czy warto kupić soundbar do telewizora?

RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA: opinie i porady, co kupić, pralki, lodówki, piecyk, płyta, indukcja, telewizor, radio, DVD, kamera, aparat.
Baltroni
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 10 lis 2016, 09:32

Re: czy warto kupić soundbar do telewizora?

Postautor: Baltroni » 10 lis 2016, 14:30

Strata pieniędzy :) miałem jeden zepsuł się po tygodniu
pieknyolek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 194
Rejestracja: 29 sty 2019, 13:14

Re: czy warto kupić soundbar do telewizora?

Postautor: pieknyolek » 27 cze 2019, 09:26

Według mnie warto ! :)





pskomsklep folia do telefonu
koja
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 151
Rejestracja: 28 sty 2018, 21:25

Re: czy warto kupić soundbar do telewizora?

Postautor: koja » 30 lip 2019, 11:01

Też obstawiam porządne kino domowe, na raty sobie nawet wziąć. Dla mnie soundbar ma mimo wszystko zbyt małe możliwości, no chyba że podpięty jeszcze kablem optycznym porządnym do telewizora to może będzie namiastka kina domowego. Na https://www.tme.eu/pl/pages/news/21817/Kabel-optyczny-wszystko-co-powinienes-wiedziec macie poradnik jaki kabel optyczny wybrać. I jak cenowo się prezentują, nie ma na pewno co oszczędzać jeśli ma się sprzęt wysokiej jakości - tv czy kino domowe. Przed zakupem kabla najlepiej się zapoznać ze szczegółową specyfikacją urządzeń, które chcemy podłączyć i do tych parametrów dobrać kabel. Cena waha się od kilkudziesięciu do nawet kilkuset zł za metr.
huteran
Level 1
Level 1
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2017, 13:54

Re: czy warto kupić soundbar do telewizora?

Postautor: huteran » 22 sie 2019, 23:49

Zdecydowanie - sam wymieniłem osatatnio -zestaw głosników na soundbara i jestem zadowolony. Jakość dźwięku super, a sprzęt jednak zajmuje o wiele mniej miejsca.
Michalowy82
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 13 lut 2021, 13:59

Re: czy warto kupić soundbar do telewizora?

Postautor: Michalowy82 » 13 lut 2021, 14:05

Jeżeli zależy Ci na dobrej jakości dźwięku to jasne, że warto. Sam używa soundbara do swojego TVka. Polecam przed zakupem poczytać trochę o konkretnym modelu, aby najlepszy wariant dla danej granicy cenowej. Tutaj www.fantbi.pl masz ciekawe i aktualne podsumowanie najlepszych soundbarów w ostatnich miesiącach. Oczywiście innym wariantem jest kino domowe, ale to zupełnie inne kategorie (no i oczywiście inna cena ;))
quaresma
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 30 kwie 2021, 19:27

Re: czy warto kupić soundbar do telewizora?

Postautor: quaresma » 26 maja 2021, 16:48

Ja mam głosniki Helium600 i narazie sprawuja sie bardzo dobrze, pozniej bede myslal o zakupie soundbara rowniez ;D
Frodo1988
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 14 lut 2017, 07:43

Re: czy warto kupić soundbar do telewizora?

Postautor: Frodo1988 » 15 lis 2021, 07:55

Jakbym miał telewizor w domu, to bym myślał o zakupie takiego sprzętu.
______________________________
Individual lessons online PolLangua

Wróć do „RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość