Praca zdalna - jaka?

Forum Praca, Bezrobocie: szukasz pracy? oferujesz pracę? Oferty pracy i propozycje współpracy.
Lulu
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2021, 11:01

Praca zdalna - jaka?

Postautor: Lulu » 29 wrz 2021, 11:25

Witam.

Siedzę całymi dniami w domu przed kompem marnując czas i zastanawiam się, czy mógłbym pracować zdalnie, ale w pracy nie wymagającej jakiś kwalifikacji typu programista itd.
Czy jest coś takiego? Czy jest coś w rodzaju pracy biurowej, ale bez potrzeby jeżdżenia po biurach dzień w dzień?? Mam komputer, mogę korzystać z każdego oprogramowania, umiem sam sobie zorganizować miejsce pracy łącznie z zabezpieczeniem, backupami i tego typu technicznymi sprawami, oraz mam wysoką dyscyplinę. Prawko i samochód też mam, więc jakby była potrzeba raz na jakiś czas gdzieś pojechać to nie mam z tym problemu. Ale nie ukrywam, że zależy mi na zdalnym charakterze pracy, gdzie większość czasu pracuje z poziomu komputera u siebie w domu.

Z programów które umiem obsługiwać to np. adobe premiere pro. Problem niestety jest taki, że brakuje mi materiałów, dzięki którym mógłbym zyskiwać doświadczenie i budować portfolio, a zleceniodawcy zawsze oczekują portfolio i tak koło się zamyka, więc nigdy nie mam co pokazać i jest problem ze zleceniami.

Od biedy pójdę po prostu do normalnej pracy, ale chciałbym obadać rynek pod tym kątem. Czy jest coś takiego?

Wróć do „Praca, Bezrobocie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość