Pralka

AGD Forum: opinie i dyskusje o sprzęcie AGD: pralki, lodówki, zmywarki, suszarki i wiele innych.
niebieskiorzel
Level 2
Level 2
Posty: 767
Rejestracja: 24 cze 2017, 19:35

Re: Pralka

Postautor: niebieskiorzel » 25 kwie 2020, 01:09

Ja już się jednego w życiu nauczyłam - nie kupować najtańszej pralki jaka tylko jest! Lepiej kupić taką optymalną, bo te najtańsze to niestety bardzo dużo prądu zużywają. Teraz postawiłam na tą pralkę z Samsunga - https://www.neonet.pl/pralki/samsung-ag ... 46-fw.html i jestem bardzo zadowolona! Na Neonet jest ona w świetnej cenie a muszę przyznać, że to najlepsza pralka, jaką do tej pory miałam.
Awatar użytkownika
lwitting
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 04 maja 2020, 13:02
Lokalizacja: Poznań

Re: Pralka

Postautor: lwitting » 04 maja 2020, 13:05

Kupując takie sprzęty na pewno poszukałabym w sieci jakiś zniżek czy promocji. Na ten moment znalazłam np. kody rabatowe neonet - może Ci się akurat przydadzą. W tym sklepie znajdziesz od małych kuchennych gadżetów po kino domowe, telewizor czy suszarkę. NeoNet to jedna z największych sieci oferujących różnego rodzaju sprzęt elektroniczny i artykuły gospodarstwa domowego.
abbott.ada
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 23 cze 2020, 15:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pralka

Postautor: abbott.ada » 23 cze 2020, 15:53

Nad wyborem sprzętu domowego agd samsung trzeba się dobrze zastanowić, wziąć pod uwagę własne potrzeby i wymagania względem, w tym przypadku pralki. Obecnie, takie sprzęty mają wiele różnych parametrów, które mają ułatwić nam codzienne obowiązki. Warto zwrócić uwagę na to, czy pralka posiada pamięć ostatniego cyklu, a także takie opcje jak opóźnienie zakończenia, łatwe prasowanie, pranie wstępne czy pranie intensywne - im większa liczba programów, tym łatwiej prać różnego rodzaju ubrania.
nafertiti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 27
Rejestracja: 15 kwie 2021, 09:59

Re: Pralka

Postautor: nafertiti » 28 lis 2021, 23:03

mam pralkę Electrolux z linii PerfectCare, jestem z niej zadowolona. Moja ma funkcję pary, która włącza się pod koniec cyklu i sprawia że ubrania nie sa tak pogniecione, super tez pod kątem syna alergika

Wróć do „Forum AGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość