Planowanie wakacji

RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA: opinie i porady, co kupić, pralki, lodówki, piecyk, płyta, indukcja, telewizor, radio, DVD, kamera, aparat.
LaReina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 89
Rejestracja: 21 lut 2019, 10:09

Re: Planowanie wakacji

Postautor: LaReina » 23 lut 2021, 10:33

Bardzo polecam wakacje z biurem podrózy;) Jak dla mnie najlepsza opcja jeśli chodzi o wakacje za granica ;)
Unika
Level 1
Level 1
Posty: 373
Rejestracja: 04 wrz 2018, 14:01

Re: Planowanie wakacji

Postautor: Unika » 21 maja 2021, 13:24

W zasadzie to już mamy zaplanowane wakacje, a organizator spływów zapewnił nam całkiem przyjemną zabawę :) W końcu gdy się płynie pontonem to musi być frajda. Trudno mi sobie wyobrazić jak to będzie, bo pierwszy raz jedziemy na taką wyprawę ale mam nadzieję, że będziemy bardzo miło spędzać czas.
Mirana
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 02 mar 2021, 11:33

Re: Planowanie wakacji

Postautor: Mirana » 23 maja 2021, 19:40

Osobiście uważam, że pakiety pobytowe nad morzem wychodzą stosunkowo taniej, chociażby porównując z kwaterami prywatnymi. Od lat jeździmy z moim mężem do Dziwnówka, do Pensjonatu Maximus Spa. Skorzystaliśmy już ze wszystkich możliwych dostępnych pakietów. Mają bardzo fajne opcje na każdą porę roku. Dlatego możemy ich na spokojnie polecić dalej.
lotta
Level 1
Level 1
Posty: 313
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:12

Re: Planowanie wakacji

Postautor: lotta » 24 maja 2021, 18:22

Uwielbiam planować wakacje - zawsze sami ustalamy trasy i organizujemy cały wyjazd - cała rodzinka uczestniczy w tym przedsięwzięciu. W tym roku padło na polskie góry:)
Elunia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 15 lip 2020, 16:59

Re: Planowanie wakacji

Postautor: Elunia » 14 wrz 2021, 17:38

Ja planuję wczasy zawsze z rocznym wyprzedzeniem, ba wyjeżdżając do domu już rozmyślam o przyszłym urlopie :D
Do tej jeździliśmy nad polskie morze ale zastanawiamy się nad wyjazdem zagranicznym i to gdzieś dalej. Znalazłam nawet fajne biuro podróży https://ctpoland.com.pl/ i ciekawi mnie jakie oferty będą w przyszłym roku.

Wróć do „RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość