Własny sklep internetowy - jaki system ratalny?

Forum Praca, Bezrobocie: szukasz pracy? oferujesz pracę? Oferty pracy i propozycje współpracy.
robotek87
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 28
Rejestracja: 19 gru 2019, 21:57

Własny sklep internetowy - jaki system ratalny?

Postautor: robotek87 » 01 gru 2021, 14:07

Zastanawiam się właśnie nad założeniem sklepu internetowego. Mam już wybrane 'oprogramowanie', będzie to GoShop, jednak jest mi potrzebny do tego też system ratalny. Czy ktoś z was może również prowadzi sklep internetowy na GoShop i ma jakiś system sprawdzony? Zależy mi na tym, by działał jak najlepiej i bez awarii.
shes-karo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 59
Rejestracja: 09 wrz 2019, 11:31

Re: Własny sklep internetowy - jaki system ratalny?

Postautor: shes-karo » 02 gru 2021, 12:25

Ja często widzę iRaty w sklepach internetowych, więc może ten? Korzystałam z niego raz, z punktu widzenia klienta było to bardzo wygodne więc polecam w sumie :)
ramonaa92
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 27
Rejestracja: 20 wrz 2019, 13:10

Re: Własny sklep internetowy - jaki system ratalny?

Postautor: ramonaa92 » 06 gru 2021, 10:11

Ja mam w swoim sklepie właśnie iRaty, jak najbardziej mogę polecić, nie miałam nigdy żadnych problemów z działaniem tego systemu, a chyba to jest najważniejsze przy wyborze takiego :)
karolina.joanna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 25 mar 2020, 10:17

Re: Własny sklep internetowy - jaki system ratalny?

Postautor: karolina.joanna » 06 gru 2021, 10:24

Ja raz korzystałam właśnie z systemu ratalnego prowadzonego przez iRaty, bardzo wygodna sprawa z perspektywy klienta. Nie ma tam dużo formalności, naprawdę wygodne. Jeśli działanie ze strony właściciela sklepu jest takie samo to chyba można brać w ciemno :)
myska92
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 60
Rejestracja: 17 paź 2019, 14:33

Re: Własny sklep internetowy - jaki system ratalny?

Postautor: myska92 » 06 gru 2021, 10:45

Dokładnie tak jak wyżej piszą, iRaty jest bardzo popularne. :) Ja chyba najczęściej właśnie to widzę, nie mam doświadczenia z innymi systemami, ale ten naprawdę poprawnie działa

Wróć do „Praca, Bezrobocie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość