Grille ogrodowe

RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA: opinie i porady, co kupić, pralki, lodówki, piecyk, płyta, indukcja, telewizor, radio, DVD, kamera, aparat.
kamilkossa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 17 wrz 2019, 12:27

Grille ogrodowe

Postautor: kamilkossa » 23 wrz 2019, 10:29

Panowie, jaki grill ogrodowy polecacie? Właśnie zastanawiam się nad zakupem i nie wiem, który będzie dla mnie odpowiedni. Nie szukam czegoś drogiego, taki zwykły mi wystarczy, żeby posiedzieć ze znajomymi przy piwku i upiec kiełbaskę. Widzę fajne grille ogrodowe na Ceneo, tylko nie wiem, który wybrać. Doradźcie :)
Awatar użytkownika
vicky72
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 08 paź 2019, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Grille ogrodowe

Postautor: vicky72 » 08 paź 2019, 12:22

Szkoda, że skończył się sezon na grille. Tak bardzo lubię bbq.
Przemko
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 24 lis 2018, 17:32

Re: Grille ogrodowe

Postautor: Przemko » 13 paź 2019, 09:47

Też jestem wielbicielem grillowania, zdarzyło mi się robić grilla nawet w zimie. Niestety po takim grillowaniu ciężko jest doczyścić sprzęt, a nie wyobrażam sobie kładzenia jedzenia na brudnym, niedoczyszczonym ruszcie, jak to niektórzy robią. Na szczęście kuzyn polecił mi świetny środek do tego, niby jest przeznaczony dla gastronomii, ale każdy może go kupić np. w sklepie https://magnum-pro.pl/pl/chemia-przemyslowa Można myć nim rownież piekarnik, idealnie go domywa.
neon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 90
Rejestracja: 12 sie 2019, 14:16

Re: Grille ogrodowe

Postautor: neon » 15 paź 2019, 14:16

Ja długo zastanawiałem się nad tym, jaki grill elektryczny wybrać i czy w ogóle decydować się na jego zakup. Mogę śmiało powiedzieć, że nie dość, że można cieszyć się smakiem ulubionych dań niemal przez cały rok, to ma się pewność, że przygotowywane dania są zdrowsze i przede wszystkim nie są tak ciężkostrawne, jak te przygotowywane za pomocą grilla węglowego. Ja uważam, że jest to dobra inwestycja :)
jakobi
Level 1
Level 1
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2019, 13:02

Re: Grille ogrodowe

Postautor: jakobi » 24 lut 2021, 00:04

jakiej firmy grill jest najlepszy?
arczi01
Level 1
Level 1
Posty: 320
Rejestracja: 04 maja 2021, 00:29

Re: Grille ogrodowe

Postautor: arczi01 » 06 lip 2021, 03:34

Super grll gazowy masz tutaj https://4prestige.pl/ polecam Ci :) są świetne

Wróć do „RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość