Kolizja bez odszkodowania

Forum Prawne: bezpłatne porady prawne, pomoc prawna.
Pamelka9000
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2021, 07:49

Kolizja bez odszkodowania

Postautor: Pamelka9000 » 31 paź 2021, 07:55

witam,
Czy mogę poprosić o poradę.
W czerwca tego roku miałam kolizję,sprawca uciekł jadący samochód za mną miał kamerę nagrał całą sytuację.Wezwałam policję przyjechała spisała zeznania ode mnie i od życzliwego kierowcy,oczywiście oby dwoje dostaliśmy wezwanie.Na nagraniu była widoczna rejestracja pojazdu.Zadzwoniłam do agenta ubezpieczeniowego który co roku wyszukuje mi najlepsze oc i ac. Podała mi numer polisy sprawcy .Problem jest taki że podałam jej zły numer rejestracyjny sprawcy lub poprostu źle zrozumiała.Zglosilam szkodę w PZU oczywiście przyjechał pan zrobił zdjęcia po paru daniach skontakowałam się z warsztatem.Po trzech tygodniach odebrałam samochód naprawiony. Oczywiście PZU żadało odemnie adnotacji policyjnej. Po dwóch miesiącach dostałam odmowę odszkodowania,ponieważ ich klient nie jest sprawcą, okazało się że sprawca jest z compensy. Między czasie zadzwonił warsztat że chce odzyskać swoje pieniądze za naprawę auta. Zadzwonilismy do compenssy przyjęli zgłoszenie oczywiście niby zajęli się sprawą.Wczoraj dostałam pismo,że compensa również przesłała odmowę odszkodowania, ponieważ PZU nie przysłało kompletu dokumentów.Od czasu kiedy zajęła się compensa nie odzywa się warszt o pieniądze myślałam że oni załatwiają sprawę z nimi dlatego jest cisza .Moje pytanie jest takie czy warsztat może zaocznie bez udziału mojego złożyć pozew do sądu oraz co z robić dalej z tą sprawą.Bardzo proszę o pomoc .
babydajna
Level 1
Level 1
Posty: 240
Rejestracja: 24 paź 2016, 13:28

Re: Kolizja bez odszkodowania

Postautor: babydajna » 10 gru 2021, 15:00

O pomoc w takich sprawach zgłoś się do Casus https://www.casus.biz/ Oni zajmują się dochodzeniem roszczeń ubezpieczeniowych. Nie daj się, bo należy ci się zadośćuczynienie.

Wróć do „Forum Prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość