Komputer stacjonarny czy laptop?

RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA: opinie i porady, co kupić, pralki, lodówki, piecyk, płyta, indukcja, telewizor, radio, DVD, kamera, aparat.
apter
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwie 2018, 09:18

Re: Komputer stacjonarny czy laptop?

Postautor: apter » 23 kwie 2018, 09:19

zdecydowanie laptop, jest to o wiele bardziej wygodne według mnie
Awatar użytkownika
Lanni
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 90
Rejestracja: 02 lut 2010, 14:36

Re: Komputer stacjonarny czy laptop?

Postautor: Lanni » 07 maja 2018, 13:03

Zależy od potrzeb. Ja akurat przesiadam się z lapka na stacjonarny - bo taniej i lepsze parametry.
Roarrra
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 167
Rejestracja: 29 kwie 2018, 11:23

Re: Komputer stacjonarny czy laptop?

Postautor: Roarrra » 09 maja 2018, 19:54

Komputer stacjonarny to raczej jednostka dla informatyków czy też dla graczy, w takich sytuacjach on najlepiej się sprawdza. Mam znajomego który ma nawet dwa komputery i oba sam składał. Mówił że wszystkie częsci praktycznie zamawiał ze sklepu https://www.sferis.pl/chlodzenie-komputerowe-2065 Ja tez tam coś kupowałam, ale już gotowe laptopy, takie składanie to nie dla mnie;p
EmmiliaF
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 73
Rejestracja: 29 paź 2017, 08:59

Re: Komputer stacjonarny czy laptop?

Postautor: EmmiliaF » 14 maja 2018, 21:53

Dla mnie odpowiedź jest jednoznaczna, wybrałabym komputer stacjonarny. Jednak dobrze wiem, że w wielu przypadkach dużo wygodniejszą rzeczą będzie zakup laptopa. Taki komputer można wszędzie ze sobą zabrać, jest bardzo poręczny. Ja wybieram PC ze względu na tańsze naprawy, niższe ceny komputera oraz ze względu na monitor. Dużo lepiej patrzy mi się na większy ekran. W sklepie https://gigam.pl/monitor/187-monitor-de ... 44619.html znlazłam już bardzo fajny model, teraz też musze dokupić klawiaturę i myszkę.
Awatar użytkownika
Flori03
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 23 maja 2018, 11:40

Re: Komputer stacjonarny czy laptop?

Postautor: Flori03 » 23 maja 2018, 12:49

Ja osobiście dużo bardziej preferuję laptopy, ponieważ muszę dużo pracować w podróżach. Tu są fajne porady jaki laptop wybrać :) Warto się moim zdaniem sugerować tego typu poradami oraz rankingami :)
Awatar użytkownika
theDoors
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 09 lut 2018, 14:59

Re: Komputer stacjonarny czy laptop?

Postautor: theDoors » 25 maja 2018, 12:06

Zarówno komputer stacjonarny jak i laptop może z powodzeniem sprawdzać się w biurze. Jeśli szukacie wyposażenia do swojego biura, polecam sprawdzić ofertę chillblast.pl, jest w czym przebierać a i o rabat można zagadać :)
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: Komputer stacjonarny czy laptop?

Postautor: ewelina8393 » 26 maja 2018, 00:01

Dla mnie zdecydowanie komputer stacjonarny, chociaż powiem szczerze, że w moim nadszedł czas na zmiany, trzeba zmienić obudowę. Gdyby ktoś z Was szukał jakieś fajnej to udało mi się dowiedzieć, że ta jest bardzo dobra SilentiumPC Regnum RG2 Pure Black http://www.trysja.pl/pl/p21055-silentiu ... tower.html
beso
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 17 wrz 2017, 18:31

Re: Komputer stacjonarny czy laptop?

Postautor: beso » 29 maja 2018, 13:24

Mi bardziej odpowiada laptop często potrzebuję być mobilny pracuję przy komputerze i jak muszę gdzieś jechać to wtedy laptopa biorę ze sobą i nie ma żadnego problemu. Ostatnio myslę nad ofertą https://www.platformafinansowa.pl/ i leasingiem konsumenckim nie chcę kredytu brać bo niekorzystnie by to wyszło, a o takiej opcji leasingu opowiadał mi szwagier ktoś z Was korzystal i moze napisac o tym kilka słów? :)
onthewall
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 04 cze 2018, 15:47

Re: Komputer stacjonarny czy laptop?

Postautor: onthewall » 04 cze 2018, 15:57

Ja nie rozumiem jak można takie pytanie zadać. Blender ręczny czy stojący, Lodówka czy zamrażalka, komputer czy laptop, krzesło czy pufa, stół czy blat.
Zależy do czego Ci potrzebny!!! jeżeli chcesz z nim wychodzić z domu to laptop, jak nie masz miejsca w domu to laptop. W innym przypadku to PC! PC ma lepsze parametry za tą samą cenę, łatwiej wymienić części jak coś się zepsuje, jest po prostu lepszy do pracy, do grania. Mając laptop możesz gdzieś z nim pojechać, ma wbudowane WIFI więc możesz korzystać z internetu w szkole / restauracji.

--
lego duplo
hupsikki
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 16 cze 2018, 23:36

Re: Komputer stacjonarny czy laptop?

Postautor: hupsikki » 16 cze 2018, 23:37

lepszy oczywiście stacjonarny, ma dłuższą żywotność
Awatar użytkownika
gaga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 26 cze 2018, 18:48

Re: Komputer stacjonarny czy laptop?

Postautor: gaga » 08 lip 2018, 21:34

Wszystko zależy do jakich konkretnie potrzeb będzie Ci to potrzebne. Wszystko ma swoje plusy i minusy.
Kanis
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 12 lip 2018, 09:24

Re: Komputer stacjonarny czy laptop?

Postautor: Kanis » 12 lip 2018, 09:28

Zawsze powtarzam, że do pracy niezastąpiony jest laptop. W każdej chwili można go z sobą zabrać i mieć pod ręką.
Pientka12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 12 lip 2018, 13:18

Re: Komputer stacjonarny czy laptop?

Postautor: Pientka12 » 12 lip 2018, 13:30

Zależy na czym Ci zależy. Jeśli komputer bedzie stał cały czas w jednym miejscu to lepiej stacjonarny - wyjdzie taniej, łatwiej go naprawić, nie grzeje się tak. Jeśli jedna dużo podróżujesz i potrzebujesz wtedy komputer lub nie masz za dużo miejsca żeby zmieścić obudowę z kable to polecam laptopa.
lesterr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 03 sie 2017, 11:03

Re: Komputer stacjonarny czy laptop?

Postautor: lesterr » 29 lip 2018, 16:01

Tak jak już wyżej pisano to czy komputer czy laptop zależy głęboko od indywidualnych potrzeb. W moim przypadku sprzęcik https://leasinglaptopa.pl/Acer_Aspire_5 ... 29fcfe5d45 sprawdził się doskonale, a dodatkowo zamiast brać na niego kredyt wziąłem w leasing z minimalnym wkładem własnym i okazało się, że to był strzał w 10tkę. Polecam sprawdzić!
fideo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 30 lip 2018, 14:06

Re: Komputer stacjonarny czy laptop?

Postautor: fideo » 30 lip 2018, 14:06

zdecydowanie laptop, jest to o wiele większa wygoda

Wróć do „RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość