Prawnik

Forum Prawne: bezpłatne porady prawne, pomoc prawna.
Awatar użytkownika
Sanczes
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 38
Rejestracja: 12 cze 2019, 14:16

Re: Prawnik

Postautor: Sanczes » 08 maja 2020, 20:26

Hej, a wiecie może coś na temat tej kancelarii https://adwokat-kaliszewski.pl/ ? Mój znajomy mi ją polecił, ponieważ sam korzystał z ich usług. Mówi, że jest bardzo z nich zadowolony i zdecydowanie skorzysta z ich oferty kolejny raz jeśli będzie musiał. Myślicie, że warto więc w nich zainwestować? Z tego co widzę to mają oni o wiele więcej pozytywnych opinii. Dajcie znać co wiecie na ten temat, będę wdzięczny za pomoc!
trik01
Level 1
Level 1
Posty: 342
Rejestracja: 24 mar 2018, 20:25

Re: Prawnik

Postautor: trik01 » 22 maja 2020, 20:50

Gdybyście szukali skutecznej pomocy przy problemach z odszkodowaniem, to mogę polecić świetnych fachowców. W Poznaniu kancelaria Eventum specjalizuje się w dochodzeniu odszkodowań, między innymi za błędy medyczne, ale też inne. Najlepiej się skontaktować, przedstawić sprawę i wtedy ocenią szanse na uzyskanie odszkodowania. Taka konsultacja nic nie kosztuje. Jeśli zajmują się sprawą to z pełnym zaangażowaniem i dokładnością. Pomogą we wszystkim, na każdym etapie, aż do uzyskania satysfakcjonującego odszkodowania czy zadośćuczynienia.
Awatar użytkownika
ward71
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 28 maja 2020, 16:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prawnik

Postautor: ward71 » 28 maja 2020, 16:24

Przed udaniem się do kancelarii prawnej dobrze jest poczytać porady w sieci.
Agula322
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 22
Rejestracja: 29 maja 2020, 16:58

Re: Prawnik

Postautor: Agula322 » 29 maja 2020, 17:02

Jak prawo pracy to na pewno wart uwagi jest Pan Tomasz Tomaszczyk. Konkretny, rzeczowy, doświadczony, poważnie traktuje swoich klientów i potrafi dobrze doradzić.
orzech
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:48

Re: Prawnik

Postautor: orzech » 29 maja 2020, 20:54

Myślę, że warto szukać dobrego prawnika przez internet. Obecnie większość z nich ma swoje strony z ofertą. Na przykład jeśli chodzi o spadek i kwestie z tym związane to ciekawą ofertę znalazłam tu: www.zachowekpoznan.pl. Ta kancelaria prawna ma duże doświadczenie w sprawach związanych ze spadkiem. Trzeba przyznać, że mało kto ma taką wiedzę jak doświadczeni specjaliści w branży. Moim zdaniem warto poprosić o pomoc szczególnie, że kwestie związane z przekazaniem spadku często wiążą się ze śmiercią bliskiej osoby i ten czas jest trudny. Z tego względu moim zdaniem warto poprosić o pomoc fachowca i oszczędzić sobie dodatkowych nerwów.
Karolina22
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 84
Rejestracja: 14 gru 2017, 14:18

Re: Prawnik

Postautor: Karolina22 » 17 cze 2020, 15:06

Zależy z jakiej dziedziny potrzebna jest pomoc. Ja mogę polecić świetnego specjalistę w prawie pracy, Pana Tomasza Tomaszczyk. Zna się na rzeczy, poważnie traktuje swoich klientów a do tego ma dużą wiedzę, doświadczenie i obycie.
Tina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 39
Rejestracja: 09 cze 2019, 21:39

Re: Prawnik

Postautor: Tina » 25 cze 2020, 19:56

Tomasz Tomaszczyk pomógł naszej firmie złożyć wniosek o dofinansowanie w ramach tarczy antykryzysowej, strasznie dużo tych papierów, ale wszystko się udało i dzięki jego pomocy otrzymaliśmy pieniądze wyjątkowo szybko
kamai
Level 2
Level 2
Posty: 567
Rejestracja: 05 maja 2016, 10:02

Re: Prawnik

Postautor: kamai » 03 lip 2020, 16:05

Jeśli chodzi o prowadzenie firmy to zgadzam się że niektóre sprawy są tak zawiłe że bez radcy prawnego ani rusz. Może więc skorzystaj z pomocy tych https://verba-legis.pl/ radców prawnych bo oni doradzają między innymi jak rozpocząć i prowadzić działalność gospodarczą, opiniują i negocjują umowy, pomagają w rozwiązywaniu sporów.
marekk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 161
Rejestracja: 27 gru 2017, 17:00

Re: Prawnik

Postautor: marekk » 07 lip 2020, 13:20

W mojej firmie zatrudniam też bardzo dobrego, doświadczonego adwokata Łukasza Węgłowskiego ale on zajmuje się nie tylko sprawami firmowymi, pomagał mi również przy sprawach spadkowych między innymi, zajmuje się też prawem rodzinnym
Papryk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 07 lip 2020, 13:39

Re: Prawnik

Postautor: Papryk » 07 lip 2020, 14:04

Korzystałem całkiem niedawno w Rzeszowie z usług świetnej kancelarii prawniczej, bardzo mi pomogli w kwestii regulacji prawnych związanych z nieruchomością, niestety ni jak nie przypomnę sobie ich nazwy ale wiem że działają jak trzeba na terenie całego kraju. Napisze adres jak tylko sobie przypomnę.
Awatar użytkownika
travon08
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2020, 09:49

Re: Prawnik

Postautor: travon08 » 16 lip 2020, 09:53

Sprawy spadkowe wymagają posiadania odpowiedniej wiedzy, aby wszystko odbyło się dla nas z korzyścią. Związku z tym należy skorzystać z profesjonalnej pomocy prawnej. Powodzenia w sprawach spadkowych.


_____________________________________________________________________________________
sprawy spadkowe zachowek akt poswiadczenia dziedziczenia
Papryk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 07 lip 2020, 13:39

Re: Prawnik

Postautor: Papryk » 16 lip 2020, 10:22

No i znalazłem, to oni https://www.kancelaria-rzeszow.com/ bardzo profesjonalni ludzie.
Majka2312
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 105
Rejestracja: 05 lip 2017, 17:54

Re: Prawnik

Postautor: Majka2312 » 19 lip 2020, 13:04

Jak prawo pracy to śmiało moge polecić Pana Tomaszczyk z JST. MA ogromną wiedzę i doświadczenie, jest nie do zagięcia i zawsze służy konkretną radą.
keeling.cecilia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 24 wrz 2020, 13:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prawnik

Postautor: keeling.cecilia » 24 wrz 2020, 14:05

Nowe regulacje usprawnią i przyspieszą oddłużenie. Upadłość konsumencka będzie, co do zasady, prowadzona w uproszczonej procedurze, bez wyznaczania sędziego – komisarza. Dłużnik zawsze będzie mógł jednak wnieść do sądu skargę na nieprawidłowości w prowadzeniu czynności przez syndyka.
___________
Pomoc dla zadłużonych Warszawa
KaKoch
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 19
Rejestracja: 26 sie 2019, 17:15

Re: Prawnik

Postautor: KaKoch » 29 wrz 2020, 18:10


Wróć do „Forum Prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość