Jak umilić sobie stanowisko pracy?

Forum Praca, Bezrobocie: szukasz pracy? oferujesz pracę? Oferty pracy i propozycje współpracy.
flora
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 29 mar 2018, 14:03
Lokalizacja: Łódź

Re: Jak umilić sobie stanowisko pracy?

Postautor: flora » 29 mar 2018, 14:25

U mnie w biurze biurka oddzielone są małymi ściankami działowymi w kolorze zielonym, a wiadomo, że ten kolor uspokaja. Ja muszę mieć porządek w papierach i do tego jakieś akcesoria biurowe, typu segregatory, teczki, pojemniki na papiery, wszystko kolorowe. Poza tym mam słabość do kupowania przyrządów do pisania, w tym i notesów i karteczek, także tego jest u mnie pełno na biurku. Nie mam kwiatów ani niczego takiego, tylko wszystko, co jest mi niezbędne, żeby było w zasięgu ręki. Jeszcze mam miejsce na postawienie plecaka czy torby, bo biurko mam dość duże :)
yet
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2018, 12:15

Re: Jak umilić sobie stanowisko pracy?

Postautor: yet » 11 maja 2018, 12:21

jak pracujecie w biurze to sobie możecie układać jakieś zdjęcia, kwiatki pierdołki, ale na normalnym zakładzie pracy, gdzie pracuje się fizycznie, to jeśli praca to drugi dom to jednak bardzo brzydki.
w pracy fizycznej nie ma kwiatuszków itd, bo liczy się żeby było wszystko tak jak ma być, jakbym np. walnął wielką donicę na środku hali, to potem zakład odpowiada za ograniczony i nieprzystosowany transport wewnętrzny (dla tych co nie wiedzą co to - wystarczy kliknać tu). niektórym się wydaje że wszyscy mają tak lekko i jak słysze że praca to "drugi dom" to na śmiech mnie bierze
angelika9022
Level 1
Level 1
Posty: 264
Rejestracja: 24 maja 2018, 13:47

Re: Jak umilić sobie stanowisko pracy?

Postautor: angelika9022 » 31 maja 2018, 12:40

Spedytorzy na pewno takie stanowisko pracy mogą umilić sobie monitoringiem GPS, dzięki któremu wszystko, zawsze jest pod całkowitą kontrolą. Chodzi o to, że mają oni wgląd na lokalizację, czas pracy, odczyt z tachografów itd, dzięki czemu mogą wszystko dokładnie zaplanować. Wiem, że takie możliwości na pewno daje monitoring od firmy Transmobil.
ola156247
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 108
Rejestracja: 22 sty 2020, 14:20

Re: Jak umilić sobie stanowisko pracy?

Postautor: ola156247 » 21 maja 2020, 14:20

Warto też poczytać o tym jak radzić sobie ze stresem w pracy :) Takie porady potrafią być naprawdę pomocne :)
collier.liliane
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 07 gru 2020, 11:21
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak umilić sobie stanowisko pracy?

Postautor: collier.liliane » 07 gru 2020, 11:26

Estetyka własnego biurka w stanowisku pracy powinna zdziałać cuda.
Klaudia M.
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 21 wrz 2020, 10:50

Re: Jak umilić sobie stanowisko pracy?

Postautor: Klaudia M. » 05 sty 2021, 12:29

Najważniejsze do komfortowej pracy są wygodny fotel i cisza. Kiedyś pracowałam w biurze, w którym cały dzień grało radio eska imprezka, po kilku dniach myślałam, że oszaleję.
iren
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 50
Rejestracja: 11 sty 2021, 08:13

Re: Jak umilić sobie stanowisko pracy?

Postautor: iren » 22 sty 2021, 17:29

Ja włączam sobie swoje ulubione radio Radio Ciechocinek, to jest nasze regionalne radio, ich audycje zdecydowanie umilają mi czas, no i jestem na bieżąco z tym, co się dzieje. Dodatkowo często wchodzę po więcej informacji na ich stronę internetową: https://ciechocinek.biz/pl/733_radio-ciechocinek. Maja rzetelnie poprowadzone programy, uaktualniają informacje na bieżąco, nie wyobrażam sobie dnia bez nich, polecam serdecznie.
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Jak umilić sobie stanowisko pracy?

Postautor: Kamilka75 » 24 sty 2021, 18:48

Na pewno wiele zależy od tego, jak duże stanowisko pracy to jest, ale można na przykład takie https://www.sklepzramami.pl/ramki-na-kilka-zdjec ramki ze zdjęciami rodziny postawić. A jeśli to jest malutkie biurko, to w tym sklepie znajdziecie i małe ramki, do postawienia. Wybór na pewno macie spory, a sprawdźcie też separatot do zdjęć.
Gabi60
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 04 sty 2021, 12:37

Re: Jak umilić sobie stanowisko pracy?

Postautor: Gabi60 » 26 sty 2021, 09:33

Jeśli macie w swoim biurze tablicę magnetyczną, korkową lub kredową to zdecydowanie przydadzą się do niej odpowiednie akcesoria biurowe jak pisaki, magnesy czy gąbki :) Z pewnością poprawią komfort pisania czy zawieszania niezbędnych notatek lub zdjęć. Możecie je kupić na https://tablice-magnetyczne.com/akcesoria-do-tablic, bo mają bardzo duży wybór tego typu produktów.

Wróć do „Praca, Bezrobocie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość