moja żona ma problemy ze sobą

Przyjaźń, miłość i seks - Przyjaźń - Forum dyskusyjne.
adam_966
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2010, 09:03

moja żona ma problemy ze sobą

Postautor: adam_966 » 30 paź 2010, 09:53

byliśmy beztroskim świeżym małżeństwem mieszaliśmy z żoną u jej rodziców wszystko było ładnie pięknie do puki się nie urodził 18 marca masz syn wtedy się dopiero zaczęło

żona zaczęła mieć jakieś dziwne napady nerwowe nawet już w szpitalu wydzierała się po dziecku

po przyjściu do domu z szpitala żony i syna dopiero zaczęło się piekło pierwsza kąpiel dziecka wyglądała nie ciekawie

- wiosłem dziecko na ręce jak wsadziłem je do wanienki żona zaczęła się wykrzykiwać do swojej matki że utopie dziecko chociaż z jej sąsiad który już wychował 2 dzieci mówił mi jak mam go kąpać

- na Stępnie w jej zachowaniu było jej nasterowanie moje do dziecka tzn.
co wziołę dziecko na ręce odrazu podlatywała żeby wyrwać dziecko mi z rąk nie wiedziałem o co jej chodzi

- po 3 tygodniach od urodzenia dziecka kazała mi się wynosić bo wezwie policje żeby mnie wyrzucili

jakoś to wszystko przeboleje ale cały czas się zastanawiałem o co może jej chodzić i skont takie zachowanie się u niej wzięło zapewne ma to jakieś podłoże psychologiczne i zastanawiałem się co to może być

- pewnego dnie mi powiedziała że była molestowana przez 2 kuzynów jak była młodsza i była 2 razy zgwałcona zaczęło mi to dawać do myślenia znalazłem stronę co jest opisane

Wykorzystanie seksualne w dzieciństwie a jego wpływ na macierzyństwo
http://www.koniecmilczenia.ngo.org.pl/art/9apmac.html

tresa zaczęło mi to wszystko wyjaśnia co i dlaczego jej się dzieje


na koniec chciałbym prosić o pomoc
chciałbym jej odebrać dziecko i ograniczyć prawa rodzicielskie nie wiem Zabardowic jak do tego się zabrać

[ Dodano: 2010-10-30, 09:55 ]
Mr.Szybki_966,
Awatar użytkownika
Eddy
Level 1
Level 1
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2009, 20:19
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Eddy » 30 paź 2010, 10:38

Hmm... wygląda to naprawdę nieciekawie co opisujesz. Może jakbyś się z nią udał do psychologa jakiegoś to coś by pomogło ? Bo jeżeli nie to faktycznie jest krucho i trzeba się będzie walać po sądach.
JustynaUnito
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 31 sie 2012, 15:01
Lokalizacja: Gdańsk-City Park

Postautor: JustynaUnito » 31 sie 2012, 15:08

Potrzebuje pomocy fachowca, sami sobie z tym nie poradzicie. Jak najszybciej zapiszcie się na wizytę, póki jeszcze jest co ratować.
romek44
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2020, 10:13

Re: moja żona ma problemy ze sobą

Postautor: romek44 » 16 sty 2020, 10:22

Bis4revb
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 13 maja 2020, 21:18

Re: moja żona ma problemy ze sobą

Postautor: Bis4revb » 30 lip 2020, 14:47

Wydaje mi się, że w tak poważnej, a zarazem delikatnej kwestii potrzebujecie pomocy psychologicznej, i to dobrego psychologa.

------------------
Położna Wrocław
Szkoła rodzenia Wrocław

Wróć do „Miłość, Przyjaźń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość