lodówka

AGD Forum: opinie i dyskusje o sprzęcie AGD: pralki, lodówki, zmywarki, suszarki i wiele innych.
arolesa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 03 sie 2016, 11:30

Re: lodówka

Postautor: arolesa » 31 sie 2018, 17:37

No nie przesadzaj z tym urokiem. Nawet wybierają sprzęty wolnostojące można nadać ładny wygląd kuchni. Nie wiem czy ostatnio się interesowałaś tematem urządzeń kuchennych, ale są już projektowane w taki sposób by pasowały wyglądem do każdej kuchni, a przynajmniej do większości. Moja siostra kupiła taką lodówkę https://matrixmedia.pl/lodowka-samsung- ... 2csa.html/ Na mnie akurat zrobiło wrażenie to, że szuflady wyjeżdżają z zamrażarki. Nie powiem ile razy z mojej lodówki wypadła mi szuflada, jak czegoś szukałam...
banieczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 22
Rejestracja: 08 kwie 2016, 10:01

Re: lodówka

Postautor: banieczka » 31 sie 2018, 19:17

Jeśli chodzi o te szuflady to brzmi to ciekawie. Mi tez nie raz się zdarzyło, że zapomniałam się i nagle cała szufladę wyciągnęła z lodówki. Najgorzej było, kiedy potrzebował wyciągnąc jakiś produkt, który był gdzieś na dnie to też trzeba było cołość wyciągnac, a potem jakoś to włożyć. To było... bardzo irytujące...
Henn
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 17 wrz 2018, 16:32

Re: lodówka

Postautor: Henn » 19 wrz 2018, 10:29

Polecam przejrzeć lodówki na tej stronie :D
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: lodówka

Postautor: jjusti18 » 28 wrz 2018, 11:46

Coś dziwnego ostatnio dzieje się z moją lodówką. Mam nadzieje, że to jakaś mała awaria i pójdzie jakoś ją zrobi, bo mam tyle wydatków że nie wiem za co kupię coś nowego. Koleżanka dała mi namiary już na dobry serwis, nawet są niedrodzy i jest co nieco napisane o nich w tym artykule http://faktykaliskie.pl/wiadomosci/ciek ... m,956.html . Chyba się właśnie do nich zgłoszę.
kiffi
Level 1
Level 1
Posty: 348
Rejestracja: 09 lip 2017, 12:37

Re: lodówka

Postautor: kiffi » 11 paź 2018, 21:37

A myślicie że taka lodówka 150 cm http://kobieta.interia.pl/zycie-i-styl/ ... Id,2633238 to dobry wybór? czy jednak lepsza jest wyższa?
szasza
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 01 kwie 2016, 09:21

Re: lodówka

Postautor: szasza » 26 paź 2018, 15:02

Co do wysokości lodówki, to w zależności kto jaką ma opinie. Ja jestem zdania, że zawsze lepiej wziąć wyższa lodówkę z prostego względu. Ma większą pojemność.
Awatar użytkownika
raficki
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 11 kwie 2016, 12:12

Re: lodówka

Postautor: raficki » 29 paź 2018, 08:58

No to może ja też wypowiem się w sprawie wyboru lodówki, bo niestety ostatnio przez to przechodziłem i myślałem, że temat jest prostszy. Mało powiedzieć, że się pomyliłem. O tóż okazało się, że wybór lodówki to wcale nie taka prosta sprawa jak by się na pierwszy rzut oka mogło wydawać. Wszystko było zwiazane z tym, że zamarzyła nam się nowa kuchnia, a jak nowa kuchnia, to żona przekonała mnie też do wymiana wyposażenia. Jak szaleć, to szaleć. Tylko co się okazało. Skoro remont kuchni, to jak nowa kuchnia ma wyglądać. Czy ma być zabudowana, czy jednak sprzęty powinny być wolnostojące i jeszcze parę innych kwestii. Nawet nie wiedziałem, że tego jest aż tyle... a mówimy cały czas o lodówce, z pominięciem pozostałych sprzetów.
szasza
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 01 kwie 2016, 09:21

Re: lodówka

Postautor: szasza » 30 paź 2018, 08:50

Nie musisz opowiadać, bo mniej więcej wiem, jak to mogło wyglądać. Pewnie dla Ciebie lodówka, to po prostu miejsce, które odwiedzasz raz na jakiś czas w celu zdobycia upragnionej przekąski, czy napoju. Jak ja przez to przechodziłem, to okazało się, że lodówka jest bardzo istotnym elementem wyposażenia i trzeba zwracać uwagę na mnóstwo rzeczy. Mi na szczęscie odpadł ten problem, czy lodówka ma być zabudowana czy nie. Z góry zaznaczyłem, że pod uwagę bierzemy tylko lodówki wolnostojące. Nic do zabudowy. Trochę mnie to nerwów kosztowało, ale postawiłem na swoim. Trochę po sklepach połąziliśmy, głównie po to, by zobaczyć jak dane modele się prezentują. Koniec końców wybór padł na ten model https://matrixmedia.pl/lodowka-samsung-rb30j3000sa.html Głównie ze względu na funkcję No Frost.
aligazar
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 06 cze 2016, 14:50

Re: lodówka

Postautor: aligazar » 09 lis 2018, 12:54

W sumie, to już zależy jak kto chce urządzić kuchnie. Ja szczerze wolę frytki z piekarnika, niż z frytownicy. Nie są tak przesączone tłuszczem. Po drugie, wydaje mi się ze frytownica nie jest tak ważna. To taki w sumie tylko dodatek. Bardziej bym się zastanowił nad zakupem ekspresu do kawy. Dobra kawa musi być
Awatar użytkownika
majkel
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 25 mar 2016, 09:00

Re: lodówka

Postautor: majkel » 13 lis 2018, 09:06

Nie wyobrażam sobie, poranka bez kawy i pewnie nie tylko ja. Na początku istniały dla mnie tylko dwa rodzaje kawy, fusiasta i rozpuszczalna, a przynajmniej te dwie kawy mogłem przyrządzać w domu. Po jakimś czasie kupiłem gdzieś kawiarkę i to był bardzo dobra decyzja. Kawa mocna, ale dalej robiona z mielonej. Do pewnych decyzji trzeba jednak dojrzeć. W moim przypadku taką decyzją był zakup ekspresu do kawy i to było najlepsze co mogłem zrobić. Na Matrix Media kupiłem Ekspres ciśnieniowy Miele CM 5300 i według mnie bardzo przydatną funkcją jest możliwość wybrania, czy ma zrobić kawę do dzbanka czy kubka. No i przede wszystkim kawa jest robiona ze świeżo zmielonych ziaren
szasza
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 01 kwie 2016, 09:21

Re: lodówka

Postautor: szasza » 14 lis 2018, 09:09

Zgadzam się. Nie ma nic lepszego niż kawa ze świeżo zmielonych ziaren z rana. A co do samego urządzenia kuchni. To Podstawą jest na pewno wcześniej wymieniona lodówka, ale też kuchenka, czy piekarnik z płytą grzewczą. Tylko że te dwa ostatnie sprzęty, to już wedle gustu i tego, jak chce się mieć urządzoną kuchnię
Alexa555
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 24 cze 2018, 17:14

Re: lodówka

Postautor: Alexa555 » 16 lis 2018, 13:42

Niedawno zepsuła nam się lodówka i odkurzacz. Nieszczęścia lubią chodzić parami. Niestety nie mamy tyle pieniędzy żeby kupić te dwie rzeczy na raz. Postanowiliśmy wziąć szybkie pożyczki gotówkowe na lodówkę a z odkurzaczem na razie dać sobie spokój.
astr0
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 02 maja 2016, 09:46

Re: lodówka

Postautor: astr0 » 17 gru 2018, 15:16

Wiadomo, że istotne jest to jaką kawę się pije, ale znaczenie też ma w jaki sposób zostaje przygotowana ;) Nie od dzisiaj wiadomo, że ekspres ekspresowi nie jest równy. Inaczej będzie smakować kawa z kawiarki, gdzie wykorzystuje się kawę sypaną i najczęściej nie jest świeżo zmielona. Niby lepiej smakuje od zwykłej rozpuszczalnej, ale to dalej nie jest to.
honoku
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 09 sie 2016, 14:36

Re: lodówka

Postautor: honoku » 21 gru 2018, 11:34

Według mnie najlepiej mieć ekspres z młynkiem do kawy. Wtedy masz pewność, że kawa jest zawsze świeżo zmielona i że smak będzie pełny ;) Moi rodzice ostatnio kupili sobie ten model https://matrixmedia.pl/ekspres-do-zabud ... -5500.html i jest różnica w przyrządzanej kawie. Zwłaszcza, że można tam zapisać swoje ulubione ustawienia kawy.
aligazar
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 06 cze 2016, 14:50

Re: lodówka

Postautor: aligazar » 27 gru 2018, 11:16

Trzeba jasno powiedzieć, że co do kawy, to jednak trzeba mieć dobry ekspres. Sam nie uznaje paczkowanej kawy mielonej, bo nie ma tego aromatu i jest zawsze problem gdzie ją trzymać, żeby szybko nie wywietrzała. Kiedyś podchodziłem do ekspresów do kawy, jako do fanaberii, przecież kawa to kawa. Jednak jak kiedyś u kolegi napiłem się kawy ze świeżo zmielonej kawy zmienił zdanie.

Wróć do „Forum AGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość