Pomoc prawna

Forum Prawne: bezpłatne porady prawne, pomoc prawna.
Awatar użytkownika
lgerlach
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 17 lip 2020, 11:54
Lokalizacja: Kraków

Re: Pomoc prawna

Postautor: lgerlach » 17 lip 2020, 12:05

Skorzystaj również z pomocy prawnika online.
trik01
Level 1
Level 1
Posty: 342
Rejestracja: 24 mar 2018, 20:25

Re: Pomoc prawna

Postautor: trik01 » 23 lip 2020, 12:19

Może ktoś potrzebuje pomocy prawnej jeśli chodzi o kredyt we frankach? Taka w sumie jest wręcz niezbędna, jeśli ktoś chce podejmować stosowne kroki wobec banku. Ja jestem bardzo zadowolona z samego podejścia i współpracy z https://cleverstep.pl/ od samego początku, kiedy przesłałam im umowę do analizy. Na tę chwilę złożona jest reklamacja w banku. Jestem dobrej myśli, że sprawa skończy się dla mnie pozytywnie.
luśka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 194
Rejestracja: 25 gru 2018, 21:58

Re: Pomoc prawna

Postautor: luśka » 23 lip 2020, 23:10

Kiedy ja szukałam pomocy prawnej to wśród znajomych najpierw popytałam, czy ktoś zna dobrego adwokata. Polecono mi Barbarę Węgłowską z kancelarii Węgłowski i teraz ja szczerze mogę panią adwokat polecić. Nie ma czegoś takiego, że aby szybciej, aby zbyć, wręcz przeciwnie. Wszystko mi dokładnie wytłumaczyła, przedstawiła możliwości jakie mam. Pomoc dużą otrzymałam, sama bym nie rozwiązała mojego problemu.
gabi01
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 27
Rejestracja: 20 lip 2020, 00:48

Re: Pomoc prawna

Postautor: gabi01 » 24 lip 2020, 19:11

Mi w problemach pomogła pani Justyna z JWC Kancelaria. Polecam bardzo!
wschodnia5
Level 2
Level 2
Posty: 602
Rejestracja: 19 paź 2017, 12:32

Re: Pomoc prawna

Postautor: wschodnia5 » 28 lip 2020, 20:07

Warto popytać o opinie znajomych, rodzinę o danym adwokacie. Będzie można wtedy ocenić z czyjej pomocy warto skorzystać. Adwokat ze Szczecina https://gajda-adwokat.pl/ ma duże doświadczenie i podejmie się prowadzenia nawet najtrudniejszej sprawy.
felicja44
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 28 lis 2016, 12:16

Re: Pomoc prawna

Postautor: felicja44 » 29 lip 2020, 21:26

mec. Cejrowski z Tczewa ma wiele sukcesów i to w wielu dziedzinach prawa, podpytaj w swojej sprawie. Na www namiary. To jedna z bardziej cenionych kancelarii nie tylko w Trójmieście
Manuela
Level 2
Level 2
Posty: 878
Rejestracja: 15 kwie 2016, 10:41

Re: Pomoc prawna

Postautor: Manuela » 12 sie 2020, 13:01

Zależy, o jaką pomoc chodzi i w jakiej sprawie, ale trzeba byłoby pewnie poszukać odpowiedniej kancelarii.
bobi009
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 24 sie 2020, 18:46

Re: Pomoc prawna

Postautor: bobi009 » 24 sie 2020, 18:50

witam

Prowadzę działalność produkcyjną od prawie dwudziestu lat i zawsze wszyscy płacili-nikt nie zalegał z zaległościami aż do tego roku. I niestety mam kilkia firma gdzie nie odbierają ode mnie telefonu a wiszą mi sporo kasy. Zgłosiłem się do prawnika http://adwokatmecenas.eu/windykacja/ ale okazuje się że oni biorą sobie 1/3 kasy tego co ktoś mi jest winien. To jakaś masakra. Czy wiecie co teraz mogę zrobić??
Patryyk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 25
Rejestracja: 07 wrz 2018, 15:13

Re: Pomoc prawna

Postautor: Patryyk » 17 wrz 2020, 08:52

Jeżeli potrzebujecie porady prawnej zanim udacie się do adwokata poszukajcie takich porad na blogach. Istnieje sporo blogów adwokackich, na których możecie znaleźć potrzebna Wam informację. Jednym z dobrych blogów, który posiada dużą ilość merytorycznych i tematycznych artykułów jest https://krrss.pl/ . Blog omawia problemu z różnych dziedzin prawa, ale znajdziesz również polecanych adwokatów, którzy służą pomocą, a ich ceny są dużo niższe od konkurencji.
pawel
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 56
Rejestracja: 06 lip 2020, 10:50

Re: Pomoc prawna

Postautor: pawel » 29 paź 2020, 16:45

Pomoc prawna jak się okazuje potrzebna jest w wielu sprawach. A czasem wręcz niezbędna, na przykład w przypadku odszkodowania za błędy medyczne. To nie, że jest jedna sprawa czy dwie i koniec. Zebranie samej dokumentacji jest niezmiernie ważne. Bardzo dobre opinie Lazer Hudziak pozwoliły mi zaufać właśnie tej kancelarii. Mają za sobą wiele takich spraw, które prowadzą w całej Polsce. Współpracują z lekarzami różnych specjalizacji, żeby do każdej sprawy być przygotowanym w 100%.
dozor
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 27 lis 2020, 08:13

Re: Pomoc prawna

Postautor: dozor » 27 lis 2020, 08:36

Witajcie, mam ostatnio problemy jeżeli chodzi o prawo i potrzebne mi jest kilka porad w zakresie upadłości konsumenckiej. Na https://sklepzprawem.pl/ znalazłem dość ciekawe porady, myślicie, że warto będzie z nich skorzystać czy lepiej iść do kancelarii prawnej?
ryszek60
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 26 lis 2020, 13:52

Re: Pomoc prawna

Postautor: ryszek60 » 27 lis 2020, 11:45

cześć dozor, upadłość konsumencka jest dosyć skomplikowanym procesem, a ogłoszenie bez pomocy doświadczonych prawników nie jest tak proste jak niektórym się wydaje. Koniecznie szukaj prawników do pomocy, mojemu znajomemu pomogła na przykład kancelaria fenix, która specjalizuje się upadłości. Robienie tego na własną rękę może kosztować sporo czasu i nerwów, lepiej powierzyć sprawę profesjonalistom. Poczytaj stronę https://kancelariafenix.pl/upadlosc-konsumencka/, tam masz napisane, jak wygląda taki proces i kiedy się zdecydować na ten krok. Znajomy najpierw oczywiście umówił się na konsultację i przedstawił prawnikom, jak wygląda jego sytuacja.
pawel
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 56
Rejestracja: 06 lip 2020, 10:50

Re: Pomoc prawna

Postautor: pawel » 21 gru 2020, 12:04

Nie ma jak wszystko jest w porządku, nie ma żadnych problemów i pomoc prawna nie jest potrzebna. Ale niestety tak nie jest. Ktoś się rozwodzi, ktoś nie otrzymuje alimentów, ktoś dzieli majątek itd. W takich sprawach pomoc prawna bardzo się przydaje, pozwala znacznie szybciej zakończyć pomyślnie różne sprawy. Tak jak w Gdyni kancelaria www.radcaprawny-trojmiasto.pl/prawo-rodzinne-i-opiekuncze/ może w wielu dziedzinach prawa pomóc, bardzo rzetelnie i indywidualnie podchodzą do każdej ze spraw, starając się jak najszybciej zakończyć pozytywnie prowadzoną sprawę.
Oski88
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 09 kwie 2020, 16:31

Re: Pomoc prawna

Postautor: Oski88 » 14 mar 2021, 14:15

Ja jakiś czas temu korzystałem z pomocy Pana Tomaszczyk z zakresu prawa pracy i byłem zadowolony. Profesjonalne podejście do klienta, jego porady są trafne i skuteczne. Widać, że ma duże doświadczenie i wiedzę.
MIlena
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 33
Rejestracja: 27 kwie 2021, 08:06

Re: Pomoc prawna

Postautor: MIlena » 28 kwie 2021, 08:07

Jeśli interesuje Cię ogłoszenie upadłości konsumenckiej, polecam poczytać ten tekst: https://doradztwo.net/jak-oglosic-upadlosc-konsumencka-w-czasie-pandemii-czy-koronawirus-zmienil-przepisy-dotyczace-upadlosci-konsumenckiej. Tutaj prawo bardzo fajnie zmieniło się na korzyść klientów, więc kancelarie adwokackie mogą proponować dobre ceny.

Wróć do „Forum Prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość