Jaki macie sprzęt w swojej kuchni?

AGD Forum: opinie i dyskusje o sprzęcie AGD: pralki, lodówki, zmywarki, suszarki i wiele innych.
animalinstinct
Forumowicz
Forumowicz

Re: Jaki macie sprzęt w swojej kuchni?

Postautor: animalinstinct » 05 lip 2019, 20:17

Moim największym przyjacielem w kuchni jest bez wątpienia zmywarka, mam model electrolux air dry. Jest spora, dużo mieści, a dzięki tej opcji że się otwierają same drzwiczki po myciu to naczynia są suche i gotowe do załadowania do szafek, super sprawa.
Helena
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Helena » 23 lip 2019, 15:18

Ja mam zmywarkę Electroluxa QuickSelect. Wybieram tylko czas i dodatkowe opcje a zmywarka robi resztę. Ni i posiada równiż technologię AirDry susząc powietrzem, naczynia suche od razu lądują w szafkach
itsok
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: itsok » 17 sie 2019, 09:19

Ja uwielbiam gotowanie na parze, dlatego w mojej kuchni jest parowar, poza tym jeszcze sokowirówka, blender kielichowy i frytkownica powietrzna
eduardo77
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: eduardo77 » 19 sie 2019, 18:23

Pełną konserwację sprzętu ppoż. zakupionego u wszystkich producentów krajowych będziecie mieć w http://supon.gda.pl/ Zajmują się tez instalacją i serwisem systemów sygnalizacji pożaru, systemów gaszenia czy oddymiania. Firma jest bardzo solidna i z dobrymi cenami.
Revolution
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: Revolution » 21 lis 2019, 10:20

szyna pisze:Zawsze uważałam, że zamrażarka szufladowa to niezbędny sprzęt do kuchni, nawet jak się nie ma licznej rodziny to warto postawić na taki zakup.

Dokładnie tak!! Zgadzam się absolutnie, zamrażarki szufladowe zmieniły mój sposób patrzenia na przechowywanie :) Polecam każdemu takie doświadczenie. :super:
Siwer
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Siwer » 21 lis 2019, 20:58

Zmywarkę, lodówkę, mikser, bojler, czajnik - chyba nic szczególnego :)

Wróć do „Forum AGD”