Znalezienie drugiej połówki w Warszawie

Przyjaźń, miłość i seks - Przyjaźń - Forum dyskusyjne.
hjhuiuih
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2021, 20:37

Znalezienie drugiej połówki w Warszawie

Postautor: hjhuiuih » 19 sie 2021, 20:38

Cześć. Może nietypowe pytanie zadaję na tym forum, ale pytam tutaj, bo wiem, że tutaj są wyrozumiali ludzie, którzy umieją pomóc <3
W skrócie: Studia: zaoczne, praca: kilka osób. Niestety, nie mam z żadną dziewczyną wspólnej "przynależności" i muszę szukać poza swoimi "kręgami". Czy znacie miejsca w Warszawie, gdzie mozna kogoś poznać? Kluby techno, szybkie randki (ze względu na mój wiek), tinder - odpadają. Nawet byłem na szachach, ale tam to już nie było prawie nikogo :D
A może jak nie w samej Warszawie na żywo, to może jakoś internetowo? Miasto jest duże i duże jest prawdopodobieństwo, że można kogoś poznać akurat z Warszawy. Może jakieś serwery głosowe? Gry internetowe? Macie jakieś nietypowe sytuacje dostępne dla zwykłego śmiertelnika, jak poznaliście wasze drugie połówki? Może wasi znajomy tak znaleźli kogoś? Czekam na wasze odpowiedzi ;)
aniakk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 33
Rejestracja: 15 kwie 2021, 14:59

Re: Znalezienie drugiej połówki w Warszawie

Postautor: aniakk » 05 paź 2021, 14:16

Możesz sobie przejrzeć sex ogłoszenia https://www.boonga.pl/warszawa może troszkę hardcorowe ogłoszonka ale tak też można kogoś poznać, nie każdy od razu szuka na orgie itp :) Spróbować na pewno nie zaszkodzi :)

Wróć do „Miłość, Przyjaźń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość