Rozwód

Forum Prawne: bezpłatne porady prawne, pomoc prawna.
AndziaL
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 18 lip 2018, 19:20

Re: Rozwód

Postautor: AndziaL » 13 kwie 2021, 11:30

Mnie przy rozwodzie pomagał Pan Tomasza Tomaszczyk z JST i byłam bardzo zadowolona ze współpracy. Konkretne i profesjonalne podejście. Potrafi wszystko dokładnie objaśnić i wskazać najlepsze rozwiązanie. Przy tym jest przyjazny w kontaktach.
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Rozwód

Postautor: Kamilka75 » 15 kwie 2021, 09:56

No właśnie ja się nad tym wszystkim bardzo mocno zastanawiam. Sprawdzam opcje takie jak adwokat rozwód i tak dalej. Obawiam się jednak, czy będę w stanie sama sobie z tym wszystkim poradzić. Chodzi o to, że chcę się uwolnić od męża tyrana, ale wydaje mi się, że jednak mimo wszystko się boję, co na to jego rodzina i opinia publiczna. Nie wiem, jak się pozbierać.
kaskada3
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 28 mar 2021, 16:18

Re: Rozwód

Postautor: kaskada3 » 03 sie 2021, 12:16

Szukam kogoś od rozwodu z Gdańska, zanstanawiam się czy mec. Mindykowski jest godny polecenia, bo moja koleżanka brała rozwód i właśnie on jej pomagał. Niby polecała, ale ja nie wiem, czy moje rozstanie pojdzie tak gładko.
maras
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 18
Rejestracja: 21 maja 2016, 12:34

Re: Rozwód

Postautor: maras » 03 sie 2021, 13:02

Od rozwodów to mec. Michal Mindykowski jest bardzo dobry, zna sie na rzeczy, bo ma setki tego spraw na koncie. Właśnie chodzi o to, żeby wybrać osobę, która zajmuje sie konkretnymi sprawami w tym wypadku rozwodami. Tylko wtedy można mieć gwarancję, że nasze sprawy są w dobrych rękach i nie będziemy traktowani szablonowo i next.... tak czasami niestety bywa.
kaskada3
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 28 mar 2021, 16:18

Re: Rozwód

Postautor: kaskada3 » 03 sie 2021, 13:34

Też tak myśle właśnie, żeby brać kogoś to ma na koncie przede wszystkim sprawy rozwodowe, a nie z jakichś innych gałęzi prawa. U mnie sytuacja nie jest prosta, będzie batalia o dzieci na pewno, one chcą zostać przy mnie, ale mąż ma z tym problem.... jeżeli chodzi o majątek to spoko bo mieliśmy intercyze. Ogólnie najbardziej boję się o dzieci i że to się źle odbije na ich psychice..., :szok:
mariolaGT
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 172
Rejestracja: 03 mar 2017, 11:50

Re: Rozwód

Postautor: mariolaGT » 16 gru 2021, 22:00

Czy ja wiem.. Wielu adwokatów zajmuje się kilkoma działami prawa i świetnie sobie radzi w każdym z nich. Na przykład kancelaria adwokacka Wojas Pawlak zajmuje się prawem rodzinnym, karnym, jak i gospodarczym i w każdym z nich są świetni.

Wróć do „Forum Prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość