Podział majątku.

Forum Prawne: bezpłatne porady prawne, pomoc prawna.
Tina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 39
Rejestracja: 09 cze 2019, 21:39

Re: Podział majątku.

Postautor: Tina » 30 sty 2020, 22:13

w prawie majątkowym specjalizuje się mecenas Karol Wieczorski, bardzo dobry prawnik z szerokim doświadczeniem
Adelana
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 32
Rejestracja: 21 lut 2019, 12:11

Re: Podział majątku.

Postautor: Adelana » 31 mar 2020, 11:41

Jeśli chodzi o sprawy rodzinne, w tym podział majątku przy rozwodzie, to polecam kancelarię pani mecenas - Magdaleny Karaczun - http://karaczun.com.pl/ . Jest skuteczna, zaangażowana i także empatyczna. Może reprezentować cię w sądzie, prowadzić pozasądowe negocjacje, sporządzi odpowiednie pisma procesowe. Usługi prawne wykonywane są z zachowaniem najwyższej staranności i poszanowaniem zasad etyki adwokackiej. Klienci mogą liczyć na pełną dyskrecję oraz podjęcie wszystkich możliwych działań mających na celu ochronę ich interesów.
luśka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 194
Rejestracja: 25 gru 2018, 21:58

Re: Podział majątku.

Postautor: luśka » 08 sie 2020, 20:54

czasem to naprawdę problemy wychodzą przy takich podziałach :(
trik01
Level 1
Level 1
Posty: 342
Rejestracja: 24 mar 2018, 20:25

Re: Podział majątku.

Postautor: trik01 » 08 sie 2020, 21:54

Na rozwód się zgodziłam, utrzymywanie małżeństwa na siłę to w sumie jeszcze gorzej. A tak, każdy poszedł w swoją stronę, a czas pokaże czy za jakiś czas mąż będzie żałował swojej decyzji. Nie chciałam wszystkiego, ale żeby było sprawiedliwie i bez wytykania sobie potem. Dlatego skorzystałam z pomocy adwokata Łukasza Węgłowskiego, posiada swoją kancelarię w Szczecinie. Dla mnie taka pomoc była nieoceniona jeśli chodzi o całą sprawę rozwodową i podział majątku.
quadrat
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 111
Rejestracja: 19 maja 2017, 12:46

Re: Podział majątku.

Postautor: quadrat » 16 gru 2021, 12:39

Przy tej sprawie także bardzo dobrze mogliby się sprawdzić adwokaci z kancelarii Wojas Pawlak z Gliwic. To rzetelni prawnicy, gotowi na każdą sytuację. Bardzo się cieszę, że sam ich znalazłem, bo bardzo i pomogli.

Wróć do „Forum Prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość