Ekspres do kawy

AGD Forum: opinie i dyskusje o sprzęcie AGD: pralki, lodówki, zmywarki, suszarki i wiele innych.
Tomeksz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 18 kwie 2011, 10:14
Lokalizacja: Poznań

Ekspres do kawy

Postautor: Tomeksz » 20 cze 2011, 15:04

Hej

zastanawiam sie nad zakupem ekspresu do kawy, bom kawiarz :]
Oglądałem taki Nestle chyba (wygląda jak kurczak :D :D :D) ale podobno one są na jakieś naboje...

Ktoś orientuje się w temacie, jak to wygląda? Ile kosztują takie naboje i czy nie ma problemu z ich dostaniem?

Dzieki za każdą sugestie,

Pozdro all :]
dzony87
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 37
Rejestracja: 10 maja 2012, 14:28
Lokalizacja: nie wiem

Postautor: dzony87 » 30 lip 2012, 12:39

Słyszałem, że to droga impreza i kawa nie jest zbyt dobra z tych naboi lepiej kupić swoje ziarna i mielić. Ja też myślę o zakupie ekspresu ale jestem przed remontem kuchni która będzie robiona na wymiar i myślałem aby kupić ekspres do zabudowy. Są dosyć drogie ale nie wiem czy ze względu na to że są pod zabudowę czy faktycznie funkcje w jakie są wyposażone świadczą o cenie. Nie znam się na ekspresach i nie wiem czy nie lepiej kupić normalnego ekspresu i nie przepłacać za estetykę.
Celina.K
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 10 wrz 2012, 11:27
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Celina.K » 10 wrz 2012, 12:09

aniag1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 30 lis 2012, 16:18
Lokalizacja: Toruń

Postautor: aniag1 » 30 lis 2012, 16:23

Ostatnio koleżanka kupiła fajny ekspres podobno w biedronce...
lolipop123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 185
Rejestracja: 17 gru 2012, 15:49
Lokalizacja: katowice

Postautor: lolipop123 » 21 gru 2012, 14:50

kapsułki faktycznie sporo kosztują i potem jedna kawa kosztuje Cię prawie tyle co na mieście, ja rodzicom w prezencie świątecznym kupiłam zwykły ekspres przelewowy, bardzo tanio, bo za 99 zł w klubie zakupowym i wiem, ze będzie im na pewno długo służył, jeszcze tylko do tego dobiorę jakąś porządną kawą i będzie idealnie
maciejk1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 02 sty 2013, 13:50
Lokalizacja: Kraków

Postautor: maciejk1 » 02 sty 2013, 13:52

NIe ufałbym bieronkowym produktom...
chrzastka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 41
Rejestracja: 01 lis 2015, 01:07

Re: Ekspres do kawy

Postautor: chrzastka » 30 lis 2015, 19:08

Witaj, ja też nie do końca ufam produktom z marketów i to na dodatek z promocji. Parę razy natknęłam się na podróbki oraz na wadliwe towary i zrezygnowałam. Teraz korzystam tylko i wyłącznie ze sklepów autoryzowanych i pewnych.
U mnie w domu wszyscy kochają kawę i chcę im sprezentować pod mikołaja jakiś nowoczesny ekspres do kawy, myślę, że będzie to strzał w 10 tylko zastanawiam się nad wyborem najlepszego pod względem jakości i funkcjonalności, tak jak napisałam, żadne przysłowiowe "buble" mnie nie kręcą :D

Skoro jesteście kawiarze to doradźcie mi trochę, bo sama nie jestem w stanie sobie pomóc. Czy ten ekspres http://www.krups.com.pl/products/5 jest wart uwagi?
Awatar użytkownika
saraa
Level 1
Level 1
Posty: 211
Rejestracja: 19 lut 2013, 19:35
Lokalizacja: Bytom

Re: Ekspres do kawy

Postautor: saraa » 15 sty 2016, 10:53

A zastawialiście sie nad ekspresem na kapsułki? Jest o wiele tańszy od tradycyjnego ekspresu oraz bardzo wygodny Wkładacie kapsułkę do ekspresu oraz macie już za chwilę zrobioną kawkę...
Obecnie jest dobra promocja na ekspres Krupsa w sklepie rtv Euro agd. Możecie tam kupić sobie taki ekspresik za niecałe 190 zł ( jeszcze do tego jest możliwość rat...). A sam ekspres jest dobrze wykonany.
piotrek21
Level 1
Level 1
Posty: 240
Rejestracja: 10 cze 2013, 12:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ekspres do kawy

Postautor: piotrek21 » 30 sty 2016, 17:00

Ale nie każdy, taką kawę z kapsułek lubi. Najtaniej wychodzi, chyba kupić taki młynek http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wyb ... upic/1352/ do kawy i samemu mielić.
Kulek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 19 kwie 2016, 10:34

Re: Ekspres do kawy

Postautor: Kulek » 19 kwie 2016, 10:48

Mieliśmy ekpres na kapsułki, ale szybko się popsuł, a naprawiać się nie opłacało. Do tgo kapsułki dośc drogie... Potem kupiliśmy automatyczny ekspres ciśnienieniowy, taki na kawę ziarnistą. nawet nie ma co porównywać - kawusia pychota, łatwo i szybko. Do tego jeśli się kupi dobrą kawę, do tego świeżo paloną, to chyba nie ma lepszego sposobu na jej zrobienie. Choć to nie mały wydatek, to jednak polecam, bo w perspektywie, to się opłaca. Do tego automatycznie się czyści i takie tam...
Radkalor
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 08 kwie 2016, 20:07

Re: Ekspres do kawy

Postautor: Radkalor » 21 lip 2016, 22:24

Jeżeli poszukujesz ekpresu do domu to zobacz ofertę firmy CoffeCompany z Krakowa http://kawoserwis.pl/ekspresy-do-kawy-krakow.html. W swojej ofercie posiadają ekspresy firmy Saeco. Zaopatrzysz się również w kawy ;)
Zazi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 29
Rejestracja: 29 wrz 2016, 03:38

Re: Ekspres do kawy

Postautor: Zazi » 29 wrz 2016, 03:46

Mój brat bardzo wychwala kawę z ekspresu, którą pije zawsze w pracy. Niedługo będzie si przeprowadzał do nowego domu i tak się zastanawialiśmy z reszta rodziny, czy może by mu nie kupić własnie takiego prezentu na nowe mieszkanie. Myśleliśmy o takim ekspresie krups ea8050, bo gdzieś go upatrzyliśmy w promocji. Co sądzicie? Może być taki prezent? Wiadomo, że sam by sobie nie kupił, a tak to będą mieli z żoną. A i my, jak przyjdziemy w odwiedziny, przy okazji napijemy się kawki z ekspresu.
AinEingarp
Level 3
Level 3
Posty: 1132
Rejestracja: 24 wrz 2015, 14:10

Re: Ekspres do kawy

Postautor: AinEingarp » 11 paź 2016, 13:57

A lubicie kawę z kawiarki? Czy jednak wolicie ekspres?
Kornelia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 25
Rejestracja: 21 maja 2016, 15:40

Re: Ekspres do kawy

Postautor: Kornelia » 25 paź 2016, 21:30

Ja Ostatnio kupiłam ekspres ciśnieniowy Zelmera na electro.pl i kawa wychodzi super ;) Nie dość, że cena była niska to jeszcze dostawa gratis
aniaola37
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: 10 gru 2016, 14:53

Re: Ekspres do kawy

Postautor: aniaola37 » 18 gru 2016, 15:18

Dobry ekspres i kawa lavazza to najlepsza rzecz zarówno do biura, jak i do domu :) Wiele razy ten duet uratował mi życie :)

Wróć do „Forum AGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość