Zdrada emocjonalna? Zazdrość?

Przyjaźń, miłość i seks - Przyjaźń - Forum dyskusyjne.
Tolala
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 31 maja 2020, 07:52

Zdrada emocjonalna? Zazdrość?

Postautor: Tolala » 31 maja 2020, 22:07

Hej! W mojej głowie istnieje spory problem, z którym nie jestem sobie w stanie sama poradzić. Chciałabym pójść do psychologa, ale aktualnie znajduje się w podróży i nie mam takiej możliwości. Podróż ta trwa już prawie 2 lata i tak szybko się nie skończy (biorąc pod uwagę problemy z koroną wirusem). Miało to być spełnienie moich marzeń, miało być jak w bajce, a chyba nabawiłam się depresji. Wszystko zaczęło się od tego, że mój facet zwlekał z seksem. Wieczorem robił wszystko, w tym mega nudne rzeczy byle by tylko nie kochać się ze mną. W sensie jak szliśmy do łóżka to tylko żeby spać, bo już byliśmy tak zmęczeni. Raz na tydzień odwalał swoją robotę w łóżku i koniec. Tłumaczyłam to w ten sposób, że to pewnie ja jestem zbyt napalona, bo najchętniej kochała bym się z nim kilka razy dziennie, ale było to niemożliwe, bo zlewał te moje zaloty. Jednak zauważyłam, że na mieście, gapi się tylko na tyłki bądź cycki, a kolegom przez tel opowiada jakie super dupeczki są w danym miejscu. Pewnego dnia obraził się na mnie że się dziwnie na niego spojrzałam jak obracał się za jakąś laską. Następnie przyłapałam go na tym jak masturbował się do filmików z dziewczynami, które nagrał na plaży. Robił to też przeglądając zdjęcia dziewczyn na FB. Przyznał się wówczas że jest onanistą odkąd pamięta i ma z tym problem, ale obiecał z tym skończyć. Zapytałam dlaczego więc nie chce ze mną się kochać, to odpowiedzial że nigdy nie miał tak dobrej dziewczyny w łóżku jak ja i przez to za szybko dochodzi i jest ku wstyd. Dodam, że nigdy nie komentowałam tego, że było za krótko, ani nic z tych rzeczy. Fakt, raz lekko pijana wspomniałam, że mogę się kochać pół nocy a i tak będzie mało i to chyba utkwiło mi w głowie. Jednak, obiecał, że nie będzie więcej zabawiał się na własną ręke i nawet mu wierzę. Wkońcu w podróży non stop jesteśmy razem i bym zauważyła. Jednak widzę że uprawia ze mną seks, po tym jak np. zobaczy gdzieś fajna laskę. Przed snem również myśli o innych (czuję jego wzwód). Nie wiem.. może ja jestem jakas przewrażliwiona po wcześniejszych relacjach z facetami, które były fatalne. Ja absolutnie nie mam czegoś takiego bym myślała i podniecała się innymi facetami. Wręcz źle bym się z tym czuła. Obecnie jakoś żyjemy.. ale to co siedzi w mojej głowie jest nie do przejścia. Aa.. we wcześniejszych związkach zdradzał swoje partnerki, ale twierdzi, że ich nie kochał, a mnie jednak kocha i byłby idiotą, gdyby mnie zdradził - to jego słowa.
Tolala
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 31 maja 2020, 07:52

Re: Zdrada emocjonalna? Zazdrość?

Postautor: Tolala » 31 maja 2020, 23:30

Ktoś ma może podobne doświadczenia? Nie wiem, jak sobie z tym poradzić.. Proszę, pomóżcie.
Hurkacz154
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 27
Rejestracja: 28 gru 2020, 12:30

Re: Zdrada emocjonalna? Zazdrość?

Postautor: Hurkacz154 » 04 sty 2021, 08:42

No to jest kwestia psychiki i nie można go w 100% winić, bo on ma serio jakiś problem. Może warto rozwiązać go u seksuologa póki jest jeszcze w początkowym stadium

Wróć do „Miłość, Przyjaźń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość