Kurier do Wielkiej Brytanii

Forum Praca, Bezrobocie: szukasz pracy? oferujesz pracę? Oferty pracy i propozycje współpracy.
Justyna Bara
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 12 wrz 2019, 14:29

Kurier do Wielkiej Brytanii

Postautor: Justyna Bara » 05 gru 2019, 13:39

Mówię wam, jak paczki do Wielkiej Brytanii, to dostarczać tylko Europaką. Przejrzysty i rozsądny cennik, szybkość dostawy, formalności do załatwienia przez internet. Nie korzystam z żadnego innego. A wy?
luśka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 194
Rejestracja: 25 gru 2018, 21:58

Re: Kurier do Wielkiej Brytanii

Postautor: luśka » 17 gru 2019, 13:46

Ja kuriera to sobie wybieram na stronie Sendit. W zależności, kto jakie oferuje ceny. Wpisuję wszystkie potrzebne dane do wyceny paczki i od razu kilka ofert mi się pokazuje. Wtedy wybieram najbardziej korzystną. Wszelkie formalności z nadaniem też online robię.
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Kurier do Wielkiej Brytanii

Postautor: monikabert90 » 02 sty 2020, 18:52

Ja również ostatnio nadawałam paczkę za granicę, ale do Portugalii. Skorzystałam z oferty firmy https://www.europaczka.pl/cennik-portugalia/, która wydała mi się najbardziej atrakcyjna ;) I nie żałuję, paczka bardzo szybko dotarła do adresata i co istotne - całkowicie bezpiecznie, w nienaruszonym stanie :)
Areek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 66
Rejestracja: 26 sie 2019, 10:46

Re: Kurier do Wielkiej Brytanii

Postautor: Areek » 07 lut 2020, 13:15

Jeśli szukacie informacji w jaki sposób nadać przesyłkę do Wielkiej Brytanii, warto zajrzeć na stronę http://przesylkidowielkiejbrytanii.atwebpages.com/ gdzie wszystko zostało dokładnie opisane. Wysyłając paczkę, warto brać pod uwagę nie tylko koszt przesyłki, ale również wiarygodność firmy kurierskiej. Najlepiej wybrać taką, która oferuje ubezpieczenie każdej przesyłki.

Wróć do „Praca, Bezrobocie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość