Komputer dla dziewczyny – jaki wybrać?

RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA: opinie i porady, co kupić, pralki, lodówki, piecyk, płyta, indukcja, telewizor, radio, DVD, kamera, aparat.
Mirana
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 02 mar 2021, 11:33

Re: Komputer dla dziewczyny – jaki wybrać?

Postautor: Mirana » 08 cze 2021, 22:51

Moja córka w tym roku broni dyplom na ASP. Niedługo będę miała młodą panią architekt w domu. Zanim jednak przyjdzie ten moment jeszcze dużo pracy przed nią. Ostatnio skarżyła się, że jej komputer ledwo żyje. Postanowiłam spełnić jej marzenie o nowym sprzęcie i na dzień dziecka zamówiłam jej nowy komputer, dwa monitory, drukarkę oraz kila rzeczy systemowych, które są bardzo pomocne w jej pracy. Oczywiście wszystko ze strony https://www.senetic.pl/ Była zachwycona.
Unika
Level 1
Level 1
Posty: 373
Rejestracja: 04 wrz 2018, 14:01

Re: Komputer dla dziewczyny – jaki wybrać?

Postautor: Unika » 06 sie 2021, 21:33

Tak się zastanawiam właśnie nad zakupem nowego sprzętu i myślę, że warto inwestować w komputery poleasingowe Warszawa . Kogo bym się nie zapytała to prawie każdy z moich znajomych woli wydać pieniądze na taki sprzęt niż kupować zupełnie nowy. Zawsze to wychodzi taniej, a jakość przecież jest bardzo dobra.
Aggga12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 02 gru 2021, 13:30

Re: Komputer dla dziewczyny – jaki wybrać?

Postautor: Aggga12 » 02 gru 2021, 13:34

też kiedyś taki kupiłam i działa dalej ;)

Wróć do „RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość