Rozwód dobry prawnik Gdańsk

Forum Prawne: bezpłatne porady prawne, pomoc prawna.
Stanislawa5
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 07 cze 2017, 17:42

Rozwód dobry prawnik Gdańsk

Postautor: Stanislawa5 » 19 cze 2021, 00:11

Podjęłam decyzję, teraz pozostaje poszukać dobrego prawnika specjalizującego się w sprawach rozwodowych. Po wielu latach życia w kłamstwie, po prostu przyszedł czas, żeby odpuścić. Człowiek byl młody i dość bezmyślnie podchodził do kwestii dopasowania się w związku, teraz postąpiłabym zupełnie inaczej. W każdym razie do podziału jest majątek, opieka nad dzieckiem. Liczę na polecenia od Was :)
felicja44
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 28 lis 2016, 12:16

Re: Rozwód dobry prawnik Gdańsk

Postautor: felicja44 » 28 cze 2021, 22:39

Zerknij na sukcesy mec. Mindykowskiego - w rozwodach nie ma chyba bardziej skutecznego prawnika w Trójmieście - chętny do pomocy, zawsze przygotowany i pomoże
cegielka45
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 01 kwie 2021, 10:41

Re: Rozwód dobry prawnik Gdańsk

Postautor: cegielka45 » 22 lip 2021, 00:51

Mecenas Mindykowski to dobry wybór, ja miałam przyjemność z nim współpracować i musze przyznać, że jest naprawdę konkretny, nie jest wyniosły jak niektórzy, można z nim złapać nić porozumienia, jaki swój chłop, dokładnie wszystko wyjaśnił, zaproponował dostępne rozwiązania. Zaangazowany w sprawę i o to chodzi.
Stanislawa5
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 07 cze 2017, 17:42

Re: Rozwód dobry prawnik Gdańsk

Postautor: Stanislawa5 » 03 sie 2021, 12:14

Dziewczyny dzięki za polecenia, bardzo dobry specjalista rzeczywiście. Konsultacja szybka, rzeczowa i doszliśmy do porozumienia co i jak. Mam nadzieję, ze pojdzie gładko z tym rozwodem....

Wróć do „Forum Prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość