IQOS - Lepsza alternatywa dla palących?

Nałogi oraz używki: palisz, pijesz a może masz poważniejszy problem? Szukasz pomocy? Napisz, pomożemy.
monia123321
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:44

IQOS - Lepsza alternatywa dla palących?

Postautor: monia123321 » 23 paź 2019, 17:52

Siemanko,

Chciałabym przedstawić wam promocję (oczywiście post nie ma zamiaru namawiać do palenia, lecz oszczędzić trochę zdrowia) na system podgrzewania tytoniu IQOS. Część osób z Was na pewno o tym słyszała, a część pewnie nie. Dlatego opiszę co i jak... :

IQOS - to nowy sposób używania tytoniu. To wszystko, czego oczekujesz od tytoniu, bez tego, co zawsze Ci przeszkadzało.
Bez dymu. Bez popiołu. Mniej zapachu.

IQOS to największy przełom w branży tytoniowej od wielu lat
IQOS łączy technologię podgrzewania
z niezrównaną precyzją działania.
Sercem tego innowacyjnego urządzenia jest wykonane ze złota i platyny ostrze powlekane ceramiką, dzięki któremu tytoń jest podgrzewany, ale nie spalany.
IQOS wytwarza średnio 90-95% mniej szkodliwych substancji w porównaniu do papierosów*.

W oparciu o dotychczasowe dowody naukowe, całkowite przestawienie się na IQOS potencjalnie ogranicza ryzyko dla zdrowia związane z kontynuacją palenia papierosów.

Ważne: to nie oznacza, że IQOS jest wolny od ryzyka.

Osobiście sama zrezygnowałam ze zwykłych papierosów i aktualnie jestem szczęśliwym posiadaczem IQOS'a i polecam go szczerze każdej osobie, która pali.

Aby ten post miał ręce i nogi to zapodaje wam link z polecenia:

https://api.iqosfriends.pl/polecam?a=PDAWJK

LECZ!: Kupując z mojego linku dostajesz rabat w wysokości 120zł na każdy model a ja 4 paki heetsów! To nie jest ściema, tak działa program do którego należę. Ja mam z tego korzyść, ale również Ty masz z tego korzyść!


https://api.iqosfriends.pl/polecam?a=PDAWJK

Wybierz jedną z 3 opcji:
-Kontakt z przedstawicielem
-Zakup w sklepie IQOS
-Zakup przez internet !

Wróć do „Nałogi oraz Używki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość