Potrzebuję dobrego prawnika od prawa bankowego

Forum Prawne: bezpłatne porady prawne, pomoc prawna.
Fijal14
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 10 mar 2021, 15:37

Potrzebuję dobrego prawnika od prawa bankowego

Postautor: Fijal14 » 10 mar 2021, 15:49

Hej, może ktoś z was ma za sobą starcie z bankiem jeśli chodzi o kredyt frankowy? Chce rozpocząć taką sprawę bo mój kredyt zamiast być mniejszy to kwota do spłaty jest ciągle bardzo wysoka. Tylko wydaje mi się że bez prawnika w ogóle trudno będzie podejmować walkę z bankiem. Więc jak ktoś z Was ma pod tym kątem jakąś sprawdzoną kancelarię to dajcie znać.
Murzan
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 17 mar 2021, 15:37

Re: Potrzebuję dobrego prawnika od prawa bankowego

Postautor: Murzan » 18 mar 2021, 07:37

Zdaje mi się, że jeśli chodzi o kredyty frankowe to można obecnie coś w banku wywalczyć. Na pewno takimi sprawami zajmuje się w Poznaniu kancelaria Pana Sangowskiego. Doświadczenie w tym zakresie więc faktycznie można liczyć na profesjonalną pomoc z ich strony.
MIlena
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 33
Rejestracja: 27 kwie 2021, 08:06

Re: Potrzebuję dobrego prawnika od prawa bankowego

Postautor: MIlena » 28 kwie 2021, 08:11

Kredyty frankowe to ostatnio dobry biznes:) ale fakt faktem, że sądy chętnie przychylają się do wniosków i unieważniają umowy.
polaola
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 199
Rejestracja: 21 lis 2019, 12:27

Re: Potrzebuję dobrego prawnika od prawa bankowego

Postautor: polaola » 12 maja 2021, 11:47

Dziś bardzo wiele osób podchodzi tak do tematu. A jak dla mnie, my sami jesteśmy odpowiedzialni za nasze długi. Dlatego właśnie sprawdzam takie https://kredytywroclaw.com/historia-kre ... -jest-zla/ strony. Muszę się dowiedzieć, jak mam ratować swoją nie za bardzo przejrzystą historię.

Wróć do „Forum Prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość