uważam, że można na nich polegać. Potrafią doradzić w najbardziej podbramkowych sytuacjach, a w końcu tego oczekuje się od dobrego adwokata w dzisiejszych czasach.
JuliaBed
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 61
Rejestracja: 16 cze 2019, 19:02

Re: Adwokat - prawo rodzinne

Postautor: JuliaBed » 15 lut 2021, 16:34

Prawem rodzinnym zajmuje się na pewno Pan Tomaszczyk z kancelarii JST z Warszawie. Ma duże doświadczenie i wiedzę. Potrafi wszystko dokładnie objaśnić i wskazać najlepsze opcje rozwiązanie sprawy.
Nejlo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 47
Rejestracja: 31 sie 2019, 22:08

Re: Adwokat - prawo rodzinne

Postautor: Nejlo » 21 lut 2021, 23:31

Sprawy rozwodowe nie należą do łatwych, gdyż po przeciwnych stronach zasiadają osoby, które znały się i kochały przez większość życia, ale komplikacje ze strony losu wszystko zmieniły. Tego rozprawy są nacechowane ogromną ilością emocji, więc warto podjąć współpracę z profesjonalistami, którzy wyprowadzą nas na prostą. Ze swojej strony polecam https://gaworkancelaria.pl/ .
Majka2312
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 105
Rejestracja: 05 lip 2017, 17:54

Re: Adwokat - prawo rodzinne

Postautor: Majka2312 » 09 mar 2021, 12:11

samolot45
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 133
Rejestracja: 11 sty 2020, 22:31

Re: Adwokat - prawo rodzinne

Postautor: samolot45 » 19 mar 2021, 21:20

Ja polecam tą Panią - adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska, w sprawach rodzinnych sprawdza się bardzo dobrze. Można jej zaufać już od początku, niezwykle umiejętnie i z należytą delikatnością prowadzi sprawy w których szczególnie ważne jest dobro dzieci. To profesjonalista w każdym calu, na rozprawy przychodzi bardzo przygotowana, widać że los klientów nigdy nie jest jej obojętny. Te wszystkie wymienione rzeczy są bardzo ważne, szczególnie ważne w tego typu sprawach.
Kasiaaa
Level 1
Level 1
Posty: 287
Rejestracja: 29 sie 2016, 23:45

Re: Adwokat - prawo rodzinne

Postautor: Kasiaaa » 23 mar 2021, 18:27

Jak wiadomo prawo rodzinne nie należy do łatwych tematów, dlatego warto tutaj znaleźć kogoś doświadczonego i oczywiście skutecznego w swoich działaniach. Poczytaj sobie o Kancelarii Wojas Pawlak z Gliwic, wiem że specjalizują się właśnie w prawie rodzinnym i nie tylko. Jeżeli miałabym korzystać z pomocy prawnej to tylko od nich.
MartulaS
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 10 lut 2021, 16:20

Re: Adwokat - prawo rodzinne

Postautor: MartulaS » 13 kwie 2021, 11:27

Słyszałam, że prawem rodzinnym zajmuje sie też Pan Tomaszczyk z JST i cieszy się przy tym dużym powodzeniem i skutecznością. Ja korzystałam z jego pomocy akurat z zakresu prawa pracy, ale śmiało mogę polecić tego Pana.
Lilka2
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 16 wrz 2018, 01:08

Re: Adwokat - prawo rodzinne

Postautor: Lilka2 » 20 maja 2021, 23:49

A skąd jesteś? Jeśli z okolic Małopolski to moge polecić kancelarię adwokacką Pauliny Turek z Nowego Sącza - chociaż usługi prawne świadczy także na terenie całej Polski. Pani adwokat ma spore doświadczenie w zakresie prawa rodzinnego : alimenty, rozwody,separacje, itp. Warto stawiać na profesjonalną pomoc w tych kwestiach, zwłaszcza że dotyczą one bezpośrednio naszego życia prywatnego, a więc informacji wrażliwych. Taki adwokat powinien być wyrozumiały i najzwyczajniej w świecie ludzki, a Pani Paulina jak nikt inny potrafi zrozumieć takie problemy :)
Czajaa320
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 49
Rejestracja: 21 lis 2019, 16:32

Re: Adwokat - prawo rodzinne

Postautor: Czajaa320 » 18 cze 2021, 17:01

justynna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2024, 13:57

Re: Adwokat - prawo rodzinne

Postautor: justynna » 11 kwie 2024, 13:59

Ja mogę polecić adwokat Magdalenę Chróścielewską bo należę do szerokiego grona zadowolonych klientów. Dla mnie najbardziej liczy się efekt tej współpracy czyli bardzo korzystny dla mnie wyrok. Ja kontaktowałam się z nią pod numerem 666 609 065.

Wróć do „Forum Prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość