Śmierć kolegi

My, Świat, który nas otacza
Cetbe
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2021, 23:36

Śmierć kolegi

Postautor: Cetbe » 29 sty 2021, 23:43

Cześć
Chciałabym zasięgnąć opinii innych osób bardzo smutnej dla mnie sprawie. Mianowicie dzisiaj zmarł kolega mojego chłopaka. Miał guzy w głowie, o chorobie dowiedzieliśmy się miesiąc temu, niestety nie było szans na operacje. Dziś mój chłopak wraz z kolegami mieli palić ognisko. Spotkali się i dostali wiadomość że kolega dziś zmarł. Była w nich chwila zadumy, zrezygnowali z pomysłu ogniska a co za tym idzie wspólnego picia. Chwilę stali i wspominali. Ale przyjechał inny kolega i zaproponował aby jednak zapalić ogień. Mimo wahań wszyscy się zgodzili. No i tak od kilku godzin piją, jedzą rozmawiaja o rybach, samochodach, pracy. Ja tego nie rozumiem poprostu. Nie znałam dobrze tej osoby, widzieliśmy się z 2 razy a jednak mną lekko wstrząsnęła ta wiadomość. A oni tak poprostu zrobili sobie ognisko. Jestem bardzo rozczarowana, nie wiem czy nie mają szacunku do zmarłej osoby, czy ich to nie rusza, a nazywają się kolegami??
hjacobi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 05 lut 2021, 13:19
Lokalizacja: Łódź

Re: Śmierć kolegi

Postautor: hjacobi » 05 lut 2021, 13:35

Sama nie wiem co napisać... taki jest świat. To że my byśmy zachowały się inaczej to nie znaczy, że ktoś się tak zachowa. Nie oczekuj to nie będziesz rozczarowana :(
Awatar użytkownika
jazlyn.braun
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 17 lut 2021, 14:52
Lokalizacja: Komorów

Re: Śmierć kolegi

Postautor: jazlyn.braun » 17 lut 2021, 14:55

Bardzo mi przykro. Jak się czujesz?

Wróć do „My, Świat, który nas otacza”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość