Biuro księgowe Warszawa

Forum Prawne: bezpłatne porady prawne, pomoc prawna.
ola_11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2021, 07:35

Biuro księgowe Warszawa

Postautor: ola_11 » 13 gru 2021, 07:37

Witam, chciałabym nawiązać długoterminową współpracę z licencjonowanym biurem księgowym w celu prowadzenia rejestrów zakupu i sprzedaży. Niedawno otrzymałam wiele pozytywnych opinii na temat POL-TAX w Warszawie i jestem skłonna się z nimi skontaktować. Przekonuje mnie ich sprawczość, zaradność i indywidualne podejście do klienta. Cieszę się, że mogę skorzystać z opcji wyceny online, pozwala mi to zaoszczędzić wiele czasu. Czy ktoś z Was mógłby powiedzieć jak wygląda współpraca z tą firmą? Dziękuję!
ja_godka58
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2021, 07:41

Re: Biuro księgowe Warszawa

Postautor: ja_godka58 » 13 gru 2021, 07:43

Aktywna współpraca z księgowymi to fundament bezpieczeństwa finansowego firmy — przekonałam się o tym dzięki POL-TAX. Działamy razem od kilku miesięcy i zmiany w moim przedsiębiorstwie przekraczają najśmielsze oczekiwania. Profesjonalne doradztwo, konsulting, prowadzenie księgowości i stałe uświadamianie klienta w tematach rachunkowości to dla nich standard. Jeśli szukasz sprawdzonego biura księgowego w Warszawie, to gorąco polecam!
polaola
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 199
Rejestracja: 21 lis 2019, 12:27

Re: Biuro księgowe Warszawa

Postautor: polaola » 20 gru 2021, 00:37

Właśnie zostało mi polecone to biuro rachunkowe w Warszawie https://ksiegowawarszawa.com/ , może coś o nim wiecie więcej? Nie, żebym nie sprawdziła, jakie opinie znajomi mają, ale Wy na pewno też o nich słyszeliście i to będzie dla mnie dodatkową podpowiedzią. Wiecie, jak jest, świat ciągle pędzi do przodu, a ja muszę wiedzieć, że dobrze zostaną rozliczone moje firmowe wydatki.

Wróć do „Forum Prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość