Pralka z drugiej ręki.

RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA: opinie i porady, co kupić, pralki, lodówki, piecyk, płyta, indukcja, telewizor, radio, DVD, kamera, aparat.
neuron60
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 50
Rejestracja: 27 lut 2019, 23:16

Pralka z drugiej ręki.

Postautor: neuron60 » 18 lip 2019, 18:49

Co sądzicie o kupowaniu rzeczy z drugiej ręki? Coraz częściej widzi się tego typu możliwość. Uważam, że jest to naprawdę świetne i pod względem ekonomicznym i ekologicznym. Kupienie takiej pralki używanej w Warszawie często ma więcej plusów niż kupowanie nowej. :super: Sprawdź sklep http://maxi-media.pl/ w którym znajdziesz przeróżne pralki i cały sprzęt RTV i AGD.
Awatar użytkownika
terrence.friesen
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 05 sty 2020, 21:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pralka z drugiej ręki.

Postautor: terrence.friesen » 05 sty 2020, 21:56

Wydaje mi się, że nie jest to najlepszy pomysł. Pralki szybko się psują.
Nesi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 159
Rejestracja: 29 mar 2019, 20:59

Re: Pralka z drugiej ręki.

Postautor: Nesi » 13 maja 2020, 21:25

No właśnie też nie do końca rozumiem kupowania pralki z drugiej ręki, skoro w naprawdę dobrej cenie można znaleźć nową pralkę - ktoś wyżej wspomniał o PerfectCare Electroluxa, warto sprawdzić pralki z tej serii, bo mają różne modele :)
trik01
Level 1
Level 1
Posty: 342
Rejestracja: 24 mar 2018, 20:25

Re: Pralka z drugiej ręki.

Postautor: trik01 » 30 cze 2020, 22:31

Akurat nie każdego stać na nową pralkę, zwłaszcza jak się nagle popsuje. Naprawy często są po prostu nieopłacalne. Warto przeglądać portale z ogłoszeniami, gdzie wśród różnego sprzętu agd również pralki można znaleźć. Czasem ktoś za niewielkie pieniądze wystawia całkiem niezły sprzęt, który jeszcze może długo pochodzić. Dlatego taka opcja jest dla mnie ok.
zemlak.amie
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 12 wrz 2020, 11:37
Lokalizacja: Racibórz

Re: Pralka z drugiej ręki.

Postautor: zemlak.amie » 12 wrz 2020, 11:44

Na pewno trzeba dokładnie sprawdzić, czy pralka jest sprawna i nie ulegnie zepsuciu po krótkim czasie.
morris52
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 22 wrz 2020, 12:44
Lokalizacja: Kraków

Re: Pralka z drugiej ręki.

Postautor: morris52 » 22 wrz 2020, 12:49

Najważniejsze, aby taki sprzęt sprawnie działał i mógł posłużyć nam jeszcze pewien czas.
Iris
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 114
Rejestracja: 05 lis 2020, 18:20

Re: Pralka z drugiej ręki.

Postautor: Iris » 21 lis 2020, 00:19

Jeśli coś by szwankowało to w Warszawie znam dobry serwis pralek https://naprawapralekursynow.pl/ Pan naprawił mi pralkę od ręki, cenowo wyszło zupełnie w porządku, także zdecydowanie mogę wam tę naprawę pralek doradzić.
nafertiti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 27
Rejestracja: 15 kwie 2021, 09:59

Re: Pralka z drugiej ręki.

Postautor: nafertiti » 28 lis 2021, 23:08

nie bawiłabym się w branie sprzętu z drugiej ręki, wolę mieć coś swojego solidnego co mnie nie zawiedize tym bardziej ze pralka to jeden z częsciej uzywanych przeze mnie w domu sprzętów, kupiłam sobie pralkę Electrolux PerfectCare i jestem z tego zakupu zadowolona

Wróć do „RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość