Złota rączka czy serwis?

RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA: opinie i porady, co kupić, pralki, lodówki, piecyk, płyta, indukcja, telewizor, radio, DVD, kamera, aparat.
babydream
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 06 lut 2019, 11:03

Złota rączka czy serwis?

Postautor: babydream » 22 lut 2019, 12:53

Jak myślicie, jakie uszkodzenia/awarie sprzętu komputerowego da się usunąć własnymi siłami, a z czym trzeba isć do serwisu (albo sklepu po nową sztukę :mur: )?
Coś tam potrafię naprawić, mam nawet niezbędne akcesoria typu https://diolut.pl/lampa-z-lupa-powiekszajaca-c-45_235.html... ale w ostatnich latach zrobiło się wyraźnie trudniej. Producenci chyba celowo wszystko komplikują, byleby szaraki płaciły :zdegustowany: - jak myślicie???
AntoniAA
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 10 cze 2020, 12:21

Re: Złota rączka czy serwis?

Postautor: AntoniAA » 13 lip 2020, 12:57

jak sprzęt na gwarancji to tylko serwis, jak po gwarancji to próbuj samemu. Ja tak miałem z ekspresem do kawy, był po gwarancji więc zamówiłem części zamienne małęgo agd i sam próbowałem naprawiać. Ostatecznie i tak okazało sie ze trzeba oddać do serwisu ale nie zaszkodziło spróbować. Przyczyna była doprze zdiagnozowana tylko umiejętności zabrakło
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Złota rączka czy serwis?

Postautor: monikabert90 » 27 lip 2020, 20:58

A czy zepsuł się Wam kiedyś ekspres do kawy? Jeśli taka sytuacja kiedyś miałaby miejsce, to polecam kontakt z firmą https://klinikaekspresow.pl/naprawa-ekspresow-zielona-gora. Działa ona na terenie Zielonej Góry, ale nie tylko. Wystarczy wypełnić formularz, a kurier przyjedzie do Was i odbierze zepsuty sprzęt ;) Bardzo wygodne rozwiązanie, prawda?
malwinapietrzak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 102
Rejestracja: 29 sie 2020, 21:54

Re: Złota rączka czy serwis?

Postautor: malwinapietrzak » 10 gru 2020, 21:57

Wszystko zależy czy sprzęt jest na gwarancji czy już nie. Warto inwestować w dobrej jakości części zamienne agd , dzięki którym was sprzęt nadal będzie wam służył i cieszył oko przez bardzo długi czas. Firma oferuje szeroki wybór asortymentu w sklepie internetowym, który na pewno dopasuje się do waszego sprzętu. Możecie liczyć na fachowe doradztwo oraz atrakcyjne ceny.
bgrant
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 16 gru 2020, 14:18
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Złota rączka czy serwis?

Postautor: bgrant » 16 gru 2020, 14:28

Również zadałem sobie to pytanie, gdy zepsuła mi się dysza spryskiwacza https://www.centrumauto.pl/marka/1-100611--dysza-spryskiwacza. W serwisie niestety powiedzieli mi zbyt wysoką cenę za wykonanie tak małej usługi jaką jest wymiana. Zrobiłem to na własną rękę.
esmeralda.white
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 11 lut 2021, 15:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Złota rączka czy serwis?

Postautor: esmeralda.white » 11 lut 2021, 15:27

W aplikacji :) moża znaleźć fachowca od napraw :)
fritsch.johnny
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 19 lut 2021, 12:58

Re: Złota rączka czy serwis?

Postautor: fritsch.johnny » 19 lut 2021, 13:08

Według mnie lepiej oddać sprzed do serwisu.

Wróć do „RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość