Praca jak szukać?

Forum Praca, Bezrobocie: szukasz pracy? oferujesz pracę? Oferty pracy i propozycje współpracy.
lotta
Level 1
Level 1
Posty: 313
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:12

Re: Praca jak szukać?

Postautor: lotta » 24 kwie 2021, 19:50

Ofert pracy jest dużo, ale warto być poleconym - firmy dobrze na to patrzą. Jak znajdziesz ciekawą ofertę, to rozejrzyj się najpierw czy Twój znajomy lub znajomy znajomego tam pracuje i poproś o rekomendację.
dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: Praca jak szukać?

Postautor: dusia » 17 maja 2021, 07:56

Poczta pantoflowa albo internet i takie fora jak to - to świetne miejsce na szukanie pracy :) jeśli interesuje Cię praca za granicą w zawodzie opiekuna osób starszych to zdecydowanie polecam agencję Dolce Vita, oni organizują wyjazdy do Niemiec. Bardzo korzystne warunki finansowe, pensje wypłacane o czasie. Obecnie szukają pracowników wiec warto aplikować :)
MIlena
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 33
Rejestracja: 27 kwie 2021, 08:06

Re: Praca jak szukać?

Postautor: MIlena » 21 paź 2021, 14:24

Myślę, że zawsze warto jest trochę poczytać o różnych rodzajach pracy. Ciekawą pracą może być tester, zarówno oprogramowania, jak i produktów. Tutaj można więcej poczytać na ten temat https://teberia.pl/praca-jako-tester-w-jakich-branzach-co-robi-tester. Sama próbowałam kilka razy takiego zajęcia i przyznam, że było ciekawe.
rybka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 19 lip 2016, 21:12

Re: Praca jak szukać?

Postautor: rybka » 29 lis 2021, 21:59

Najlepiej szukać za pośrednictwem Agencji Pracy. Ja korzystam z agencji Mondi i pracuję w Niemczech. Nie znam języka zbyt dobrze lecz ze wsparciem jakie otrzymuję od nich nieźle sobie radzę i zarobki mam satysfakcjonujące.

Wróć do „Praca, Bezrobocie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość